Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Znajdziesz nas również na

Sign in to follow this  
Wardf

Podania o UnBan/UnMute na Serwerze

Recommended Posts

Podanie o UnBan/UnMute:

Krótko i na temat. Prawie każdy zasługuje na drugą szansę, więc jeśli dostałeś bana lub mute na zawsze napisz podanie według poniższego wzoru :

Mój Nick :
Za co dostałem bana/mute :
Od kogo(jeśli wiemy to piszemy) :
Dlaczego powinniśmy Ci zdjąć karę :

Nie interesuje nas ile kupiliście PP, czy jak bardzo wam się nasz serwer podoba!

UWAGA!:

  1. Pisanie nie na temat, dyskusje i inne posty zostaną usunięte.
  2. Spam o unbana nie przynosi rezultatów.
  3. Prośby o unmute czasowe zakazane - kara sama mija nawet jeżeli byłaby na miesiąc.

Kontakt:

DSC: Wardf#0044
Forum: Welp, Me

467-4674447_funny-dunsparce.png

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mój Nick : piter132
Za co dostałem bana/mute : Handel+wyzwiska
Od kogo(jeśli wiemy to piszemy) : Denek
Dlaczego powinniśmy Ci zdjąć karę : Minęło już sporo czasu, wiele rzeczy przemyślałem i chętnie bym pograł dla zabicia nudy.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Był ub all, nie licząc może 3-4 graczy, którzy mieli bardzo świeże bany, albo nie zasłużyli na 2 szanse. Trochę dziwne, że nie masz ub. Również były wcześniej podania o UB bez clear konta, więc prawdopodobnie jest ono wyczyszczone.


Kontakt:

DSC: Wardf#0044
Forum: Welp, Me

467-4674447_funny-dunsparce.png

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mój Nick : _BlackBlood
Za co dostałem bana/mute : Rasizm
Od kogo(jeśli wiemy to piszemy) : nie ma tego podanego
Dlaczego powinniśmy Ci zdjąć karę : dostałem perm bana na nick ihateni66ers666 a nie było mnie nigdy na serwerze. Przez to nie mogę wejść nawet z mojego nicku. Proszę o unbana na mój nick z minecraft premium (podany w 1 podpunkcie).

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mój Nick : Qubik18

Za co dostałem bana/mute : Próba Handlu

Od kogo(jeśli wiemy to piszemy) : Nie Wiem

Dlaczego powinniśmy Ci zdjąć karę : Próbowałem handlować lecz nie zrobiłem tego jest to mój 1 ban więc pograłbym sobie znowu trochę na serwie po długiej nieaktywności

Edited by Qubik18

Share this post


Link to post
Share on other sites

mój nick: Masny_Tryhard

za co dostałem bana: obrażanie graczy na multikoncie i spam tym

od kogo(jeśli wiemy to piszemy) : Najprawdopodobnie wardf 

Dlaczego powinniśmy ci zdjąć: ban został nadany kilka miesięcy temu. Żałuję za to i obiecuję poprawę. 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Aktualne UB:
- Masny_Tryhard.

Na poczekaniu/do wyjaśnienia:
- Qubik18 - W przypadku handlu za PSC jest kwestia z tym, że będzie to związane z clear/resetem konta lub zablokowaniem samego konta, a zezwoleniu graczu na grę na nowym.
_BlackBlood - Upewnij się, że podałeś prawidłowy nick.


Kontakt:

DSC: Wardf#0044
Forum: Welp, Me

467-4674447_funny-dunsparce.png

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nick: pistacja0
Za co dostałem bana: Nie wiem

Jeszcze konta nie stworzyłem, więc chyba go nie ma w waszym systemie.

Witam.
Pobrałem pixelmony i spróbowałem stworzyć konto, ale piszę, że gracz: "gazowanysos69" jest zbanowany i ja przez to też nie mogę grać na serverze.

Nie grałem jeszcze nawet w tą grę a już mam bana.

Proszę o unbana

unban.png

Edited by pistacja0

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mój Nick : Sneaky_/dawiodmens
Za co dostałem bana/mute : powód " , "
Od kogo(jeśli wiemy to piszemy) : bodajże Rewolucjonista
Dlaczego powinniśmy Ci zdjąć karę: Chciałbym zobaczyć jak tam serwer prosperuje, pograć może, popisac ze znajomymi, bana dostalem nieslusznego, wiadomosc ktora
otrzymal rewolucjonista od widzewiaqa zawiera nie prawdziwe informacje, miala to byc zemsta za pomoc w wywaleniu go tymczasowo na bana, nie napisalem podania wczesniej 
poniewaz nie mialem ochoty grac, ale wrocil moj kochany grubasek na serwer i w sumie bym pogral, dziekuje mam nadzieje na pozytywne rozpatrzenie unbana

  • Like 2
  • Sad 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

cześć bym chciał wyjść z klatki z małpami nie wiem za co tam jestem jestem już tam z 3/4 miesiące i bym chciał wyjść bo bym chciał se pograć pozdro nick Siematumisiak

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mój Nick : Wortess
Za co dostałem bana/mute : Handel psc
Od kogo(jeśli wiemy to piszemy) : -
Dlaczego powinniśmy Ci zdjąć karę :

Chciałbym zacząć od przeprosin za wszelkie nieprawidłowości, które doprowadziły do mojego zbanowania. Zrozumiałem, że złamałem zasady serwera i przepraszam za wszelkie niedogodności, jakie to spowodowało dla Waszej społeczności.

Przez ten czas intensywnie pracowałem nad poprawą mojego zachowania i zrozumieniem zasad serwera. Pragnę uczestniczyć w Waszej społeczności z poszanowaniem reguł i zasad, które obowiązują na serwerze.

Proszę o ponowne rozważenie mojej sprawy i ewentualne zniesienie bana. Zobowiązuję się, że będę przestrzegać wszelkich zasad i postanowień serwera, oraz uczestniczyć w życiu społeczności z poszanowaniem dla innych graczy.

Bardzo zależy mi na powrocie na Wasz serwer i ponownym doświadczeniu przyjemności z gry w Waszym towarzystwie. Dziękuję za poświęcenie czasu na przeczytanie tego podania oraz za zrozumienie.

Z poważaniem, Wortess

Edited by Wortessini

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mój Nick : Kapiszi

Za co dostałem bana/mute : w sumie to nie wiem

Od kogo(jeśli wiemy to piszemy) : chyba szczerba

Dlaczego powinniśmy Ci zdjąć karę : wbiłbym sobie powalczyć na turniejach jakiś

  • Like 3

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Sign in to follow this  

Serwer Pixelmon.pl - Jest to serwer, który łączy Pokemony i Minecraft w jedno od 2013r. Serwer jest prowadzony przez graczy dla graczy, aby każdy mógł grać w dobrym towarzystwie na wysokim poziomie rozrywki.

Ostatnie wiadomości

Social media

×
×
  • Create New...