Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Znajdziesz nas również na

Sign in to follow this  
Mundek501

Zapomniane/zmienione hasło

Recommended Posts

Potrzebuję pomocy co do hasła do konta. Przeważnie gram ze sporymi przerwami i ostatnio grałem około roku temu. Wtedy przy zalogowaniu miałem sporo rzeczy pozamienianych (m.in. poki w pc). Dzisiaj chciałem wrócić do gry i lecz nie jestem w stanie się zalogować i wyskakuje że błędne hasło (a jestem go pewny bo nawet miałem zapisane notatniku w tel.) Prosiłbym o pomoc w odzyskaniu hasła do konta

Mundek501

Share this post


Link to post
Share on other sites

Czy posiadasz jakieś zrzuty ekranu lub inne możliwe potwierdzenie, że jesteś właścicielem konta?


Kontakt:

DSC: Wardf#0044
Forum: Welp, Me

467-4674447_funny-dunsparce.png

Share this post


Link to post
Share on other sites

Niestety będzie z tym ciężko. Nigdy nie myślałem że się może przydać. Jedynie co to mogę pokazać maila ([email protected]) który jest taki sam jak mój login w grze i pokazać że mam go przypiętego wszędzie indziej (fb, olx, yt i wgl) oraz jeśli nie zmienił ten ktoś poków w pc to część pamiętam jak była ułożona 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Chociaż w sumie przypomniało mi się jeszcze że wykupowałem 2 razy svipa i powinny być wpłaty ode mnie w waszej historii wpłat na sms shop. Jak podam wam swoje dane to nie wyświetli się wam tam do jakiego konta była ta wpłata?

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

Serwer Pixelmon.pl - Jest to serwer, który łączy Pokemony i Minecraft w jedno od 2013r. Serwer jest prowadzony przez graczy dla graczy, aby każdy mógł grać w dobrym towarzystwie na wysokim poziomie rozrywki.

Ostatnie wiadomości

Social media

×
×
  • Create New...