Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Znajdziesz nas również na

pi30rat

Praca plastyczna

Recommended Posts

Posted (edited)

Witam wszystkich, już dziś środa więc to dzień, w którym trzeba zacząć ozdabiać koszyczki.

A co jest idealne do ozdabiania koszyczków wielkanocnych? POKEMON!!!!!

Od dnia dzisiejszego do 6 kwietnia 23:59 macie czas do wykonania własno ręcznej

pracy plastycznej i wysłanie jej pod postem (dowolna technika) Pokemona W tematyce wielkanocnej (nie w programie).

Praca powinna zawierać pokemona lub rzecz związaną z pokemonami oraz wasz Nick z gry w tle.

Mam nadzieje, że mnie nie zawiedziecie bo liczę na waszą kreatywność.

Wygrywają aż 3 osoby więc mam nadzieję, że prace będą piękne.

ZAKAZ PLAGIATU!!!!

 

Edited by pi30rat

Share this post


Link to post
Share on other sites

  mojom inspiracjom byly moje dwa ulubione pokemony - lopuni oraz hipno. bardzo sie staralem, i sorki ze praca w programie ale nie mialem w domu kartek. a pikselmon to muj ukacpereQ2010.thumb.png.eebff5b80c2123030f2d1ba600260e88.pnglubiony serwer!!!!!!!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Praca-plastyczna-mily.jpg.322249403a04cbfb7b442d03239c38d0.jpgPraca przedstawia Blissey wracającą ze zbierania jajek wielkanocnych, na serwer Pixelmon.pl !

  • Thanks 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

pan admin powiedzial ze musi byc na kartce wiec narysowalem tym razem waporeona z lopuni (slyszalem ze poprzednia fuzja bardzo wam sie spodobala wiec zrobilem jom znowu). pokemony nie noszom majtek wiem ale nie chcialem zeby mama zobaczyla ze rysuje bes. pozdrawiam tez moich pszyjaciol trola i cumrata i rysowalem to z myslom o nich. kocham zjebstrikIMG_20240403_130117.thumb.jpg.b6edc661a9bbbb7e48f3611f4e46a30f.jpge i mam nadzieje ze on tesz zostanie mojim kolegom!!! rysunek pszedstawia fuzje waporeona z lopuni ktura idzie ze swienconkom

  • Thanks 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

IMG_0408.jpg?ex=66202a43&is=660db543&hm=

  • Like 1
  • Haha 1

Lider Water

Byly lider BFWlascicielDomu x2

Byly lider Grass

Byly lider Bug

Byly KidMod

Mod x2

Byly Helper

Burmistrz warp pcd/pcd2

Share this post


Link to post
Share on other sites

1 MIEJSCE zajmuje KacpereQ2010 z ilością 42/50 punktów (Wybrana legenda OU z naturką)

2 MIEJSCE zajmuje zjebstrike 40/50 punktów (naturka/31/abilitka do legendy tieru UU)

3 MIEJSCE zajmuje zosik13 z ilością 34/50 punktów (Losowa ultrabestia)

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.

Serwer Pixelmon.pl - Jest to serwer, który łączy Pokemony i Minecraft w jedno od 2013r. Serwer jest prowadzony przez graczy dla graczy, aby każdy mógł grać w dobrym towarzystwie na wysokim poziomie rozrywki.

Ostatnie wiadomości

Social media

×
×
  • Create New...