Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Znajdziesz nas również na

Sign in to follow this  
Wardf

Zew Patriotyzmu - Pomagamy i Wygrywamy!

Recommended Posts

Zew Patriotyzmu - Pomagamy i Wygrywamy!

Pomagamy:

Robimy akcje zbiórki na szczytny cel dla strażaka, który walczy z chorobą. 

Pan Kamil Kaczmarczyk jest strażakiem, który choruje na Glejaka Mózgu. Jest to choroba, którą leczy się operacyjnie. 

Oto jak Pan Kamil się przedstawił:

 

Cytat

Mam na imię Kamil, mam 31 lat, z zawodu i pasji jestem strażakiem i trenerem crossfit. Od zawsze byłem niepoprawnym optymistą, aktywny fizycznie, dbający o siebie, a w szczególności o  innych, chwytający życie, z celami, z marzeniami…

Do czasu kiedy wszystko runęło, bo pojawił się „on” – glejak mózgu, rozlany gwiaździak o średnicy prawie 6 cm. W jednej chwili optymizm ucichł, a zastąpił go strach i przerażenie. Glejak pojawił się nagle i przewrócił moje życie do góry nogami. Służbę i treningi zastąpiły wizyty lekarskie i szybkie, trudne decyzje. Przyszło mi się zmagać z jednym z najbardziej agresywnych, niebezpiecznych nowotworów mózgu.


Jako chętni pomocy patrioci chcemy mu pomóc, gdyż nie dużo zostało mu do celu i ryzykuje swoją pracą życie dla innych. 
Link do zbiórki: https://fundacjarakiety.pl/podopieczni/kamil-kaczmarczyk/

Jak brać udział:

Aby zachęcić was do ofiarowania datku oferujemy losy. Każde 5 zł = 1 los, więc im więcej dacie, tym większa szansa na wygraną. Aby wziąć udział w losowaniu trzeba będzie napisać post z kwotą jaką się dało oraz zrzutem ekranu z strony, który potwierdzi to, że się dało datek. Zbieramy losy do niedzieli do 22:00, gdzie post będzie zamknięty i w poniedziałek będzie losowanie na DSC wygranej. 

Do wygrania:

Tajemnica, ale obiecuje wam, jest warto.



Przechwytywanie.PNG


Kontakt:

DSC: Wardf#0044
Forum: Welp, Me

467-4674447_funny-dunsparce.png

Share this post


Link to post
Share on other sites

Przykład zapisania sie: (nie wpisuje sie do konkursu, ale wpłata poleciała)IMG_7953.png

 

MufinowskiPL 4 głosy 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Zew Patriotyzmu wyniki:

Rebly 36 losów 

MufinowskiPL 4 losy

Mrnivis 10 losów

Noimok 1los

Zlomekk 1 los

 

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

image.png?ex=663e4f6f&is=663cfdef&hm=12b


Lider Dragon 12.07.2021 - 06.11.2021

 Lider Fire 18.11.2021 - 23.03.2022

Lider  Ice 01.11.2022 - 04.03.2023

Lider Dark 09.03.2023 - 25.03.2023

Lider Flying 26.02.2024 - ...

Były Burmistrz Miasta PCS

Lider Gildii NiceTry

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dzięki wam, na strażaka udało się zebrać aż 355zł. Do wygrania była legenda dowolna tieru UBER, którą wygrał gracz Rebly-GRATULACJE! Zapraszamy na przyszłe edycje tego typu konkursów w przyszłości.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

Serwer Pixelmon.pl - Jest to serwer, który łączy Pokemony i Minecraft w jedno od 2013r. Serwer jest prowadzony przez graczy dla graczy, aby każdy mógł grać w dobrym towarzystwie na wysokim poziomie rozrywki.

Ostatnie wiadomości

Social media

×
×
  • Create New...