Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Znajdziesz nas również na

Sign in to follow this  
Hayer

Przyszłość Serwera (Administracja)

Recommended Posts

Elo. Jako że miał być post o administracji to macie post o administracji. Na wstępie chce zaznaczyć, że administracja (dokładniej jej brak) jest jednym z powodów mojego odejścia z serwera, nie ze względu na jakieś kłótnie tylko raczej słabe zarządzanie. Post ten nie ma w celu personalnie atakować żadnego z członków administracji więc nie traktujcie go jako ofensywę w żadną stronę, a bardziej jako konstruktywną krytykę. Mam nadzieję, że ten post pomoże wam się ogarnąć i doprowadzić serwer do normalnego stanu. Jak coś w tym poście skupie się głównie na strukturze administracyjnej, wylaniu mojej frustracji i rzeczach wewnętrznych niż problemach samego serwera (bez ujawniania prywaty).

1. Aktywność
Pomimo gadania, że serwer będzie zautomatyzowany bla bla bla, serwer wymaga dalej ręki administracyjnej do jakiegokolwiek działania (administracja=content), którego obecnie nie ma. Na końcu posta przywale się do konkretnych osób ale skrótowo adminów na serwisie oprócz Speeda nie ma i ja rozumiem, że każdy ma życie prywatne itp itd ale nie jest robione nawet minimum jeśli chodzi o aktywmość. Wardf ma prace Speed ma nauke Rewo ma cos tam, a  Zyczowi się nie chce nic robić, jeśli jest taka sytuacja jaka jest to nie wciskajcie ludziom kitu, że serwer i tak jest zautomatyzowany bo to gówno prawda, a niektórych rzeczy mod czy helper po prostu nie jest w stanie robić i nie jest to też jego zadanie. "Na serwerze jest wystarczająca ilość adminów jak na ilość graczy", no sory ale nie jest, adminów powinniście liczyć dwóch Speed i (rewo + wardf + zyczu) wiele razy było powtarzane, że rozwiązaniem jest nadanie nowym osobom admina nawet dla samego głupiego sprawdzenia, jak nie chcecie mieć nowych twarzy w adm bo się boicie zaufać to jak ma ten serwer się rozwijać. Co do aktywności modów i helperów to nie ma sie co przyklejać bo to no lify 🤓.

2. Obiecanki

Nowa mapa, nowa mapa eventowa, nowi burmistrzowie, rework liderów i reklama, ile razy ja o tym słyszałem, zawsze była pozostawiona ta nadzieja, że ktoś coś w końcu większego ogarnie i ktoś wyłoży środki ale z tego nic nie widać. Zawsze się znajduje jakieś usprawiedliwienie ale w takim przypadku powiedzcie graczom wprost, że tego i tego nie będzie a nie trzymacie ich w nadziei.

3. Lizodupstwo

Kolejna sprawa jest taka, że w administracji brakuje osób ze swoim zdaniem, krajgu kamilud i pawlo to yes mani, którzy nie wypowiedzą się krytycznie na temat jakiejkowiek zmiany przez co administracja może wprowadzać głupie decyzje nie poparte przez graczy. Realistycznie jedyne osoby umiącę się postawić i wytknąć błędy to zeb, piter, ja i mati z czego ja i mati już nie gramy. 

4. Wizerunek Administracji

Gracze zaufania czy szacunku do administracji nie mają za grosz, jest to wynik frustracji związanej ze stanem serwera i alienowaniem się administracji od graczy. Nie będę rzucać konkretami, ale w administracji bardziej przydały by się osoby, które się nie izolują od reszty serwera, a raczej z nią dogadują (i przy okazji nie konfią za każdym razem gdy to możliwe). Nie chce, żeby ktoś mi zarzucał, że obecnie gracze mają szacunek do adm, bo jak by tak było to administracja nie była by szkalowana przez serwer.

5. Brak Lidera

Kto by pomyślał, ale nasz serwer nie ma konkretnego lidera w administracji, wardf z charakteru się do tego nie nadaje a szczerba ma aktywność bliską 0 (o zyczu nawet nie wspomnę). Obecnie jest to w pewnym stopniu burdel gdzie admini nie cieszą się autorytetem i takie osoby jak pawlo mają wysrane , a inne mają sporo zadań i roboty. Skutkiem braku lidera jest też brak komunikacji gdzie jeden admin nie wie co robi drugi co dało znaki przy chociażby Stefanie, czy przy zmianach tierów czy przy mieczu do zaciana dla wózka.

6. Zyczu

Największy problem administracji jest taki, że wygląda na to, że owner ma serwer w dupie, nie chce wszystkiego zwalać na zycza, ale realia są takie, że serwerem nie interesuje się w żadnym stopniu i jeśli by chciał by serwer działał lepiej reinwestował by w niego pieniądze. Ile rzeczy zostało zablokowane od wejścia przez zycza jest nie pojęte, a sam  o bugach które na serwerze były kilka lat dowiedział się pare tygodni temu (XD). Największa aktywność zycza obraca się w sferze zdapek co jest równie śmieszne. (fun fact owner serwera na zebraniu administracji przez 7-8 miesięcy pojawił się z 2 razy)

Teraz moje wąty  i porady do konkretnych osób.

Zyczu - zainteresuj się serwerem i uszanuj graczy, bo może i tak nie jest ale wygląda na to, że jest to dla ciebie jedynie maszynka do robienia pieniędzy

Szczerbaty - wbijaj częściej na serwer i wybieraj do adm ludzi, którzy będą ci dobrze i krytycznie doradzali szczególne w momencie jak wpadniesz na cieńki pomysł (żeby nie pojawił się znowu odbijanie liderów incydent)

Wardf - jeśli zależy ci na serwerze to skup się na najważniejszych rzeczach, te memy z czapkami powstają dlatego, że zamiast skupić się na zrobieniu main questa i poprawieniu serwera robisz side questy i dodajesz jakieś kosmetyki. Szanuje cię za to, że wkładasz dużo pracy, tylko twoja praca jest skupiona w złym i mało efektownym miejscu. W momencie krytyki weź ją na klatę i nie stosuj  cherry pickingu xd.

Krajgu - popraw relacje z serwerem i nie bądź bucem 

Dominik - przejdź na dietę 

Piter132 - bycie hetero jest fajne spróbował byś 

Iceheart - kim ty wgle jesteś i po co tu siedzisz

https://www.google.com/url?sa=i&url=https%3A%2F%2Fwww.deviantart.com%2Fsmcveigh92%2Fart%2FNiggas-In-Paris-Cover-Jay-Z-x-Kanye-West-306189430&psig=AOvVaw0LbeDHC1Imuif8mJpX5YFG&ust=1700075037690000&source=images&cd=vfe&opi=89978449&ved=0CBEQjRxqFwoTCMjvypiXxIIDFQAAAAAdAAAAABAJ - zdjęcie z założenia nipu z top3

Share this post


Link to post
Share on other sites

no co big rel za 2 tygodnie pewnie administracja sie dowie ze nie maja czlonka E4 i Lidera E4 bo lidera sali to ci zeb zdejmie wtedy zobacza tego posta i bedzie smiesznie.

Edited by kuba1282

Share this post


Link to post
Share on other sites

potrzeba nam zelaznej reki denka pozdro


Lider BFWlascicielDomu 
Lider Ice 
Lider Water 
Lider BFMistrzAreny 
Lider Rock 
Lider BFWlascicielDomu
E4
zalozyciel najlepszej gildi na serwie NIP

Share this post


Link to post
Share on other sites

Brat skonczyl kariere pixelmon.pl 💀 a tak na serio naprawde zajebiste podsumowanie  hayeritko 


Lider Dragon od 23.08.2023 - 26.04.2024

Burmistrz /Warp Pc4 

689ea0e9dff1871fc1d2f20f60da990d.gif.4513807ff99df17eaabea0f98cbc4fbe.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

prawda taka ze bez denka tez serwer nie mial prawa istniec i szkoda ze tak sie potoczylo. Moze nie byl idealem i nie dal mi helpera ale serwer przynajmniej prosperowal 

  • Like 1

Lider Ghost - 2021-2022

Lider Electric - 2022 -2022

Wiceburmistrz ph i ph 2 - 2021-2023 

Admin dc pixelmon pl oraz moderator  -  pol roku 

gracz od 2016 // aka Shander

 

2021-12-31_15.png

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Sign in to follow this  

Serwer Pixelmon.pl - Jest to serwer, który łączy Pokemony i Minecraft w jedno od 2013r. Serwer jest prowadzony przez graczy dla graczy, aby każdy mógł grać w dobrym towarzystwie na wysokim poziomie rozrywki.

Ostatnie wiadomości

Social media

×
×
  • Create New...