Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Znajdziesz nas również na

Sign in to follow this  
pi30rat

Pisaneczka

Recommended Posts

Posted (edited)

Witam was tego pięknego niestety poniedziałkowego dnia

Choć jest poniedziałek to i tak można dobrze się dziś bawić. Jak się zapytacie. Otóż można robić PISANKE!!!

Zasady:

-Żeby wziąć udział w konkursie musicie zrobić własnoręcznie(nie w programie graficznym) pisankę (z swoim Nickiem w tle) i wysłać jej zdjęcie pod postem

-Wygrywają aż 3 osoby więc liczę na waszą kreatywność

-Pisanki można wysyłać do 6 kwietnia do godziny 23:59

-Ocenianie może chwilę potrwać ale będzie warto bo nagrody funduje ADMINISTRACJA!!!!

p.s: Osoba musi być aktywna  ZAKAZ PLAGIATU!!!!

Edited by pi30rat

Share this post


Link to post
Share on other sites

Może nie klasyczna pisanka ale jajo ukrecone w warsztacie u taty 😎

pozdro swirki 

IMG_0388.jpeg

  • Thanks 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Imo pierwsza pisanka jaką robiłem w życiu...

Bardzo się starałem 😕  Wpadłem na pomysł żeby pisanka przedstawiała wyglądem Electrode'a !

PisankaElectrode.jpg

pisanka_mily_imie.jpg

  • Thanks 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

zrobilem jajo. bardzo sie staralem i mam nadzieje ze sie podoba bo mi tak!!!! mama tesz muwila ze bardzo ladne ale nie wiem czy nie klamala bo jestem jej synem i zeby nie bylo mi pszykro. to nie muj pokuj jak cos (nie mam rurzowych scian jak jakas baba) tylko akurat w pokoju siostry bylo ladne oswietlenie bo ja mam okno od pszeciwnej od slonca strony i slabo siwatlo bylo widacIMG_20240403_173033.jpg.98c6c636a3bd1b467ae5899bc870b09a.jpg

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites
Posted (edited)

1 MIEJSCE zajmuje zjebstrike z ilością 43/50 punktów (Wybrana legenda OU z naturką)

2 MIEJSCE zajmuje zosik13 z ilością 40/50 punktów (naturka/31/abilitka do legendy tieru UU)

3 MIEJSCE zajmuje mily_gosciu z ilością 26/50 punktów (Losowa ultrabestia)

Edited by pi30rat

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

Serwer Pixelmon.pl - Jest to serwer, który łączy Pokemony i Minecraft w jedno od 2013r. Serwer jest prowadzony przez graczy dla graczy, aby każdy mógł grać w dobrym towarzystwie na wysokim poziomie rozrywki.

Ostatnie wiadomości

Social media

×
×
  • Create New...