Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Znajdziesz nas również na

Kruuul

Oszukano mnie w wyborze liderów

Recommended Posts

Zjebstrike ten post jest skierowany w twoją stronę. Jesteś opiekunem liderów(po tej sytuacji zostawie moje zdanie o tobie dla seibie) to od ciebie zależy kto zostanie liderem kto zostanie zdegradowany etc jest to dosyć odpowiedzialna fucha ale wytłumacz mi jedno jak Krajgu po 2 przegranych walkach (6:4, 6:4) dostał lidera gdzie ja zrobiłem (6:4 wina i 6:3 lose ? )  nie bede nawet mowil o wczesniejszych rekrutacjach i rywalizacji pomiedzy mna a krajgiem gdzie znow wykrecil slabsze wyniki od moich. Jak ty to wybierałeś patrzyłeś sie w trakcie walk na co ? na kolana ? czy może na swoje skarpety czy przypadkiem są do pary.  Pomijając fakt kosy ze ma zakaz na sale bo kupil hooha od ziomsona a inne osoby maja wpisane te same hoohy hd impish w 4 podaniach XD szanujmy sie.

  • Thanks 2
  • Confused 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

No ciekawa sytuacja, żeby doszło do takie wyboru musiałbyś naprawdę 2 minuty nad jednym ruchem kminć, a potem walnąć CC w ducha.

Zjebstrike powinien się wypowiedzieć co zrobiłeś, że mimo takich wyników taki werdykt.


Właściciel gildii FGG QT

Lider Dragon od 21.11.2021 do 26.12.2021

Lider Bug od 07.03.2022 do 16.06.2022

Lider Grass od 26.06.2022 do 05.10.2022

Lider Water od 12.10.2022 do 17.11.2022

Lider Fighting od 29.01.2023 do 07.03.2023

Lider Ghost od 22.05.2023 do XX.XX.XXXX

Członek E4 od 19.12.2021  do 13.01.2023

Champion od 13.01.2023 do 03.08.2023

Share this post


Link to post
Share on other sites

Witam na wstępnie chciałbym zaznaczyć że osobiście nie mam nic do krajga ale to co się stało budzi moje wątpliwości, czemu gracz który w pierwszej turze zrobił 2x 6:1 lose a w drugiej 2x6:4 lose dostaje lidera gdy kruul w obu zrobił dużo lepsze wyniki?Moim zdaniem to powinno być przeanalizowane jeszcze raz bo coś tu śmierdzi.

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

może użyłeś zakazanego ruchu, miałeś farta, nie było widać dobrego poziomu walki lub popełniłeś jakiś błąd który nie powinien mieć miejsca? Jeśli nic z tych rzeczy to też mnie zastanawia gdzie zjebstrike patrzył czy to były skarpetki czy spodnie. ;o Ale to juz trzeba czekać na odpowiedz zjebstrike'a

Edited by emilka2009

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nie wiem co zmienia poprzednia rekrutacja do tej która była to po pierwsze.  Patrze na to co jest, a nie na to co było bo poprzednie wyniki mieliście obydwoje takie same i swoją drogą fatalne. Także tutaj sobie dodałeś do wyniku albo jakiś błąd informacyjny poszedł.

Temat Kosy nie wiem po co jest tutaj poruszany gdzie sam mi napisał że Ho-Oha nie kupił ponieważ miał go spłacić dopiero po rekrutacji jeśli by wygrał sale. Nie będę tego tematu bardziej rozwijać bo nie widzę sensu. Temat nie jest temu poświecony, a Kosa potrafił do mnie napisać na dicordzie gdzie tam sprawe przegadaliśmy, a jeśli ma jeszcze coś do dodania to pewnie napisze.

 

Nigdy nie patrzę tylko na wyniki co już wiele razy było poruszane. Oceniany jest przebieg walki i to jak ktoś sobie radzi. Dodatkowo aktywność i zachowanie (np: na czacie ogólnym) też jest brana pod uwagę. Patrząc na twoje zachowanie po ogłoszeniu wyników czy to na czacie ogólnym czy serwerze discord serwerowym, fakt ten mnie utwierdza w wyborze właściwej osoby na stanowisko lidera.  Krajgu tym razem był lepszy i to on wygrał sale, więc mógłbyś po prostu się pogodzić z porażką czy też do mnie po prostu napisać i byśmy to przegadali zamiast zachowywać się niewłaściwie a na pewno nie jak osoba która miała by być liderem.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mielismy takie same wyniki? z tego co kojarze w pierwszej turze wykrecilem 6:3 przez rng które ci fajnie siadły (u-turn kryt, mój miss sleep powder x2 , thunder wave na tw dragonite i obudzenie sie instant po moim wykonanym ruchu) gdyby nie to udaloby mi sie wykreicc lepsze wyniki moim kolejnym wynikiem bylo  6:2 a krajgu wykrecil 6:1 x2 wiec powiedz mi gdzie według ciebie mielismy takie same i fatalne wyniki XD  widać jak byk ze przewaga była już w pierwszej turze. Druga tura walk 6:4 win dla mnie 6:3 win dla cb gdzie krajgu polecial 6:3 x2 lose

"Także tutaj sobie dodałeś do wyniku albo jakiś błąd informacyjny poszedł"- mam bardzo dobrą pamięć wiec nie sugeruj że jestem kłamcą   🙂

No i jak w tym momencie ocenisz mój przebieg walk ?  jak pisze nie oczekuj od sali grass hiper instant super wyników bo jak każdy wie ta sala jest jedną z gorszych jak nienajgorszych 
Według mnie poradziłem sobie zajebiście patrząc na moje wyniki które wykręciłem i również nie pisz nic o moim zachowaniu bo nie mogłeś wiedzieć jak zareaguje po takiej shit decyzji XD Nie byłem wczesniej mocniej karany i raczej nie mialem jakiegokolwiek jaila wiec twój argument jest bezsensu i imo według mnie dla krajgu poleciała fajna faworeczka ( bez spiny krajgu).

Czyli ujmujesz mi tym że wcale nie chcaiłem nic z tobą wytlumaczyc na pv ta? Pisalem do ciebie wczoraj wieczorem chlopie przez godzine w grze a  ty mi zarąbałeś ghoscika wiec co ty pleciesz za farmazony( po którymś razie zrobiłem nawet ssa dla ziomków którzy pytali się o co chodzi z tymi wynikami).  A przy okazji dopiero dzisiaj zacząłem byc toxiciem wczoraj chciałem normalnie porozmawiać ale z twojej strony nei bylo jakiejkolwiek odpowiedzi a trzymaj proofika żebyś znów nie sugerował ze jestem kłamcą 😛https://imgur.com/a/WUPWyWj



 

Edited by Kruuul

Share this post


Link to post
Share on other sites

niezła drama xd

 

chyba najlepiej w tej sytuacji jak zeb po prostu napisze co jeden zrobił lepiej, a co drugi gorzej,  bo tylko tym będzie można do czegoś dojść.

+ słabe zachowanie ze strony zeba pisząc, że można to było przegadać na pw, jednocześnie to pw olewając(bo wątpie ze godzine był afk, jeżeli to co pisze krul to prawda).

Share this post


Link to post
Share on other sites

Tak jak pisałem, dodałeś sobie do wyniku poprzedniego rekru patrząc po tym co piszesz. Pamięć jednak nie taka dobra jak uważasz.

Obydwoje mieliście 6:2 (1 walka) i 6:1 (2 walka), jak nie jesteś pewny to można dla pewności zawsze zapytać po walce i ci odpowiem przecież nie ugryzę.

 

Odnosząc się do nieodpisywania to najwidoczniej nie widziałem/nie było mnie przy komputerze, a na discordzie brak wiadomości. Jak to były tylko te wiadomości co na ss to najwidoczniej zostały nie zauważone przeze mnie. Jedynie co widziałem to jak pisałeś parę wiadomości na czacie ogólnym gdzie raczej uznawałem je jako szukanie zaczepki, a ja w tym czasie dobijałem targu z graczem i odpisywałem paru innym.

Często mogę czegoś nie zauważyć bo jednak sporo osób do mnie pisze więc jak ktoś ma jakieś ważniejsze sprawy i oczekuje odpowiedzi po odczytaniu to niech pisze na mój dc.

Share this post


Link to post
Share on other sites

tak jak pisalem 6:3 i 6:2 sprawdz w logach nieiwem jezeli sei da. Po co mialbym kłamać wypisalem ci all co zaszlo w peirwszej turze, nie odpowiedizales mi na odpowiedz ktora odnosila sie o byciu toksycznym,  jak mialem byc nie toksyczny gdzie ewidentnie byl win dla mn pozdro. Spoko ale spamilem ci przez jedna godzine to dalej cie nie usprawiedliwia do napisania a mam dc to tam tez sie mozesz odezwac.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nie wiem z kim walczyłeś ale na pewno nie ze mną, wynik 6:3 6:2 nie miał miejsca i po prostu do każdej walki dodałeś sobie jednego pokemona. Po co miałbyś kłamać? Nie wiem niektórzy lubią sobie dodać do wyniku.

 

Nie jest możliwe żebym nie zauważył przez godzinę spamu na msg od ciebie. Dlaczego ja miałbym pisać do ciebie na dc jak to ty masz sprawę do mnie xD

 

 

Edited by zjebstrike

Share this post


Link to post
Share on other sites

W tym momencie to bezsensowna walka z wiatrakami ja mowie swoje ty mowisz swoje wiem lepiej bo liczylem,  krajga sie pytalem jakie wyniki napisal gg za sale wsm zrobisz to co bedziesz chcial grasz bez przerw dłużej niż ja masz większy popis na serwie wzgledem tego jak wysoko jestes postawiony ogolnie czuje sie mega oszukany jakby mi kazdy z serwa zrobil bukkake na twarz 😉

nw zjebstrike pisalem do ciebie milion wiadomosci o tytule dlaczego to on zostal wybrany nie ja najwidoczniej coś się stało możliwe ze nic nie widzialeś chcesz sprawdzaj logi siemanko

Share this post


Link to post
Share on other sites

Słabo liczysz, po walce zawsze patrze na pasek z pokami i widzę co padło/co zostało.

 

Na msg nie pisałeś na pewno tych "miliona wiadomosc" a na czacie ogólnym to tak jak pisałem traktowałem to raczej jako szukanie zaczepki.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.

Serwer Pixelmon.pl - Jest to serwer, który łączy Pokemony i Minecraft w jedno od 2013r. Serwer jest prowadzony przez graczy dla graczy, aby każdy mógł grać w dobrym towarzystwie na wysokim poziomie rozrywki.

Ostatnie wiadomości

Social media

×
×
  • Create New...