Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Znajdziesz nas również na

Sign in to follow this  
missti

Błędy II

Recommended Posts

1. Kiedy naprawione zostana pokemony takie jak ditto  i inne

2. Jest  bład w zatrzymywaniu levelowania pokemonow  On/of  jescze jakies czas temu to dzialalo tylko nie wyswietlalo sie poprawnie czy jest wyl czy nie a teraz calkiem nie da sie wył levelowania   a jest to podszebne np do turniejow   6 pokow level 5  ktore nie sa robione

3.  prosze o zrobienie czegos takiego zeby byly organizowane turnieje 1 x 100  3 x 100  a nie sa tylko same 6 x 100 uber z legami  gdy ostatnio mial byc robiony 3 x 100 to szef zmienil na 6 x 100 uber

   bo tak mu sie podobalo mimo ze to nie on odpalił 3x 100

4. prosze o zrobienie na forum tematu karychodzi mi o to zeby  psełdo modowie Halperzy  z tego korzystali  np  kara za bugowanie ile godz jal  itp  albo za jakie slowa mute cos w tym stylu

    bo narazie ci Halperzy co sa i modowie mieli bany nwm po co im ktos dal wladze na tym serwerze  nie sa to ludzie tacy sami dla wszystkich  faworyzuja kolegow pozwalaja na sojusze

a wystarczy ze ktos inny cos zrobi dostaje od nich kare jala 24 godz itp gdy ich kolega nie ma zadnej

5. Zastanawia mnie fakt ilosci ck jaka maja gracze ktorzy jescze kiedy denek byl adminem nie mieli nawet 1 st a teraz maja  40000 ck

6.. Nwm kto pododawal niektore osoby do maby swiata ze  poniszczyli sporo respow  np resp riolu do ktorego mozna bylo wchodzic bez fly po blokach a teraz jest to ponisczone

7 . tez nwm kto wymyslil dzialki na stale i dawanie  terenow ludziom malych wysp  przez co mapa swiata zostala zasmiecona  tam gdzie bylo morze jest pełno wysp

  narazie tyle prosze cos zrobic z tym

Share this post


Link to post
Share on other sites

4. prosze o zrobienie na forum tematu karychodzi mi o to zeby  psełdo modowie Halperzy  z tego korzystali  np  kara za bugowanie ile godz jal  itp  albo za jakie slowa mute cos w tym stylu

    bo narazie ci Halperzy co sa i modowie mieli bany nwm po co im ktos dal wladze na tym serwerze  nie sa to ludzie tacy sami dla wszystkich  faworyzuja kolegow pozwalaja na sojusze

super podpunkt a szczegolnie mop z góry powinien sie do tego dostosowac 

  • Like 2

Share this post


Link to post
Share on other sites
54 minuty temu, Kuba112PL napisał:

4. prosze o zrobienie na forum tematu karychodzi mi o to zeby  psełdo modowie Halperzy  z tego korzystali  np  kara za bugowanie ile godz jal  itp  albo za jakie slowa mute cos w tym stylu

    bo narazie ci Halperzy co sa i modowie mieli bany nwm po co im ktos dal wladze na tym serwerze  nie sa to ludzie tacy sami dla wszystkich  faworyzuja kolegow pozwalaja na sojusze

super podpunkt a szczegolnie mop z góry powinien sie do tego dostosowac 

ostatnio dal killerowi muta na 14 dni 


LiderBFWłaścicielDomu od 12.05.2021 do 22.9.2021

LiderIce od 06.10.2021 do 06.01.2022

LiderBFMistrzareny od 11.09.2022 do 04.12.2022

liderDragon od 27.12.2022 do 25.03.2023

LiderPsychic od 23.12.2023 do

Członek E4 od 09.09.2023 do
 

Share this post


Link to post
Share on other sites

akurat wiem jak naprawic 3/4 porblemow missti


LiderBFWłaścicielDomu od 12.05.2021 do 22.9.2021

LiderIce od 06.10.2021 do 06.01.2022

LiderBFMistrzareny od 11.09.2022 do 04.12.2022

liderDragon od 27.12.2022 do 25.03.2023

LiderPsychic od 23.12.2023 do

Członek E4 od 09.09.2023 do
 

Share this post


Link to post
Share on other sites

odpowiem na to, na co sam znam odpowiedź poniekąd 

3.  Z tego co kojarzę jakiś czas temu ktoś powiedział totalnie na odwrót i marudził że za często są turnieje 3x100, a co do uberów to stosunkowo często widzę turnieje OU

4. Rozumiem że chodzi o "taryfikator kar". Będąc szczerym nie ma co wstawiać różnych przewinień do tego samego worka i warto indywidualnie oceniać jaka kara za to przysługuje. Dodam także że helper nie ma jaila i nie jestem w stanie zrozumieć co z tego że ktoś miał bana wcześniej. Jeżeli chodzi o faworyzacje polecam robić ssy i podsyłać do szczerby na discordzie i na pewno zostaną wyciągnięte z tego jakieś konsekwencje.

5. Sam za czasów denka miałem więcej niż 1s jak piszesz. Do tego ludzie na serwerze zawsze kopiowali ck i jestem pewien że jest dalej wiele ukrytych skrzynek o których nikt nie wie.

6. Jak masz więcej takich przykładów to podsyłaj i będzie trzeba to wszystko naprawić.

7. Wyspy były już pare lat  temu, więc nie wiem do czego problem akurat teraz. Ja sam moją dostałem jeszcze za czasów denkowskich jeżeli już go tak wychwalamy.
 

afera-boxdel.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Sign in to follow this  

Serwer Pixelmon.pl - Jest to serwer, który łączy Pokemony i Minecraft w jedno od 2013r. Serwer jest prowadzony przez graczy dla graczy, aby każdy mógł grać w dobrym towarzystwie na wysokim poziomie rozrywki.

Ostatnie wiadomości

Social media

×
×
  • Create New...