Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Znajdziesz nas również na

Sign in to follow this  
Adamek303

Rekrutacja na BURMISTRZÓW MIAST!

Recommended Posts

Rekrutacja na BURMISTRZÓW MIAST!


Wymagania:
 

- Kultura Osobista/Niekaralność(Ban/Jail 7d+)

- Umiejętności w zarządzaniu

- Kreatywność w budowaniu

- Komunikatywność

- Umiejętność posługiwania się językiem Polskim

- Porządna aktywność

- Wymagana znajomość ortografii 

 

Co w zamian?
 


- Rangę burmistrz

- Narzędzia burmistrzowskie

- Budowlankę

- Miasto z wolną ręką

- Możliwość otwierania/zamykania własnej kostki

- Wsparcie administracji w budowie miasta

- Inne benefity  
 

Rekrutacja dzieli się na 4 etapy:

 

1)     Podanie, które będzie zawierać:

 

- Nick/Nick z DSC:

- Miasto, którego burmistrzem chciałbyś zostać.

- Opis jaki masz pomysł na miasto:

- Zrzuty Ekranu budowli z serwera oraz poza niego, które wykonałeś:

- Czas w którym zazwyczaj grasz na serwerze.

 

2)  Wywiad na Discordzie – rozmowa z Opiekunem Burmistrzów lub adminem

3)  Głosowanie graczy – ankieta na forum, w której społeczność serwera wybierze najlepszego kandydata

4)  Wewnętrzne głosowanie administracji – ostateczna decyzja zależy od administracji

 

Wszelkie pytania związane z rekrutacja na burmistrza proszę kierować /msg Adamek303 / dsc adamek303__61097

Zastrzegam sobie prawo do edycji zasad oraz posta  w dowolnym momencie, bez konieczności podawania przyczyny

Edited by Adamek303

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nick z gry i Dc  : missti

miasto warp pc

Po prawie wygląd spawna to co zostało zniszczone ,odbuduje studnie życzeń , poprawie zawalone ściany w podziemiach oraz porawię kilka tuneli  dodam tam kilka respów , zbuduję fajniejszą kostkę  
zbuduje  wielkiego Dragonajta w 3d na skale na jeziorku dokończę prace nad druga częścią miasta w okolicach kasyna  jakaś fontanna i   działki w rożnych miejscach

Jeśli admin pozwoli to dodam np działki typu sklep z curry  fabryka poke bali  do wynajęcia przez graczy oraz butki z ruletka  tak jak kiedyś była gdzie można było by kupować losy obstawiać kwotę i kolor a admin w niedziele by losował

chce zostać Burmistrzem dlatego ze nudzi mi się fajnie by bylo znowu budować i chce dokończyć miasto żeby było top 1 miastem

dwa lata temu miasto należało do mnie było zadbanym miastem udało mi się odbudować je od zera niestety brak chęci pomocy adminów i opowieści o nowej mapie skłoniły mnie do rezygnacji
ale chce wrócić mam wiele nowych pomysłów obiecuję dać z siebie 100 %
mam nadzieję że na mnie zagłosujecie.

 moja działka /warp pc  po lewo

czas w jakim gram od 10 do 24  co dzien od 2017 roku

ss poza serwerem kazda budowla w mieście zbudowana lub odbudowana prze zemnie jesli chodzi o jakies prace poza miastem pc sa na mojej budowlance sterowce itp ale nie mam tam dostępu  a jakiś zmyślonych ss minecraftowych nie zamierzam tu wstawiać

prace z czasów mojego burmistrzowania

 

warp pc zima.png

hallowen na warpie pc.png

Edited by missti

Share this post


Link to post
Share on other sites

- Nick/Nick z DSC: Kacperski654

- Miasto, którego burmistrzem chciałbyś zostać: PC

- Opis jaki masz pomysł na miasto: Planuje nadać /warp pc tożsamości poprzez przebudowanie miasta w coś, co bardziej pasuje do stylu suburbs. Przy okazji chcę zmodernizować podziemia owego miasta. Chce też dodać więcej miejsca na działki.

- Czas w którym zazwyczaj grasz na serwerze: Średnio 4-5 godzin dziennie, przez nadchodzące miesiące będzie mnie trochę mniej na serwerze z powodu studiów, jednakże wysoka aktywność w Piątek/na weekendach będzie dalej utrzymywana.

- SSy budowli z serwera/single player które budowałem: https://imgur.com/a/lv2UX33



Były lider sal:

  • GRASS
  • PSYCHIC
  • BFMistrzAreny
  • Water
  • DRAGON
  • ELECTRIC
  • E4 x2
  • BUG
  • GROUND

Obecny lider BFPanSalonu

Obecny Champion

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nick : Kapitan_Speed 
DC: Speeedus
PokeCenter3


Bombardowanie miasta
-> Zmiana wyglądu na Gothic Architecture (Nie zamierzam tworzyć kolejnego modern)
-> Utworzenie respowiska za Quest (skoro Gothic, to dlaczego by nie Batman?)
-> Możliwość wygrania większej działki, a nawet dwóch. Minus : Budynek postawiony nie może zostać edytowany od zewnątrz.
-> Utworzenie unikalnego osiedla wraz z możliwością poproszenia burmistrza o budowę mieszkania (za drobną opłatą, na skarb miasta)
-> Budowa Ratusza, Teatru oraz Biblioteki
-> Unikalny wygląd Kostki (+ Vote by Player na danego pokemona)


Zdjęcia oraz opisy budowli: 
Posągi : https://imgur.com/a/xJT4Izk 
Znajdował się również Xerneas, Weezing-Galar, Oshawatt, Poliwag oraz Morelull. Jednakże nie posiadam tak dawnych zrzutów ekranu. 


Domy oraz Budowle : https://imgur.com/a/mCddEwG

Wcześniej również można było znaleźć wyspę Lili13, działkę Flasza (wieża ze smokiem), działkę MrNivisa (Galaxy Milotic z CV2), wszystkie magazyny (dzięki Error za pomoc z paroma), Piekielny zamek i wiele, wiele innych budowli które zostały usunięte. Dodam również, że nie jestem w stanie zapamiętać wszystkich budowli które wybudowałem na serwerze, jakże i na innych serwerach.

Czas? Jak najdzie chęć... Jeżeli mam fazę na budowanie ponieważ ktoś poprosił o pomoc to będzie z 1-3 godziny co 2 dni. Jestem ambitny i staję się z każdym dniem konsekwentny, jednakże z wielu czynników które zmieniły się od lutego tego roku, nie jestem w stanie opisać dokładnej aktywności.

Dodatkowo, jeżeli by była opcja, wolałbym budować na testowym z powodu możliwości korzystania z WorldEdita oraz unikalnej puli budulca.

Edited by Kapitan_Speed

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nick z serwera + Nick Discord: Zvcker - Padre Skuretto

Miasto na które startujesz: PC3

Zdjęcie Budowli z serwera: https://imgur.com/a/GRyKNZj

Zdjęcia budowli spoza serwera: https://imgur.com/a/8jxiuoP

Co chcesz zmienić w mieście: Chciałbym zostawić styl modernistyczny temu miastu, lecz usunąłbym pomysł 3 legend Groudon+Kyogre+Rayquaza który nie został skończony (niepotrzebny element) wprowadziłbym regularne sprawdzanie aktywności mieszkańców, oraz czy wszystkie budowle są zgodne z zasadami miasta, dodałbym resp za questa, poprawiłbym działki ponieważ jedne są większe od drugich lub nie mają wyznaczonych granic + dodałbym 2 działki dla trenerów na jakiś konkurs czy coś w tym stylu
Oraz chciałbym uzyskać dostęp do warp bajka aby je "zmodernizować"

 

Ile czasu spędzasz na serwerze: 4-12h zależy co mam do roboty

Edited by Zvcker

Share this post


Link to post
Share on other sites

Witam 

Składam podanie na burmistrza miasta PC

Nick: Margaseq

Dc: margaseq

Moim planem na miasto jest zrobienie go na miasto wiecznego mrozu, tzn miasto cale w sniegu, zamiast jeziorka, które się tam znajduje mam w planach zrobić lodowisko, oraz pozmieniać budowle w mieście na drewniane, żeby pasowało do stylu miasta. Dodatkowo za zgodą admina chciałbym dodać pare questów fabularnych no i oczywiście przebudować kostkę również w stylu wyżej opisanym.

Czas jaki spędzam na serwerze jest zależny od mojej pracy, jednak staram się codziennie wbić na serwer chociaż na godzinkę/dwie w godzinach popołudniowych/wieczornych.

 

Zrzut ekranu (8).png

Zrzut ekranu (9).png

Zrzut ekranu (10).png

Share this post


Link to post
Share on other sites

Koniec etapu pierwszego!!! Czas rozpaczać etap drugi.
Do etapu drugiego przechodzą:

miasto PC :

Kacperski654
Margaseq
Missti

 

miasto PC3 :

Zvcker
Kapitan_speed

Etap drugi będzie trwał od 03.10.2024 do 10.10.2024.
Zalecam się przygotować na ten etap 🙂


Jeśli uczestnik nie przystąpi do rozmowy, zostanie usunięty z rekrutacji.

Share this post


Link to post
Share on other sites

ETAP DRUGI  ZAKOŃCZYŁ SIĘ!

DO NASTPĘPNEGO ETAPU KAŻDY ZOSTAŁ ZAKWALIFIKOWANY, GRATULACJE! 
CZAS ROZPOCZAC ETAP, NA KTÓRY WSZYSCY CZEKALIŚCIE!

Głosowanie graczy:
- na 
PC
- na PC3

 

ETAP 4 ODBĘDZIE SIĘ RAZEM Z ETAPEM 3!!

* Dodatkowa informacja: NASTĘPNYM RAZEM PRZEJDĄ TYLKO DWIE OSOBY.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Edited by Adamek303

Share this post


Link to post
Share on other sites

 

  • Nick/Nick z DSC: vro / dc: bogpiwa

 

  • Miasto, którego burmistrzem chciałbyś zostać: PC6

 

  • Opis jaki masz pomysł na miasto: Chciałbym nadać miastu nowego życia zmieniając je o 180 stopni mam pomysł taki że chciałbym zmienić styl miasta z modern na inny totalnie odwrotny do modern i nie to nie będzie medival. Chciałbym zrobić z tego miasta cos związanego z góra olimp jak i Bogami greckimi. Dlaczego taka potężna zmiana? Ponieważ według mnie jest to odskocznia od typowych stylu w miastach gdzie właśnie góruje ten medival/modern. Planem jest tak zrobić to miasto żeby nie psuło otoczenia poza miastem. Oczywiście plan będzie również zmienić kostkę pasującą do miasta.:

 

  • Czas w którym zazwyczaj grasz na serwerze: Po powrocie na serwer chciałbym wrócić do regularnego grania na serwerze po jakieś 2-3h lecz w niektóre weekendy będzie to niemożliwe.

 

  • Zrzuty Ekranu budowli z serwera oraz poza niego, które wykonałeś

 

 

 

 

 

 

 

IMG_1090.png

IMG_1089.png

IMG_1088.jpeg

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Sign in to follow this  

Serwer Pixelmon.pl - Jest to serwer, który łączy Pokemony i Minecraft w jedno od 2013r. Serwer jest prowadzony przez graczy dla graczy, aby każdy mógł grać w dobrym towarzystwie na wysokim poziomie rozrywki.

Ostatnie wiadomości

Social media

×
×
  • Create New...