Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Znajdziesz nas również na

Sign in to follow this  
emilka2009

kozak propozycja wow mega insane

Recommended Posts

Witam w tej propozycji chce zaznaczyć coś co można rozpatrzeć, wglądnąć, wmyślić się, wdrążyć się, zapoznać się, wgryźć się, przeanalizować, wdać się w szczegóły, zanalizować, zgłębić, ruszyć rozumem, wejść w szczegóły, wgłębić się, przyjrzeć się, zbadać, wejrzeć, wziąć coś pod lupę, ruszyć konceptem.

A mowa o burmistrzach, rozumiem że jest budowana mapa aczkolwiek server słynie z tego że lepsze pokemony lub stworki niespotykane na mapie pojawiają sie w tak zwanych kostkach.

Aby dane kostki były otwierane zarządzali tym burmistrzowie, a jak widać aktualnie takowych na serverze po prostu niema...

Moge przytoczyć jakie kostki zostały otworzone w przeciągu ostatnich dwóch tygodni, lista będzie trochę obszerna więc prosze się skupić. O to lista: pcd ( tak to chyba tyle)

postaram się też podać aktualna listę aktywnych opiekunów może nie mam komendy /seen, ale postaram się wypisać. A więc do aktwynych burmistrzów należą: Krajgutokocur, Szeftotalny, zeb.

Na potwierdzenie spytałem społeczności servera pixelmon(kropka)pl kto jest jeszcze aktwyny po za tą trójką, odpowiedź była jednogłośna co potwierdzi wiadomość moderatora tego servera o godznie 16:03 dnia 20 sierpnia 2023 roku. O to ona-https://imgur.com/a/CD0JIa9 .

Przypomnę tylko że na serverze posiadamy miasta takie jak (wraz z kordynatami) : https://imgur.com/a/DSzmCGe .

Z moich prostych obliczeń matematycznych wychodzi na to, że jest 15 miast a tylko 3 burmistrzów jest jak kolwiek aktywnych, czyli 15-3=12, czyli posiadamy aż 13 miast wolnych kostek bez burmistrzów(okej nie wszystkie miasta nadają sie na nadawanie rangi ,,Burmistrz'', lub nie posiadają kostek. Aczkolwiek budzi to pewien respekt)

Drogą dedukcji chciałbym, aby na serverze zaszły pewne zmiany bo wprowadza to ludzi do skakania po drzewach i zatrzymywania rozwoju graczy, ponieważ każdy musi grać tym samym pokemonem który jest dostępny na ogół do złapania a nikt nie może złapać w zapragnionej kostce swojego nazwijmy to ,,sztosa''.

Moje propozycje to:

1.Nadanie rang dla kompetentnych trenerów.

2.Nadanie dla jednego z graczy uprawnień do wszystkich miast, aby co kolwiek się działo w tych miastach.

3. Oddania mi latających wysp albo dania mi warp pc(lol)

4. nie wiem w sumie już ale na pewno da się znaleźć jakieś rozwiązanie tego problemu...

 

Mowa końcowa

Rozumiem że jest nowa mapa w trakcie budowy ale czekamy czekamy i no do trzech razy sztuka... czekamy(po ostatnich wiadomościach wardfa na discordzie, pozwólcie że przytoczę: 

,, Wardf17.08.2023 02:08

Jest w budowie, ale były małe opóźnienia z natury prawnej. Tak, aby teraz dać jednoznaczny termin to wolałbym nie dawać. Nie jestem pewny w 100% czy będzie prawidłowy, ale z pewnością dam znać jak będzie już blisko.''

Kostki i miasta mogą się zmieniać. Mam taką nadzieje że ten post zostanie poważnie rozpatrzony i że nie pisałem tego na darmo. 

Dzięki za wysłuchanie i prosze o rel +1 i takie tam pod postem może zobacza hi hi ha ha ho ho :DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD

 

  • Thanks 2
  • Confused 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

jezu jak on reluje kocham stomil 🧛‍♀️


Lider BFWlascicielDomu 
Lider Ice 
Lider Water 
Lider BFMistrzAreny 
Lider Rock 
Lider BFWlascicielDomu
E4
zalozyciel najlepszej gildi na serwie NIP

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Sign in to follow this  

Serwer Pixelmon.pl - Jest to serwer, który łączy Pokemony i Minecraft w jedno od 2013r. Serwer jest prowadzony przez graczy dla graczy, aby każdy mógł grać w dobrym towarzystwie na wysokim poziomie rozrywki.

Ostatnie wiadomości

Social media

×
×
  • Create New...