Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Znajdziesz nas również na

Sign in to follow this  
missti

Jal za niewinnosc

Recommended Posts

wczoraj o godz 23 ktos mi dal jala  nwm za co   

po  pierwsze na eventy nie chodze wcale  ale wczoraj  chodzilo mi tylko zobaczyc co to za event

pisalo zakaz setow  a wieksza polowa ludzi miala sety i buty  co dziwne nie dostali jala  malo tego  doszli do mety i chlop z setem dostal nagrode

a ja na samym poczatku tego eventu za trzymanie bloka szkla co wylecial jak po27 rozwalal wejscie jala na 24 godz 

dlatego juz na zaden event nie pojde bo nie warto bo ludzie szukaja tylko pretekstu zeby mnie sie pozbyc z sali wyzywaja mnie na czacie cale dnie ja ich nie

bo oni tylko chca mnie prowokowac  burmistrza nie mam bo zdawalo mi sie ze przestana wyzywac i wymyslac klamstwa zeby mnie jalowali ale widocznie  im mało

Edited by missti

Share this post


Link to post
Share on other sites

Po 1. event zawsze mogles obczaic gdy sie skonczy, albo moglas go przejsc normalnie a nie sie bugowac

2. Byl tylko zakaz butow, a nie reszty seta

3. Trzymales szklo? ty sie nim bugowalas, sam dawalem ci spawna bo to widzialem X D

nie wiem po co ten post, ale smiesznie bo sporo osob widzialo jak to robiles

a, i wygralem bez butow wiec xD

Edited by krajgutokocur

Lider Water

Byly lider BFWlascicielDomu x2

Byly lider Grass

Byly lider Bug

Byly KidMod

Mod x2

Byly Helper

Burmistrz warp pcd/pcd2

Share this post


Link to post
Share on other sites

juz bylo praktycznie po evencie bo wszyscy byli na koncu a ja na poczatku

a szklo wypadlo jak po27 rozwalil sciane  i tez ja bugowac sie nie umiem to ja nwm co widzieli

skakanie z blokiem szkla w lapce  jal na 24 godz

Share this post


Link to post
Share on other sites

Prosze missti, tutaj masz pięknego ssa jak sie bugujesz, obserwowałem cie z 5 min na /vanish, i od razu jak po27 od ciebie podszedł było bugowanie do następnych leveli. + dodatkowo z tego co wiem krajgu cie wcześniej dawał na spawna,  a że nie posłuchałaś i dalej to robiłaś,  to kara jak najbardziej słuszna.

image - 2023-04-16T115838.742.png

Share this post


Link to post
Share on other sites

i co z tm ss widac na nim jak probuje wskoczyc nie rozumiem  tylko tyle wiem ze wczoraj spamiles zeby mi dali degrada

  • Haha 1
  • Confused 1
  • Sad 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

missti, nie rob z nas debili bo widzielismy co robiles


Lider Water

Byly lider BFWlascicielDomu x2

Byly lider Grass

Byly lider Bug

Byly KidMod

Mod x2

Byly Helper

Burmistrz warp pcd/pcd2

Share this post


Link to post
Share on other sites

missti, jak sie przyjrzysz to widać że masz blok szkła w ręce i sie poprostu bugujesz, a temat zamykam, bo nie ma już co więcej mówić, następnym razem po prostu się nie buguj. pozdrawiam

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

Serwer Pixelmon.pl - Jest to serwer, który łączy Pokemony i Minecraft w jedno od 2013r. Serwer jest prowadzony przez graczy dla graczy, aby każdy mógł grać w dobrym towarzystwie na wysokim poziomie rozrywki.

Ostatnie wiadomości

Social media

×
×
  • Create New...