Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Znajdziesz nas również na

Sign in to follow this  
ManiekPlywak

znikł mi pokemon

Recommended Posts

Siemka, dzisiaj zalogowałem się na serwer i chciałem zawalczyć ze znajomym. Podczas szukania pokemonów zauważyłem że nie ma mojego grimmsnarla. Miałem dwa co pokazuje na ss. Oba miały taki sam mvs jedyne czym się różniły to ivs. W poście dołączam SS z dowodami na posiadanie. Na dodatek sporo graczy wie że takiego miałem jeśli były by wątpliwości. https://imgur.com/a/Nd8RKWt


Handler top1 snorlaxa

Share this post


Link to post
Share on other sites
4 godziny temu, emilka2009 napisał:

oszust, on kłamie

 

5 godzin temu, FilipekEVER napisał:

nigdy w zyciu nie widzialem takiego pokemona nie mial go klamie. A jesli mial to dalej ma

 

Nie chce mi się z wami kłócić. Udowodniłem że posiadałem tego pokemona. Takie odzywki nie mają sensu. Pokemon mi znikł i czekam na jego zwrot.


Handler top1 snorlaxa

Share this post


Link to post
Share on other sites

Widzialem jak ostatnio pisal na chacie ze sprzedaje pokemony z linkiem do imgura i tam byl ss tego grimmsnarla, wiec raczej go posiadal

  • Confused 1

Share this post


Link to post
Share on other sites
20 godzin temu, ManiekPlywak napisał:

 

Nie chce mi się z wami kłócić. Udowodniłem że posiadałem tego pokemona. Takie odzywki nie mają sensu. Pokemon mi znikł i czekam na jego zwrot.

Według art. 54 Konstytucji Rzeczypospolitej Polski wolność słowa to wolność wyrażania swoich poglądów oraz pozyskiwania i rozpowszechniania informacji przynależna każdemu. Prawo do wolności słowa przysługuje człowiekowi, niezależnie od tego, jakie stanowiska zajmuje i jakie poglądy reprezentuje.

Share this post


Link to post
Share on other sites
21 godzin temu, FilipekEVER napisał:

Według art. 54 Konstytucji Rzeczypospolitej Polski wolność słowa to wolność wyrażania swoich poglądów oraz pozyskiwania i rozpowszechniania informacji przynależna każdemu. Prawo do wolności słowa przysługuje człowiekowi, niezależnie od tego, jakie stanowiska zajmuje i jakie poglądy reprezentuje.

wotahellll 💀

Share this post


Link to post
Share on other sites
W dniu 25.08.2023 o 21:11, FilipekEVER napisał:

Według art. 54 Konstytucji Rzeczypospolitej Polski wolność słowa to wolność wyrażania swoich poglądów oraz pozyskiwania i rozpowszechniania informacji przynależna każdemu. Prawo do wolności słowa przysługuje człowiekowi, niezależnie od tego, jakie stanowiska zajmuje i jakie poglądy reprezentuje.

Artykuł 212 Kodeksu karnego brzmi:

,,§ 1. Kto pomawia inną osobę, grupę osób, instytucję, osobę prawną lub jednostkę organizacyjną niemającą osobowości prawnej o takie postępowanie lub właściwości, które mogą poniżyć ją w opinii publicznej lub narazić na utratę zaufania potrzebnego dla danego stanowiska, zawodu lub rodzaju działalności,

podlega grzywnie albo karze ograniczenia wolności.


Handler top1 snorlaxa

Share this post


Link to post
Share on other sites

Eh... Zanim będziecie ciskali przepisami, to poczytajcie też ich interpretacje...

Zwrócone 64 Box.


Kontakt:

DSC: Wardf#0044
Forum: Welp, Me

467-4674447_funny-dunsparce.png

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

Serwer Pixelmon.pl - Jest to serwer, który łączy Pokemony i Minecraft w jedno od 2013r. Serwer jest prowadzony przez graczy dla graczy, aby każdy mógł grać w dobrym towarzystwie na wysokim poziomie rozrywki.

Ostatnie wiadomości

Social media

×
×
  • Create New...