Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Znajdziesz nas również na

Sign in to follow this  
Marisay

Mute za nic

Recommended Posts

Hej, 34 minuty temu otrzymałem mute'a od @Kapitan_Speed za napisanie "Czekaj bo mindfuck'a mam".

Proszę o wyjaśnienie mi za co dokładnie ten mute został mi nałożony skoro w zdaniu nie ma niczego obraźliwego a samo to słowo "mindfuck" w tym zdaniu nie wnosi żadnego ZŁEGO kontekstu który mógłby być obraźliwy?????

Kolejny ADMIN się poczuł i znowu ktoś otrzymał mute za słowo bez kontekstu obraźliwego. muttte.png.aa2676cad9fbaed69c5fd285552daf20.png

Edited by Marisay
Urazenie speeda "mod sie poczul" wiec wpisalem ADMIN zeby patro wiedzial o co chodzi

Share this post


Link to post
Share on other sites

powinno byc ostrzezenie, zeby tak nie pisac, a nie od razu mute i to na 4h. Niestety coraz czesciej administracja lapie odklejki(patro i krajgu). Imo powinien byc unmute, bo nw w jaki sposob skrzywdzil on tutaj osoby obecne na czacie.

 Pozdrawiam.

 

Edited by ziomson
  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

powinien byc warn slowo mindfuck nie jest niczym złym to tylko określenie stanu nie zrozumienia drugiej osoby ew sytuacji

 

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Cóż, wystarczająco napisałem na chacie jak i na pw, więc na jakiego grzyba mam więcej pisać.
Jeżeli nie dotarło, macie ostatnio ogromne spiny co do mutowania. Wszedłem na serwer, zmutowałem Clexa na 12h i zaczeliście już dramę kręcić, że jak to tak. (standardowo xDDD)

Dostałeś mute za wulgaryzm gdzie Duki poprosił mnie o zmanię kary. Miło w ogóle, że screeeny cykacie po próbie prowokacji? Nie wiem co usiłujecie wykonać, ale szukanie kolejnych dram jak za czasów 2k17 roku próbuje spowrotem zaistnieć. Ładnie Ci odpowiedziałem po długim odpisywaniu Twoim kolegom, że mnie to nie obchodzi. 

Zazwyczaj mutuję za wulgaryzmy/brzydkie słowa po 4h (tak jest od paru lat), więc nie widzę tutaj powodu do pytania się, dlaczego tyle daje. 

Już nie wspominam, że po sytuacji zmutowania i Ciebie, i Clexa wcześniej, koledzy zaczeli pisać po Francusku  w kolorach flagi Francji, bo dostałeś mute. Wasz kolega który z mulciaka wbijał na zmienionym IP to też ładny żart .xDDD

Nie wiem co macie do krajgu, lecz chłopak wykonuje polecenia które były przekazane na spotkaniu Administracyjnym -> Jak zobaczyliście (jako community), że nie można pisać ''zabij się, po angielsku (k*s)'', to zaczeliśćie pisać ''ky'' podpięte do kontekstu i miało za zadanie to samo oznaczać (-> Wardf nakazał mutować permamentnie bez ostrzeżenia i tyle.)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nawet w sumie nie widzę sensu wypowiadania się na tematy oczywiste, ale skoro aż tak bardzo mnie zapraszacie...

Słowo "mindfuck" jest słowem slang, który ogólnie według definicji słownikowej jest uznawany za co najmniej nieprzyzwoity, a w niektórych przypadkach nawet i wulgarny.

Jeżeli chcecie używać słów, które sobie zapożyczacie z jezyka angielskiego, to może lepiej poznajcie trochę więcej niż "slang" i wydaje mi się.

Również widziałem wcześniejsze/dalsze prowokacje(jak rozumiem) od tego zdarzenia jak pisanie po francusku i rosyjsku itp. To dziękuje, że mi daliście przypomnieć sobie języków, które akurat znam.  Co prawda ruski bardzo słabo, ale wciąż. Chociaż nie rozumiem, po co używaliście połowy rzeczy, co obstawiam, że są jakimiś tekstami komentatorów sportowych, a potem google translate co niektórzy potem jeszcze z jezykiem chińskim. Raczej słaby sposób na dowartościowanie się.

Chciałbym przypomnieć jednak, że osoby co dostały Ub z apelacji dostały go warunkowo i większe przewinienia skończą się banem ponownym. Również tyczy się to tych, co omijali swoje bany(o ciebie chodzi ziomsonpl, bo już nagrabiłeś sobie na karę patrząc na logi, którą dziś nadam).

Co do kolegii z multikonta, to niestety możemy się z nim pożegnać na jakiś czas, bo mocno przesadził i dość szybko doszedłem kim ta osoba jest.

Oczywiście coś czuje, że zaraz będą jakieś dyskusje, więc zostawię wam parę ciekawych źródeł, abyście się do edukowali:

Słownik z idiomami.
Wiki-Słownik

 


Kontakt:

DSC: Wardf#0044
Forum: Welp, Me

467-4674447_funny-dunsparce.png

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

Serwer Pixelmon.pl - Jest to serwer, który łączy Pokemony i Minecraft w jedno od 2013r. Serwer jest prowadzony przez graczy dla graczy, aby każdy mógł grać w dobrym towarzystwie na wysokim poziomie rozrywki.

Ostatnie wiadomości

Social media

×
×
  • Create New...