Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Znajdziesz nas również na

Sign in to follow this  
missti

błedy

Recommended Posts

1 bład Znikną mi rozowy pasek na branzolecie mega evolucji czyli gigamax /dynamax   na pokach tez nie ma opcji w walce na  dynamax

     bo mi to dzialalo tylko  w jednej na 5 walk na  poku dynamax bylo 0 hp i żył blednie pokazywalo hp

2 bład to taki ze na /spawn    okolice obok spawn nie da sie wystawiac pokow jest poblokowane   a bylo kiedys tak ze tylko w budynku spawnu bylo zablokowane wystawianie pokow a nie

 caly teren  nawet 500 kratek od spawn jest to zablokowane

3  propozycja :  komenda  dla liderow ogłaszajaca  ,, Zapraszam do sali ,,  zeby co dzien nie wpisywac tych znaczkow pogrubienia kolorow tylko ustalic kazdemu kemede

4  bład na /warp pcv  u profesor Juniper  gdzie jest resp za quest jest dziura  w scianie zrobiona po to zeby ludzie bez questa tam sie wbugowywali na respie riolu jest powywalane dritu

 nwm czemu ale do mapy sa dodawane osoby to tych miejsc co nie powinny

5 .  błaedy w pokach ditto , clafable oraz innych

6 .  strona serwera  krok 2 pobierz Laucher  jesli nie mamy pobranej Javy to jak klikniemy najpierw pobierz laucher i jest przekierowanie zeby pobrac jave to kieruje

w niedzialajaca karte  tak samo jesli chodzi o strone serwera to sa dekoracje z bozego narodzenia jescze np pika w czapce mikolaja choinka

7 .  jesli chodzi o turnieje to teraz jest to skomplikowane kiedys bylo  /turniej join   wyswietlala sie lista jak turniej wystartowal kto z kim i start walka nagroda  automatycznie w lapce po turnieju

a teraz  jest dodane turniej wypisz  sporo komend ktore utrudniaja gre 

8 .  kiedy sa eventy nie mozna nic wystawiac na licytacje  ja nie chodze na eventy troche mi przeszkadza to jesli eventy sa jeden za drugim

9 .  zadozo respow pokemon  brak sensu svipa bo w miejscach dla svipa nie ma prawie respow a na mapie ogolnej  sa wszystkie

 10.   jest zadoze rozdawanie nagrod za eventy tym samym osobom np jakis trener nigdy nic nie wygra bo mufin zgarnie wszystkie nagrody dnia 

 

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites
1 minutę temu, Kapiszi napisał:

swietnie missti, a co jest nie tak z clefable?

ty jestes powazny kapiszi? to chyba oczywiste ze dostala nerfa na defy lool zbyt op byla

  • Thanks 1

Lider BFWlascicielDomu 
Lider Ice 
Lider Water 
Lider BFMistrzAreny 
Lider Rock 
Lider BFWlascicielDomu
E4
zalozyciel najlepszej gildi na serwie NIP

Share this post


Link to post
Share on other sites

missti to jak wedlug ciebie mamy rozdawac nagrody trenerom, jezeli oni nie przychodza na eventy xd pozatym na ostatnie 4 dni event wygralem 3 razy. pozdrawiam 

Share this post


Link to post
Share on other sites

1. Dynamax został zablokowany na serwerze kompletnie, więc nic dziwnego, że nie działa.
2. Nie jest... Przed chwilą sprawdzałem.
3. Może się wykmini coś w tym stylu. Zobaczymy.
4. Ogarnięte.
5. Duża część tych błędów jest z strony moda i nie zawsze da się wszystkie naprawić.
6. Pokmini się może od razu nad zmianą wyglądu strony.
7. Bo plugin był pod kompletnie innego moda i miał inne działanie.
8. Zbytnio nie słyszałem, aby ktoś na to narzekał + większość serwera i tak bierze udział w eventach, więc nie wiem czy jest sens. 
9. Niekoniecznie. Zresztą na svipowych zazwyczaj jest o wiele łatwiej. 
10. Sprawdzałem. Trenerzy też zdobywają nagrody, chociaż nie tak często jak inni gracze. Co do samego mufina, to od początku miesiąca uzyskał 8 nagród(o ile dobrze zliczyłem), co jest małą ilością. 


Kontakt:

DSC: Wardf#0044
Forum: Welp, Me

467-4674447_funny-dunsparce.png

Share this post


Link to post
Share on other sites
18 hours ago, Wardf said:

1. Dynamax został zablokowany na serwerze kompletnie, więc nic dziwnego, że nie działa.
2. Nie jest... Przed chwilą sprawdzałem.
3. Może się wykmini coś w tym stylu. Zobaczymy.
4. Ogarnięte.
5. Duża część tych błędów jest z strony moda i nie zawsze da się wszystkie naprawić.
6. Pokmini się może od razu nad zmianą wyglądu strony.
7. Bo plugin był pod kompletnie innego moda i miał inne działanie.
8. Zbytnio nie słyszałem, aby ktoś na to narzekał + większość serwera i tak bierze udział w eventach, więc nie wiem czy jest sens. 
9. Niekoniecznie. Zresztą na svipowych zazwyczaj jest o wiele łatwiej. 
10. Sprawdzałem. Trenerzy też zdobywają nagrody, chociaż nie tak często jak inni gracze. Co do samego mufina, to od początku miesiąca uzyskał 8 nagród(o ile dobrze zliczyłem), co jest małą ilością. 

2 po wraccaniu z eventu jest ten blad choc nie jestem pewny czy za kazdym razem 

8 trudno mi sobie wyobrazic by to byl problem by to wprowadzic a argument ze "ludzie na to nie narzekaja" brzmi glupio z twoich ust bo 1 polowa rzeczy co ludzie narzekaja to nie odczytujesz lub ghostujesz 2 nawet jak odczytasz to "biedny wardf zapomnial zdarza sie kazdemu" jak z dzialka kkk gdzie i smurfyz ci pisal o tym co chwile i duki ci mowil ze blokuje nam ta dzialke lmfao

9 mozna chyba dodac po prostu wiecej respow dla svipow bo jest i tak mnostwo pokemonow co nie maja nawet dzielonego respa 

11 otwieraj kostki czesciej na tych waszych adminowskich miastach 😜

Edited by degilegii

Share this post


Link to post
Share on other sites

Akurat nie pisał, bo sprawdzałem to jak ta sprawa była. Staram się nie ghostować rzeczy, ale czasem znikną mi jak piszę z większą ilością graczy lub zapominam.


Kontakt:

DSC: Wardf#0044
Forum: Welp, Me

467-4674447_funny-dunsparce.png

Share this post


Link to post
Share on other sites

no to najwyraźniej duki otwarcie okłamał mnie na ogólnym na pixach o tym że ci mówił a smurf zfabrykował wiadomości by mnie wkręcić masz racje my bad my bad

Share this post


Link to post
Share on other sites

witam dla wyjasnienia chcialem powiedziec ze wardfowi nic na dc nie pisalem jedynie pisalem to wielokrotnie na ogolnym chacie w grze. Pozdrawiam

Share this post


Link to post
Share on other sites

Skoro to było na ogólnym, to mogłem nawet nie widzieć lub niezauważyć, jeżeli miałem w tym czasie wiadomości na /msg lub dsc. Jeżeli jest problem, to zgłasza się go bezpośrednio...


Kontakt:

DSC: Wardf#0044
Forum: Welp, Me

467-4674447_funny-dunsparce.png

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Sign in to follow this  

Serwer Pixelmon.pl - Jest to serwer, który łączy Pokemony i Minecraft w jedno od 2013r. Serwer jest prowadzony przez graczy dla graczy, aby każdy mógł grać w dobrym towarzystwie na wysokim poziomie rozrywki.

Ostatnie wiadomości

Social media

×
×
  • Create New...