Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Znajdziesz nas również na

Sign in to follow this  
ziomson

oszukano mnie na mute

Recommended Posts

Witam, 

wczoraj 20.05 mój dobry kolega serwerowy dał mi informację, że moja działka na warp osiedle, z moją piękną budowlą została usunięta. Jak się o tym dowiedziałem, popadłem w amok i użyłem kilku niecenzuralnych słów na czacie ogólnym, ze względu na swoją frustrację. Ku mojemu zdziwieniu zostałem za to ukarany karą mute na 7 dni!!! Czemu ku mojemu zdziwieniu? Spieszę z  wytłumaczeniem. Jeden dzień wcześniej graczowi Kapiszi została usunięta działka i również użył on 1:1 tych słów co ja, do wyrażenia swojej frustracji. Mimo to, nie został ukarany, bo tak jak powiedział Wolverine- usunięto mu działkę, można mu wybaczyć i nie dostał ani mute, ani warnow na sali. Czemu za te same słowa w tej samej sytuacji, ja zostałem ukarany, a gracz Kapiszi nie? Czasy denka miały minąć, a jak widać na tym przykładzie faworka dalej istnieje!! Domagam się zdjęcia kary mute i przeprosin za nieuczciwe potraktowanie. W załączniku wysyłam materiał dowodowy.

image.png

IMG_5947.png

image.png

  • Confused 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Skarga niezasadna. Nie usunięto żadnej działki, tylko jak rozumiem robisz sobie jakieś żarty i nadużywasz moich słów. Kloc ten jest taki sam już od ponad 3 miesięcy.

2023-05-21_15.03.57.png2023-05-21_15.04.09.png

 

Temat zamykam, bo widać wszystko na zrzutach ekranu.

  • Haha 1

Kontakt:

DSC: Wardf#0044
Forum: Welp, Me

467-4674447_funny-dunsparce.png

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

Serwer Pixelmon.pl - Jest to serwer, który łączy Pokemony i Minecraft w jedno od 2013r. Serwer jest prowadzony przez graczy dla graczy, aby każdy mógł grać w dobrym towarzystwie na wysokim poziomie rozrywki.

Ostatnie wiadomości

Social media

×
×
  • Create New...