Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Znajdziesz nas również na

Sign in to follow this  
KamiquerPL

Eventy

Recommended Posts

SIemka, przychodze z zapytaniem do szanowej administarcji jak to jest nic nie robic w zwiazku na serwerze panującym teamingu na mnie na kazdym evencie, przez grupe od 2-6 graczy, nie bede wymienial nickami , ale kazdy dobrze wie kto to i jezeli ktos wyzej postawiony bedzie chcial sie dowiedziec dokladniej kto to, to jasne ze powiem, w dodatku mam oczywiscie dowody w postaci nagran obs z mojego pova jak i innych.

Sytuacja jest taka, ze na kazdym evencie ktory polega na rywalizacji pomiedzy graczami, jestem ofiara ,,teamingu" przez grupe ludzi, oczywiscie organizatorzy eventow wiedza, ze jest taka sytuacja i teamuje sie na mnie paru graczy, lecz oczywisice nic nie robia bo tlumacza mi  sie slowem ,,focusowanie" . Kazdy dobrze wie ze focusowanie jest zezwolone na serwerze bo sam sie pytalem Wardfa, lecz watpie ze pojecie ,,focusowanie" mozna opisac sytuacje w ktorej leci na mnie grupka osob zeby mnie zabic bym nie wygral danego eventu jako ,,focusowanie". 

Nienormalne jest to dla mnie ze te osoby nie maja ŻADNYCH konsekwencji z wykonywanych czynow, bo jak wiadomo teaming jest zakazany na serwerze, a to ze jestem targetowany przez ciagle tych samych graczy, na kazdym evencie jest serio sytuacja nie na miejscu, bo nie mam logicznych szans wygrac sam na wiecej niz 2 osoby. Dlatego zwracam sie do administracja z jakims rozwiazaniem tej sprawy 🙂

nara

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jeszcze kwestie z focusem 1 osoby na jedną to zrozumiem, bo eventy są skonstruowane w taki sposób, że jest to gracz vs gracz vs .... , gdzie jest to raczej strategicznym podejściem, że wyeliminuje się lepszego, aby samemu mieć lepsze szanse. Ale jeżeli faktycznie jest to grupa w sensie dosłownym, to już tego focusowaniem nie da się nazwać, a bardziej teaming lub sojusze, które na eventach są zakazane. Jeżeli dostane dowód takiej sytuacji, to dokonam ukarania, które zdecydowanie nie spodoba się takowym osobom.


Kontakt:

DSC: Wardf#0044
Forum: Welp, Me

467-4674447_funny-dunsparce.png

Share this post


Link to post
Share on other sites

rer hajeritaaaa a kamikwel jest focusowany bo jest nie lubiany pozdro jakbym bral udzial w iwentach to sam bym sie przylaczyl  👍  👍  👍

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Sign in to follow this  

Serwer Pixelmon.pl - Jest to serwer, który łączy Pokemony i Minecraft w jedno od 2013r. Serwer jest prowadzony przez graczy dla graczy, aby każdy mógł grać w dobrym towarzystwie na wysokim poziomie rozrywki.

Ostatnie wiadomości

Social media

×
×
  • Create New...