Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Znajdziesz nas również na

Sign in to follow this  
emilka2009

Zmiana jednej lokalizacji na mapie

Recommended Posts

Siemka 

Szukam propozycji tego czego wam brakuje na głównej mapie i co można dodać na aktualną mapę, a tego brakuje.

Odzyskałem jedną lokalizacje na mapie która ma fajny potencjał aby coś na niej wybudować czy stworzyć, na pewno będę 

działał w sprawie nowej i aktywnej kostki których brakuje na serwerze.

Więc jeśli macie propozycje czego brakuje to pisz śmiało bratku :DDD

Share this post


Link to post
Share on other sites

brakuje stadionu najlepszego klubu w historii pilki estadio santiago bernabéu odda jak go postawicie gdzies 


Lider Dragon od 23.08.2023 - 26.04.2024

Burmistrz /Warp Pc4 

689ea0e9dff1871fc1d2f20f60da990d.gif.4513807ff99df17eaabea0f98cbc4fbe.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites
W dniu 9.10.2023 o 17:47, emilka2009 napisał:

na pewno będę 

działał w sprawie nowej i aktywnej kostki których brakuje na serwerze.

Obecnie kostki otwierane przez Adm tylko

A co do jakiejś nowej rzeczy to chyba dałbym na wstrzymanie i raczej zastanowił się nad usunięciem starych rzeczy na mapie, bo obecnie tylko zaśmiecają mapę 

Pozdro

Share this post


Link to post
Share on other sites
17 godzin temu, Artych77 napisał:

Obecnie kostki otwierane przez Adm tylko

A co do jakiejś nowej rzeczy to chyba dałbym na wstrzymanie i raczej zastanowił się nad usunięciem starych rzeczy na mapie, bo obecnie tylko zaśmiecają mapę 

Pozdro

xd. Wydaje mi się że warp bajki to jedno z ładniejszych miejsc na tej mapie.

Uważasz że stanie w miejscu jest dobre? Stanie w miejscu to jest coś w rodzaju cofania się, jeśli nie ma nowości na serwerze to jak ma to przyciągnąć większą uwagę. Nic się nie zmienia odnośnie mapy i widać tego skutki że dziennie jest średnio 15 graczy na krzyż. Teraz wejdzie argument nowej mapy, tylko zadam jedno pytanie kiedy ona będzie? Jeśli nowa mapa wejdzie w przeciągu 2 miesięcy to zrozumiem że nie ma co zmieniać w obecnej, lecz w mojej opinii nie powstanie ona za szybko, dla tego próbuje coś wprowadzić nowego, i właśnie po to jest ten post aby spytać graczy czego im brakuje aby trenerzy mogli też ingerować w rozbudowanie serwera.

Pozdro

Share this post


Link to post
Share on other sites
4 godziny temu, emilka2009 napisał:

xd. Wydaje mi się że warp bajki to jedno z ładniejszych miejsc na tej mapie.

Uważasz że stanie w miejscu jest dobre? Stanie w miejscu to jest coś w rodzaju cofania się, jeśli nie ma nowości na serwerze to jak ma to przyciągnąć większą uwagę. Nic się nie zmienia odnośnie mapy i widać tego skutki że dziennie jest średnio 15 graczy na krzyż. Teraz wejdzie argument nowej mapy, tylko zadam jedno pytanie kiedy ona będzie? Jeśli nowa mapa wejdzie w przeciągu 2 miesięcy to zrozumiem że nie ma co zmieniać w obecnej, lecz w mojej opinii nie powstanie ona za szybko, dla tego próbuje coś wprowadzić nowego, i właśnie po to jest ten post aby spytać graczy czego im brakuje aby trenerzy mogli też ingerować w rozbudowanie serwera.

Pozdro

Nigdzie nie napisałem o staniu w miejscu, a o zrobieniu porządku ze starymi budowlami na których miejsce mogą powstać nowe użyteczne, ładniejsze. Ale masz rację trzeba zrobić coś nowego. Ja proponuję jakiegoś parkoura na spawnie, bo skakanie tyle lat po drzewach to mi osobiście się już znudziło. A tak na serio to samo modyfikowanie mapy nie załatwi sprawy. Ale to już sprawa administracji i planu na rozwój.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Sign in to follow this  

Serwer Pixelmon.pl - Jest to serwer, który łączy Pokemony i Minecraft w jedno od 2013r. Serwer jest prowadzony przez graczy dla graczy, aby każdy mógł grać w dobrym towarzystwie na wysokim poziomie rozrywki.

Ostatnie wiadomości

Social media

×
×
  • Create New...