Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Znajdziesz nas również na

Kapitan_Speed

Wybory na BURMISTRZÓW MIAST ! Szukamy PCV & PCS !

Recommended Posts

Konkurs na Burmistrza miast PCS/PCV

Jak już paru osobom wspominałem, zaczynamy poszukiwania na burmistrzów w wolnych miastach. Na serwerze jest parę wolnych i zaniedbanych miast, które wymagają opieki i sprawnego zarządzania, więc jeżeli czujesz się na siłach, zapisz się poniżej. Poszukujemy PCS oraz PCV.

Wymogi:

  • Kultura Osobista/Niekaralność(Ban/Jail 7d+)
  • Umiejętności w zarządzaniu
  • Kreatywność w budowaniu
  • Komunikatywność
  • Aktywna gra, jeżeli nie grałeś 3 tygodnie+ nawet nie startuj.

Co dostajesz:

  • Rangę z specjalnymi permisjami.
  • Miasto do własnej aranżacji.
  • Teren Budowlany 300x300.
  • Wsparcie Administracji w budowie oraz innych rzeczach.
  • Narzędzia burmistrzowe
  • Możliwe inne rzeczy, które mogą pojawić się z czasem.

Konkurs będzie się dzielił na 4 etapy:

  1. Podanie, które będzie zawierać:
     
    • Nick/Nick z DSC:
    • Miasto, którego burmistrzem chciałbyś zostać.
    • Opis jaki masz pomysł na miasto:
    • Zrzuty Ekranu budowli z serwera oraz poza niego, które wykonałeś:
    • Czas w którym zazwyczaj grasz na serwerze.
       
  2. Wywiad z daną osobą na DSC z Adminami głosowy lub pisemny.
  3. Wybory Graczy, które odbędą się na forum w postaci Ankiety. Każdy głos będzie sprawdzany.
  4. Wybory wewnętrzne administracji.

Daty rozpoczęcia i zakończenia danych Etapów:

  1. Podania (do 29/09/2023)
  2. Wywiady (do 7/10/2023)
  3. Wybory Graczy
  4. Wybory Administracyjne.

Share this post


Link to post
Share on other sites

1. Toxicity (Jumbo) dc: pijepiwko

2.Witam, chciałbym zostać burmistrzem miasta PCS. Pomysły związane z miastem będą proste i logiczne:

a) Pokemony do kostki wybierane przez graczy w 100% + czasówki które by miały rzadsze pokemony również wybierane przez graczy.

b) Robienie regularnie konkursów dla mieszkańców miasta.

c) Większe działeczki które będzie można wygrać w konkursach właśnie dla mieszkańców lub przyszłych mieszkańców.

d) Rozmaicone miasto poprzez nowe budowle które w przyszłości miałyby jakieś funkcje związane z pokemonami 

e) Ankiety na które głosowaliby mieszkańcy. Owe ankiety by mi podpowiadały co bardziej gracze by chcieli zobaczyć w mieście przykładowo nowe budowle jak i inne rzeczy.

f) różnorakie nowe ciekawe questy. 

Ogólnie pomysłów dużo, ale nie ma co się też tak rozpisywać.

3.Budowle które zrobiłem na serwerze:2023-09-16_20_44_52.thumb.png.44c0ee94dd602ab6dff544a919334a44.png

2023-09-16_20_44_36.thumb.png.44539035d2b631608df495a2e1face1d.png2023-09-16_20_44_28.thumb.png.7e7df04b1db59e211ecd741ebc710840.png

2023-08-06_18_36_57.thumb.png.79531d9af496c81e09434ef53ce51e03.png

2023-08-06_18_37_14.thumb.png.c1052f0e71211e2df706795ca8917117.png

2023-09-18_18_28_31.thumb.png.fc23baa4265b9a69331b3bb5127c3e51.png

2023-09-18_18_28_44.thumb.png.f301d6432c02db55dfdb8c64cbfd1008.png2023-09-18_18_28_38.thumb.png.f7797bac6fa75154fc89680a173c66f8.png2023-09-18_18_28_54.thumb.png.96c911392e0241ab289eeb50a0505358.png

5.Na serwerze jestem aktywnym graczem staram być się codziennie minimum po 2-4h.

Edited by Toxicity

Share this post


Link to post
Share on other sites

 

  • Nick/Nick z DSC: XDpokemons/strzelbaa_
  • Miasto, którego burmistrzem chciałbyś zostać. PCV
  • Opis jaki masz pomysł na miasto: Dodać questy które miałem napisane już rok temu.  Zaktualizować działki oraz przebudować na ładniej wyglądające wnętrze(TYLKO na strefie działkowym), oraz zniszczyć tunele Kicaka, które niewiem po co tam dalej są. Usunięcię warpu PCV2 bo według mnie nie ma sensu i zbudowanie większego terenu na działki. Zbudowanie czegoś na górnej częśći PCV miałem pomysł na lodową wioske na górze obok Registeela. Odnowa moich legendarnych schodów (Chyba że chcecie, żeby zostały). Przebudowa miasta na lodowe tylko z zgodą graczy, jeśli został bym burmistrzem tym razem zrobiłbym głosowanie na to. Przebudowa Areny po lewo od wejscia na pcv, oraz wykluwarki Będe otwarty na pomysły graczy oraz ich względy i pomoc.
  •  
  • Zrzuty Ekranu budowli z serwera oraz poza niego, które wykonałeś:     Imgur: The magic of the Internet
  • Czas w którym zazwyczaj grasz na serwerze. 4h dziennie
  • Pozdrawiam
  • Thanks 2

x2 Burmistrz PCV

x2 Członek E4

Następny Lider sali Flying

audi-tt.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

MrNivis / Nivis

Miasto PCV

opis: W skrócie. Od zawsze najbardziej lubiłem miasto PCV i przeżyłem tam już wielu burmistrzów, którzy końcowo nie ukończyli swoich projektów. Miasto to najbardziej podoba mi się w netherowym stylu, więc takie zostanie. Chciałbym je dokończyć, żeby w końcu wyglądało normalnie, a nie rozkopane budynki i płoty. Po odbudowie miasta ze stanu powojennego Będę planować dalsze działania, z racji tego, że wszystkie moje projekty to w większości spontan, ale te pomysły nie są głupie. Teren nad miastem wygląda dramatycznie więc też przydałoby się coś z nim zrobić, oraz teren działkowy jako pcv2 według mnie jest zbyt ciemny i wymaga odświeżenia wizualnego, zabudowy tuneli podziemnych i pustych przestrzeni, a także dziur w podłodze.

link: https://imgur.com/a/jIIaYo3

gram w godzinach 14:30 - 23:00, minimum 2h dziennie

Pozdrawiam z kopalni

  • Haha 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

• Nick/Nick z DSC: 
Adamek303/Adamek303

• Miasto, którego burmistrzem chciałbyś zostać: 
PCS

• Opis jaki masz pomysł na miasto:
Zostawiłbym wiele istniejących już budowli, ponieważ uważam, że pasują one do charakteru miasta. Jednakże dokonałbym pomniejszych poprawek oraz dodałbym kilka nowych elementów, które uważam za niezbędne. Zbudowałbym nowa kostkę z dosyć oryginalnym konceptem. Dodatkowo dałbym możliwość by gracze mogli zdecydować co w tej kostce będzie się znajdować. Podjąłbym próbę stworzenia nowych questów związanych z miastem. Ponadto, chciałbym przygotować dwie działki dla trenerów, które będą mogli zdobyć, wygrywając na przykład jakieś tam eventy. 

• Zrzuty Ekranu budowli z serwera oraz poza niego, które wykonałeś:
Z:
https://imgur.com/a/Bj83W2k

Poza:
https://imgur.com/a/eGZZHsT

• Czas w którym zazwyczaj grasz na serwerze:
Od 2-5 godzin

Edited by Adamek303

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nick/Nick z DSC:
piter132 / WortreX

Miasto, którego burmistrzem chciałbyś zostać.
PCS

Opis jaki masz pomysł na miasto:
Plan na miasto jest prosty, Zależy mi na tym żeby miasto zaczęło tętnić życiem. Za mojej kadencji miasto będzie brało czynny udział w każdym większym evencie serwerowym typu halloween. Będą w mieście odbywały się turnieje mieszkańców w których będą świetne nagrody i niezapomniane wrażenia. Planuje dać jakieś ogólnodostępne respy dla graczy (pokemonów pasujących do tematyki miasta). Ogólnie chciałbym zrobić małą reformę miasteczka i na pewno doprowadzić kościół do użytku na serwerze. Podsumowując kiedyś miasto PCS iskrzyło życiem, teraz jak tam sobie latam czuje się samotny, jakbym trafił do opuszczonego miasta. ale nie martwmy się ZOSTANIE TO ZMIENIONE!! (Jest wiele więcej planów i postaram się wszystko przekazać na wywiadach 🙂)

Zrzuty Ekranu budowli z serwera oraz poza niego, które wykonałeś:
https://imgur.com/a/HXJAHFP

Czas w którym zazwyczaj grasz na serwerze.
zależy od dnia, czasem jestem kilka godzinek, a czasem chwilkę.

  • Thanks 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

II Etap zakończony. Jesteśmy po rozmowach z kandydatami.

Z przykrością oświadczam, że do następnego etapu nie przechodzą :

- XDpokemons : Brak aktywności w przeciągu 14 dni.

- MrNivis : Brak/Słaba aktywności/ść

- Adamek303: Zdecydowaliśmy się wybrać kandydatów, którzy wykazali większe kompetencje.
 

Dziękujemy kandydatom za udział w rekrutacji.
Do III Etapu przechodzą:

Toxicity oraz piter132

 

Jednakże, z powodu braku aktywnego kandydata na Burmistrza miasta PCV, rekrutacja zostaje wznowiona.

  • Like 1
  • Thanks 1
  • Haha 1
  • Sad 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

• Nick/Nick z DSC: 
Adamek303/Adamek303

• Miasto, którego burmistrzem chciałbyś zostać: 

PCV

• Opis jaki masz pomysł na miasto:
‐ Zmieniłbym styl budowy na działkach na Medieval lub Colonial. (albo to i to)
‐ Dodanie ogólnodostępnego respu pokemona, tak jak jest w  wielu innych miastach.
‐ Stworzenie nowej kostki z dosyć oryginalnym konceptem. 
‐ Przywrócenie eventu, który był dostępny kiedyś dostępny, czyli łowienie w lawie, jak i w wodzie. 
‐ Podjąłbym  głosowanie w sprawie usunięcia Pcv2.
- Dodałbym kilka poprawek na spawnie. ( a w przypadku chęci usunięcia PCV2 dokonałbym całkowitej przebudowy spawna)
‐ Zmieniłbym cały styl warpa na ten "stary" (czyt. lodowy), tylko i wyłącznie w przypadku, gdy gracze wyrażą na to chęć.
‐ Dodałbym nowego questa którego nagroda będzie jakaś specjalna bron lub inna podobna rzecz.
‐ Zmieniłbym pokemona za questa  u pająka, gdyż uważam ze mało osób (jak prawie nikt) chciałoby łapać Drampe i nie pasuje on do otocznia w jakim jest zbudowany.
‐ Przygotowałbym dwie działki dla trenerów, które będą mogli wygrać, np poprzez wygranie jakiegoś konkursu które odbyło by się na forum lub na serwerze.
- Usunąłbym oraz poprawiłbym wiele rzeczy na tej głównej części oraz na części działkowej.
‐ Raczej bym nie tykał terenu na powierzchni, gdyż uważam to miasto za miasto podziemne(może pojawi się tam jakiś element do questa ale idk). Tak samo jak tych wejść które są wykorzystywane do questów.
- Dodałbym takie targi z blokami do budowania budowania związane z pcv
‐  Zniszczyłbym niepotrzebne tunele albo dodałbym tam coś nowego, (tutaj głownie pomysły od graczy).
‐ Dodałbym kolejnego pixelarta w części działkowej jako użyteczne oświetlenie.

• Zrzuty Ekranu budowli z serwera oraz poza niego, które wykonałeś:
Z:
https://imgur.com/a/Bj83W2k

Poza:
https://imgur.com/a/eGZZHsT

• Czas w którym zazwyczaj grasz na serwerze:
Zależy od dnia tygodnia. Jednakże około od 2 do 5 godzin 

Share this post


Link to post
Share on other sites
  • Nick/Nick z DSC: XDpokemons/strzelbaa_
  • Miasto, którego burmistrzem chciałbyś zostać. PCV
  • Opis jaki masz pomysł na miasto: Dodać questy które miałem napisane już rok temu.  Zaktualizować działki oraz przebudować na ładniej wyglądające wnętrze(TYLKO na strefie działkowym), oraz zniszczyć tunele Kicaka, które niewiem po co tam dalej są. Usunięcię warpu PCV2 bo według mnie nie ma sensu i zbudowanie większego terenu na działki. Zbudowanie czegoś na górnej częśći PCV miałem pomysł na lodową wioske na górze obok Registeela. Odnowa moich legendarnych schodów (Chyba że chcecie, żeby zostały). Przebudowa miasta na lodowe tylko z zgodą graczy, jeśli został bym burmistrzem tym razem zrobiłbym głosowanie na to. Przebudowa Areny po lewo od wejscia na pcv, oraz wykluwarki Będe otwarty na pomysły graczy oraz ich względy i pomoc.
  •  
  • Zrzuty Ekranu budowli z serwera oraz poza niego, które wykonałeś:     Imgur: The magic of the Internet
  • Czas w którym zazwyczaj grasz na serwerze. 4h dziennie (Tym razem będe ciągle aktywny)
  • Pozdrawiam

x2 Burmistrz PCV

x2 Członek E4

Następny Lider sali Flying

audi-tt.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Wybory na Burmistrza PCS zakończone! Gratulacje dla piter132 !



Wznawiamy rekrutacje na Burmistrzów Miast!
Tym razem, otwieramy rekrutacje na Burmistrzów Miast : Pc2 oraz PcV
Pragnę sprecyzować, szukamy aktywnych graczy z pomysłami oraz godnych zaufania. (odnośnie wyglądu miasta/dystrybucji budowlanki(/komend))

 

Daty rozpoczęcia i zakończenia danych Etapów:

  1. Podania (do 29/12/2023)
  2. Wywiady (do 10/01/2024)
  3. Wybory Graczy
  4. Wybory Administracyjne.

Share this post


Link to post
Share on other sites

• Nick/Nick z DSC: 
saz5126 | Saz ❤️

• Miasto, którego burmistrzem chciałbyś zostać: 
PCV

• Opis jaki masz pomysł na miasto:
Zrobiłym wiele ciekawych struktur typowo takie nowoczesne miasto w którym widać ludność (że jest aktywność graczy w tym mieście), podjąłbym próbę zrobienia wielu questów, easter eggów, pokemony na kostce by wybierali gracze w 100%, od czasu do czasu by były pokemony rzadsze oraz niespotykane, robiłbym mini eventy na tym mieście czasami by też to miasto nie było za nudne,

• Zrzuty Ekranu budowli z serwera oraz poza niego, które wykonałeś:

Niestety nie mam, ale mogę zrobić testową budowle na single player i podesłać link do obrazu (nie zawiedziecie się na mnie)

• Czas w którym zazwyczaj grasz na serwerze:
W tygodniu 4-5h jak mam wolne to z 12h

Share this post


Link to post
Share on other sites
1 godzinę temu, MrSaz napisał:

• Nick/Nick z DSC: 
saz5126 | Saz ❤️

• Miasto, którego burmistrzem chciałbyś zostać: 
PCV

• Opis jaki masz pomysł na miasto:
Bym zostawił takie netherowy klimat (wprowadziłbym kilka zmian), porobiłbym questy, zająłbym się kostką w której pokemony będą wybierane w 100% przez graczy

• Zrzuty Ekranu budowli z serwera oraz poza niego, które wykonałeś:

Niestety nie mam, ale mogę zrobić testową budowle na single player i podesłać link do obrazu (nie zawiedziecie się na mnie)

• Czas w którym zazwyczaj grasz na serwerze:
W tygodniu 4-5h jak mam wolne to z 12h

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

• Nick/Nick z DSC: 
Adamek303/Adamek303

• Miasto, którego burmistrzem chciałbyś zostać: 

PCV

• Opis jaki masz pomysł na miasto:
Zmieniłbym styl budowy na działkach na Medieval (oraz na Colonial w jakimś stopniu).

- Dodanie ogólnodostępnego respu pokemona, tak jak jest w wielu innych miastach.

- Stworzenie nowej kostki z dosyć oryginalnym konceptem.Przywrócenie eventu, który był dostępny kiedyś, czyli łowienie pokemonów w lawie, jak i w wodzie.

- Podjąłbym głosowanie w sprawie usunięcia Pcv2 i zmianę wyglądu całego aktualnego warpu.

- Dodałbym kilka poprawek na spawnie warpu. (a w przypadku chęci usunięcia PCV2 dokonałbym całkowitej przebudowy spawna).

- Przygotowałbym dwie działki dla trenerów, które będą mogli wygrać, np. poprzez wygranie jakiegoś konkursu, który odbyłby się na forum lub na serwerze.

- Dodałbym nowego questa, którego nagroda będzie jakaś specjalna broń lub inna podobna rzecz.

- Zmieniłbym pokemona za questa u pająka, gdyż uważam, że mało osób (jak prawie nikt) chciałoby łapać Drampe i nie pasuje on do otocznia, w jakim jest zbudowany.

- Usunąłbym oraz poprawiłbym wiele rzeczy na tej głównej części oraz na części działkowej PCV.

- Raczej bym nie tykał terenu na powierzchni, gdyż uważam to miasto za miasto podziemne (może pojawić się tam jakiś element do questa, ale idk). Tak samo jak tych tuneli i przejść, które są wykorzystywane do questów.

- Zamieniłbym npc "blokowiec" na targ z większą ilością użytecznych bloków, które będą mogły zostać wykorzystane do budowy działek.

- Zniszczyłbym NIEPOTRZEBNE tunele albo dodałbym tam coś nowego (tutaj głównie pomysły od graczy).

- Część działkową bym zwiększył oraz dodał kolejnego pixelarta jako użyteczne oświetlenie.

• Zrzuty Ekranu budowli z serwera oraz poza niego, które wykonałeś:
Z:
https://imgur.com/a/Bj83W2k

Poza:
https://imgur.com/a/eGZZHsT

• Czas w którym zazwyczaj grasz na serwerze:
Zależy od dnia tygodnia. Jednakże około od 2 do 5 godzin 

Share this post


Link to post
Share on other sites
  • Nick/Nick z DSC: XDpokemons/strzelbaa_
  • Miasto, którego burmistrzem chciałbyś zostać. PCV
  • Opis jaki masz pomysł na miasto: Dodać questy które miałem napisane już rok temu.  Zaktualizować działki oraz przebudować na ładniej wyglądające wnętrze(TYLKO na strefie działkowym), oraz zniszczyć tunele Kicaka, które niewiem po co tam dalej są. Usunięcię warpu PCV2 bo według mnie nie ma sensu i zbudowanie większego terenu na działki. Zbudowanie czegoś na górnej częśći PCV miałem pomysł na lodową wioske na górze obok Registeela. Odnowa moich legendarnych schodów (Chyba że chcecie, żeby zostały). Przebudowa miasta na lodowe tylko z zgodą graczy, jeśli został bym burmistrzem tym razem zrobiłbym głosowanie na to. Przebudowa Areny po lewo od wejscia na pcv, oraz wykluwarki Będe otwarty na pomysły graczy oraz ich względy i pomoc. Przywrócenie swojej starej kostki, przebudowa respowiska za questy 
  •  
  • Zrzuty Ekranu budowli z serwera oraz poza niego, które wykonałeś:     Imgur: The magic of the Internet
  • Czas w którym zazwyczaj grasz na serwerze. 4h dziennie
  • Pozdrawiam
  • Thanks 2

x2 Burmistrz PCV

x2 Członek E4

Następny Lider sali Flying

audi-tt.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

1. Toxicity (Jumbo) dc: pijepiwko

2.Witam, chciałbym zostać burmistrzem miasta PC2. Pomysły związane z miastem będą proste i logiczne:

a) Pokemony do kostki wybierane przez graczy w 100% + czasówki które by miały rzadsze pokemony również wybierane przez graczy.

b) Robienie regularnie konkursów dla mieszkańców miasta.

c) Większe działeczki które będzie można wygrać w konkursach właśnie dla mieszkańców lub przyszłych mieszkańców.

d) Rozmaicone miasto poprzez nowe budowle które w przyszłości miałyby jakieś funkcje związane z pokemonami, jak i edycja tych starszych budowli żeby pasowały do miasta.

e) Ankiety na które głosowaliby mieszkańcy. Owe ankiety by mi podpowiadały co bardziej gracze by chcieli zobaczyć w mieście przykładowo nowe budowle jak i inne rzeczy.

f) różnorakie nowe ciekawe questy. 

g) Stare kostki. Odnośnie starych kostek które są w mieście zostaną one zamienione różnymi respami lub questami.

h) Na pc2 jest dużo miejsc gdzie nie ma budowli. Oczywiście zostaną one  zagospodarowane i oczywiście z różnymi funkcjami.

i) Park zostanie poprawiony jak i niektóre budowle na faktyczny wygląd lavender town.

j) Mieszkańce miasta i inni którzy bedą chcieli zamieszkać bedą decydowali z forum na nowości w mieście 

k) Działki te większe na pc2, bedą rozdawane/konkursowane dla trenerów i vipów (Chciałbym rozdać max 1-2 działki)

 

Ogólnie pomysłów dużo, ale nie ma co się też tak rozpisywać.

3.Budowle które zrobiłem na serwerze:2023-09-16_20_44_52.thumb.png.44c0ee94dd602ab6dff544a919334a44.png

2023-09-16_20_44_36.thumb.png.44539035d2b631608df495a2e1face1d.png2023-09-16_20_44_28.thumb.png.7e7df04b1db59e211ecd741ebc710840.png

2023-08-06_18_36_57.thumb.png.79531d9af496c81e09434ef53ce51e03.png

2023-08-06_18_37_14.thumb.png.c1052f0e71211e2df706795ca8917117.png

2023-09-18_18_28_31.thumb.png.fc23baa4265b9a69331b3bb5127c3e51.png

2023-09-18_18_28_44.thumb.png.f301d6432c02db55dfdb8c64cbfd1008.png2023-09-18_18_28_38.thumb.png.f7797bac6fa75154fc89680a173c66f8.png2023-09-18_18_28_54.thumb.png.96c911392e0241ab289eeb50a0505358.png

5.Na serwerze jestem aktywnym graczem staram być się codziennie minimum po 2-4h czasami więcej.

Edited by Toxicity

Share this post


Link to post
Share on other sites

nick z pixów Bartek15615 / nick z dc bobela
Miasto, którego burmistrzem chciałbyś zostać: Pc2
Opis jaki masz pomysł na miasto:

a) zmiana kostki 

B) rozbudowa parku oraz cmentarza

c) postawienie kościoła (np w parku )

d) robienie turnieji o działki perm 

e)Pokemony do kostki ,będą wybierane przez graczy

f) usunięcie starej kostki (która jest normalnie dostępna)

g) zrobienie coś z działka gildi LS  np jakiś quest/resp 

h) 2-3 działki dla trenerów za jakiś event 

i) rozbudowa miasta

j) respy duchów poza kostka

k) eventy typu szukanie skrzyni z nagrodami 


Zrzuty Ekranu budowli z serwera oraz poza niego, które wykonałeś:

-działka na pcd https://imgur.com/a/m5jL3PA

-działka Gildi która budowałem + katakumby https://imgur.com/a/fPBjhwv

Czas w którym zazwyczaj grasz na serwerze 2-4h

Edited by Bartek15615

LiderBFWłaścicielDomu od 12.05.2021 do 22.9.2021

LiderIce od 06.10.2021 do 06.01.2022

LiderBFMistrzareny od 11.09.2022 do 04.12.2022

liderDragon od 27.12.2022 do 25.03.2023

LiderPsychic od 23.12.2023 do

Członek E4 od 09.09.2023 do
 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Zamykam zapisy na Rekrutacje na Burmistrzów miast PCV oraz PC2 zostaje zamknięta.

Osoby które dostają się dalej to :

Miasto PC2 : 
- Toxicity

 

Miasto PCV : 

- Adamek303

- XDpokemons

 

=> Bartek15615 - Zostajesz warunkowo dopuszczony do rekrutacji pomimo napisania podania dzień po czasie (podziękuj Wardfowi).

=> MrSaz - Dostarcz mi jak najlepsze Swoje budowle jeżeli chcesz się zakwalifikować do rekrutacji.  Masz na to 3 dni.

 

Następny Etap który Was czeka to : Wywiady 

Każdy z uczestników musi wykazać się wiedzą, umięjętnościami budowniczymi oraz chęcią zmian.  //

Pokemons jak wyskoczysz mi z świetnym pomysłem znów zrobienia Elsa Land = wypadasz z buta
 

Na wywiady macie czas do 21.01.2024
W tygodniu poprowadzi je Wardf, natomiast w przyszły piątek oraz sobotę będziecie mogli je przeprowadzić ze mną.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


Serwer Pixelmon.pl - Jest to serwer, który łączy Pokemony i Minecraft w jedno od 2013r. Serwer jest prowadzony przez graczy dla graczy, aby każdy mógł grać w dobrym towarzystwie na wysokim poziomie rozrywki.

Ostatnie wiadomości

Social media

×
×
  • Create New...