Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Znajdziesz nas również na

Sign in to follow this  
Oliku

Zabawa a tryhard na salach

Recommended Posts

Osoby, które wbiły w tym tygodniu na serwa pewnie są zaznajomione z sytuacją iż zdjąłem na sali zakaz dwóch tych samych poków i gram dwoma ho-ohami. Byłem znudzony trochę monotonnością jaka jest na salach w tych samych taktykach i postanowiłem wprowadzić coś nowego i ciekawszego. 

 

No i niestety tutaj pojawił się problem, niektórym nie podoba się ta zmiana zasad i poszli na skargę do zjeba który zagroził mi ostrzeżenia. Niezbyt sobie dużo z tego zrobiłem i dalej grałem tymi dwoma ho-ohami co skutkowało w otrzymaniu DWÓCH OSTRZEŻEŃ na moje konto i prawie degrad z sali. Jednocześnie w tym samym momencie miał do mnie problem że zakazałem Tyranitara jako zbugowanego poka z zbugowaną abilitką. Wydaję mi się że nie ma tu logiki żadnej albo może nie potrafię jej odnaleźć. 

Wydaję mi się że sale wystarczające są tryhardowe i tak naprawdę kto chce to zdobędzie odznakę prędzej czy później więc nie rozumiem czemu nie można dodać troche rozrywki. 

 

Dla osób które uważają że double ho-oh jest niezbalansowany. Jednocześnie zezwalam na granie wielu :

Groudonów/Carracost/Crustli/Yveltarów/Blastoisów/Dragapult/Miniorów/Garchompów i wielu innych poków. 

Więc tak naprawdę ta zmiana robi mi więcej szkody niż pożytku. Po to żeby trochę oderwać od szarej rzeczywistości zwykłych sal żeby chociaż jedna była w jakiś sposób ciekawsza. Mam 19 lat i naprawdę nie będę się pocić żeby mareczek23 dostał odznake za piątym a nie trzecim razem. W tej grze chodzi o to żeby się bawić. 

 

Jako iż ludzie walczą na tych salach to słucham waszych opinii na temat tej sprawy, jeśli większość uzna że wprowadzenie na sale kilku tych samych poków to idiotyzm, to wróce tą zasadę, wystawie ho-oha na licytacje i grzecznie zamkne morde.

 

Pozdrawiam

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jeżeli któryś z was chce się bawić proponuje zrobić to co ja kiedyś tj. jakis tajny tunel prowadzący do tylu sciany z zasadami i umieszczenie tam zasady pozwalającej na zmiany dzk dowidzenia

  • Thanks 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Idąc na sale wiedziałeś jakie są zasady więc nie rozumiem posta.

Jak chcesz jakieś zmiany to nie lepiej by było to ustalić z kimś z administracji albo zgłosić do propozycji, a nie kłócić się mając z tylu głowy, że dostaniesz tego warna prędzej czy później. Jaki cel ma ten post? 

Edited by Hayer
  • Thanks 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Sign in to follow this  

Serwer Pixelmon.pl - Jest to serwer, który łączy Pokemony i Minecraft w jedno od 2013r. Serwer jest prowadzony przez graczy dla graczy, aby każdy mógł grać w dobrym towarzystwie na wysokim poziomie rozrywki.

Ostatnie wiadomości

Social media

×
×
  • Create New...