Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Znajdziesz nas również na

Sign in to follow this  
missti

Zgłoszenie oszustwa

Recommended Posts

gracz Xdepoxemons  napisal do mnie zeby mu pomoc  cos przy domku nwm i napisal ze mam sie tepac wbugowalo mnie do portalu z ktorego nie da sie pisac msg ani czat

nie działa nie da sie z tego wyjsc bo zabudowal  ominelo mnie kilka eventow i hh  smurfuz kapiszi i snaki tam byli z pokemonsem wiedza ze nie moge wyjsc ale nie pomoga smutek i tyle

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

juz mnie ktos wytepal na spawn   po napisaniu posta  inaczej nie udało by mi sie wyjsc  moja wina ze chce kazdemu pomoc kazal mi  tpa  no trudno hepy hidden mnie mina

  szkoda ze 70 % serwera to toxsyczne osoby

Share this post


Link to post
Share on other sites

niestety nie mam komendy zeby cie wytepac, wiec jedyne co moglo ci pomoc to ktos z taka mozliwoscia, jak bym mogl to bym pomogl

Edited by Kapiszi

Share this post


Link to post
Share on other sites

xdpokemons napisales mi tak  ze niby mam ci cos pomoc przy domku i ze mam tepac  zrobiles portal na dzialce obudowales go z obu stron  i nie obchodzilo cie ze

nie moge wyjsc  ze byly eventy i hepy hidden i tak mnie nie chciales wypuscic powines dostac bana za to za bugowanie graczy w portalach

  kapiszi wlasnie ze mogles jakos nikt nie napisal do admina zeby mnie wytepal z tamtad albo przynajmniej do halpera  bo u mnie zadno pisanie na czacie ani mas ani kmendy nie dzialaly  powines dostac za to bana xdpokemons

Share this post


Link to post
Share on other sites
2 godziny temu, missti napisał:

xdpokemons napisales mi tak  ze niby mam ci cos pomoc przy domku i ze mam tepac  zrobiles portal na dzialce obudowales go z obu stron  i nie obchodzilo cie ze

nie moge wyjsc  ze byly eventy i hepy hidden i tak mnie nie chciales wypuscic powines dostac bana za to za bugowanie graczy w portalach

  kapiszi wlasnie ze mogles jakos nikt nie napisal do admina zeby mnie wytepal z tamtad albo przynajmniej do halpera  bo u mnie zadno pisanie na czacie ani mas ani kmendy nie dzialaly  powines dostac za to bana xdpokemons

Dalej niewiem o co ci chodzi XDD coś ci się śniło czy coś ?


x2 Burmistrz PCV

x2 Członek E4

Następny Lider sali Flying

audi-tt.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Blokada na obsydian ustawiona. Również będę musiał najwyraźniej zablokować odpalanie takich portali...


Kontakt:

DSC: Wardf#0044
Forum: Welp, Me

467-4674447_funny-dunsparce.png

Share this post


Link to post
Share on other sites

Wszystko to jedna wielka konfabulacja Pokemons by tak nigdy nie zrobil


Lider Dragon od 23.08.2023 - 26.04.2024

Burmistrz /Warp Pc4 

689ea0e9dff1871fc1d2f20f60da990d.gif.4513807ff99df17eaabea0f98cbc4fbe.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

nie przypominam sobie takiej sytuacji uwazam ze tak szanowany gracz jak XDpokemons nigdy by tak nie zrobil 

Share this post


Link to post
Share on other sites
W dniu 18.03.2023 o 18:50, Wardf napisał:

@XDpokemons To dlaczego ciebie dać na minimapie.

zamiast się pytać to od razu pakuj do pierdla go

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

Serwer Pixelmon.pl - Jest to serwer, który łączy Pokemony i Minecraft w jedno od 2013r. Serwer jest prowadzony przez graczy dla graczy, aby każdy mógł grać w dobrym towarzystwie na wysokim poziomie rozrywki.

Ostatnie wiadomości

Social media

×
×
  • Create New...