Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Znajdziesz nas również na

Sign in to follow this  
jansiu

Wyparował mi sash

Recommended Posts

Po walce z botem na hucie o 32 złote monetki z cloystera wyparował focus sash. Jedyny dowód jaki mam na to, że to miałem to wycinek z pc. Na następnym zdjęciu są te same pokemony z dzisiejszą datą.  Nick w grze: jansiu


image.thumb.png.24ae1a8b27d0ebe88d2ca687a8b1bdce.png

obraz_2023-03-19_204108244.png

Share this post


Link to post
Share on other sites

Błąd wynika z twojej niewiedzy, berry jak i itemy typu Sash / Air Balloon znikają przy walkach z dzikimi pokemonami oraz NPC.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Po 1, gdzie mielibyśmy ją wlepić xD

Warto zapytać przed walką z NPC jakie itemy znikają, dopytując o poszczególne

Share this post


Link to post
Share on other sites

Wystarczyłoby zrobić coś takiego jak przy rozpoczęciu walki u lidera, a poza tym kto przed walką u npc myślałby o tym, że mu held wyparuje.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Godzinę temu, jansiu napisał:

Wystarczyłoby zrobić coś takiego jak przy rozpoczęciu walki u lidera, a poza tym kto przed walką u npc myślałby o tym, że mu held wyparuje.

No, za to odpowiedzialny jest plugin, którego zrobienie jest trochę... problematyczne, bo mało kto umie robić pluginy, a zyczu jest zajęty mega z tego co wiem.

Co do pytań przed walką z npc to dużo osób się pyta, zazwyczaj większość też wie, które itemy znikają po walce.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nie plugin, a mechanika moda, który wzoruje się na prawdziwych grach. Jest to również podane w poście, z którego został twój post przeniesiony, że itemy takie jak berry, sashe i inne, które mają działania jednorazowe "znikają" przy walce z dzikimi pokemonami i npc oraz nie są one zwracane, chyba, że jest to wyjątkowa sytuacja. Jest to spowodowane tym, że najzwyczajniej w świecie się zużywają.  Walce z graczami, nie dzieje się to, gdyż jest to wzorowane na walkach online między innymi graczami w oryginalnej grze. Nie jest to żaden błąd moda/pluginu czy innych dziwnych rzeczy, które ludzie mówią, że jest to winne. Wstrzymałem się z odpowiedzią na ten temat, bo chciałem się upewnić, że nie jest to odnotowane przykładowo w poradniku, który dostaje każdy gracz przy rozpoczęciu przy /kit start, aby miał dostęp do wszelkich informacji potrzebnych do gry. Co do decyzji, czy item zostanie zwrócony to podam jak to sprawdzę.

  • Like 1

Kontakt:

DSC: Wardf#0044
Forum: Welp, Me

467-4674447_funny-dunsparce.png

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sprawdzone. Trzeba będzie poprawić tą książkę. W drodze wyjątku zwrócony do ec.

  • Like 1

Kontakt:

DSC: Wardf#0044
Forum: Welp, Me

467-4674447_funny-dunsparce.png

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

Serwer Pixelmon.pl - Jest to serwer, który łączy Pokemony i Minecraft w jedno od 2013r. Serwer jest prowadzony przez graczy dla graczy, aby każdy mógł grać w dobrym towarzystwie na wysokim poziomie rozrywki.

Ostatnie wiadomości

Social media

×
×
  • Create New...