Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Znajdziesz nas również na

Sign in to follow this  
Adamek303

Rekrutacja na BURMISTRZÓW MIAST!

Recommended Posts

Rekrutacja na BURMISTRZÓW MIAST!


Wymagania:
 

- Kultura Osobista/Niekaralność(Ban/Jail 7d+)

- Umiejętności w zarządzaniu

- Kreatywność w budowaniu

- Komunikatywność

- Umiejętność posługiwania się językiem Polskim

- Porządna aktywność

- Wymagana znajomość ortografii 

 

Co w zamian?
 


- Rangę burmistrz

- Narzędzia burmistrzowskie

- Budowlankę

- Miasto z wolną ręką

- Możliwość otwierania/zamykania własnej kostki

- Wsparcie administracji w budowie miasta

- Inne benefity  
 

Rekrutacja dzieli się na 4 etapy:

 

1)     Podanie, które będzie zawierać:

 

- Nick/Nick z DSC:

- Miasto, którego burmistrzem chciałbyś zostać.

- Opis jaki masz pomysł na miasto:

- Zrzuty Ekranu budowli z serwera oraz poza niego, które wykonałeś:

- Czas w którym zazwyczaj grasz na serwerze.

 

2)  Wywiad na Discordzie – rozmowa z Opiekunem Burmistrzów lub adminem

3)  Głosowanie graczy – ankieta na forum, w której społeczność serwera wybierze najlepszego kandydata

4)  Wewnętrzne głosowanie administracji – ostateczna decyzja zależy od administracji

 

Wszelkie pytania związane z rekrutacja na burmistrza proszę kierować /msg Adamek303 / dsc adamek303__61097

Zastrzegam sobie prawo do edycji zasad oraz posta  w dowolnym momencie, bez konieczności podawania przyczyny

Edited by Adamek303

Share this post


Link to post
Share on other sites

WItam,

Nick z Gry Skansek, Nick z discorda Skansek.

Chciał bym zostać burmistrzem pc3.

Mój pomysł na miasto to zrobić nowoczesne miasto w stylu Dubaju, Jeśli można było by zmienić całą koncepcje na miasto to zrobił bym smoczą mistyczną wioske.

Najczęściej na serwerze jestem w godzinach 14-18 później 22-02.

Poniżej zamieszczam moją budowle w przeciągu kilku dni mogę wysłać jeszcze kilka budowli ponieważ młyn jak i inne rzeczy są zrobione na survivalu single player. Budowanie to dla mnie forma odpoczynku dlatego był bym dobrym Burmistrzem.

 

Jeśli była by możliwość chętnie zmienił bym całe pc3 ponieważ obecne nie podoba mi się wizualnie jest jak 5innych miast. Bardzo dobrze się czuje w stylu typu dark fantasy i w taki sposób chciał bym zrobić miasto.

https://imgur.com/a/9bUsDY6

w1.png.e45cd9588fee45462159ec42b75b8462.png

 

 

 

z3.png

Edited by Skansek

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nick z gry i Dc  : missti

miasto warp pc

Po prawie wygląd spawna to co zostało zniszczone ,odbuduje studnie życzeń , poprawie zawalone ściany w podziemiach oraz porawię kilka tuneli  dodam tam kilka respów , zbuduję fajniejszą kostkę  
zbuduje  wielkiego Dragonajta w 3d na skale na jeziorku dokończę prace nad druga częścią miasta w okolicach kasyna  jakaś fontanna i   działki w rożnych miejscach

Jeśli admin pozwoli to dodam np działki typu sklep z curry  fabryka poke bali  do wynajęcia przez graczy oraz butki z ruletka  tak jak kiedyś była gdzie można było by kupować losy obstawiać kwotę i kolor a admin w niedziele by losował

chce zostać Burmistrzem dlatego ze nudzi mi się fajnie by bylo znowu budować i chce dokończyć miasto żeby było top 1 miastem

dwa lata temu miasto należało do mnie było zadbanym miastem udało mi się odbudować je od zera niestety brak chęci pomocy adminów i opowieści o nowej mapie skłoniły mnie do rezygnacji
ale chce wrócić mam wiele nowych pomysłów obiecuję dać z siebie 100 %
mam nadzieję że na mnie zagłosujecie.

 moja działka /warp pc  po lewo

czas w jakim gram od 10 do 24  co dzien od 2017 roku

ss poza serwerem kazda budowla w mieście zbudowana lub odbudowana prze zemnie jesli chodzi o jakies prace poza miastem pc sa na mojej budowlance sterowce itp ale nie mam tam dostępu  a jakiś zmyślonych ss minecraftowych nie zamierzam tu wstawiać

prace z czasów mojego burmistrzowania

 

warp pc zima.png

hallowen na warpie pc.png

Edited by missti

Share this post


Link to post
Share on other sites

- Nick/Nick z DSC: Kacperski654

- Miasto, którego burmistrzem chciałbyś zostać: PC

- Opis jaki masz pomysł na miasto: Planuje nadać /warp pc tożsamości poprzez przebudowanie miasta w coś, co bardziej pasuje do stylu suburbs. Przy okazji chcę zmodernizować podziemia owego miasta. Chce też dodać więcej miejsca na działki.

- Czas w którym zazwyczaj grasz na serwerze: Średnio 4-5 godzin dziennie, przez nadchodzące miesiące będzie mnie trochę mniej na serwerze z powodu studiów, jednakże wysoka aktywność w Piątek/na weekendach będzie dalej utrzymywana.

- SSy budowli z serwera/single player które budowałem: https://imgur.com/a/lv2UX33



Były lider sal:

  • GRASS
  • PSYCHIC
  • BFMistrzAreny
  • Water
  • DRAGON
  • ELECTRIC
  • E4 x2
  • BUG
  • GROUND

Obecny lider BFPanSalonu

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Sign in to follow this  

Serwer Pixelmon.pl - Jest to serwer, który łączy Pokemony i Minecraft w jedno od 2013r. Serwer jest prowadzony przez graczy dla graczy, aby każdy mógł grać w dobrym towarzystwie na wysokim poziomie rozrywki.

Ostatnie wiadomości

Social media

×
×
  • Create New...