Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Znajdziesz nas również na

Sign in to follow this  
ziomson

Pozegnanie

Recommended Posts

Witam wszystkich, którzy zechcieli wejść w ten pościk!

 

Jako, że został mi praktycznie już permanentnie zabrany jedyny sens gry na tym serwerze-  startowanie na lidera, który dostałem za wiadomości na czacie gildyjnym i żarty pokroju, czym różni się wysoki żyd od niskiego, nie widzę dalszego sensu zamulania i skakania przez kilka godzin po drzewach.

Nie będę tutaj wylewał swoich żali, dlatego przejdę do podziękowań dla osób, które na to zasługują:

smurfyz- mimo, że masz 11 lat i 120 cm wzrostu to kocham cię bratku. Mam nadzieje, że Kupisz Yveltala i KYurema Szybko. 

kosa- dziękuje za te wszystkie śmieszki na discordzie i na gildyjnym, bez Ciebie mbappe., liderze dragon, gra tutaj nie byłaby taka sama.

jansiu- zrekrutowałem Cię do nas i byłeś z kratkowanym naszym najlepszym transferem. Będzie mi brakowało tego, jak losowo wjeżdżasz na missti/speeda/patro i wielu innych, dominując ich intelektualnie. 

karbowany polska- dziękuje ci kochany za wszystkie wspólnie zbudowane wiatraki i śmigła. Dalej nie rozumiem jak można było Ci dawać jaile za zabawę afkiem, jak tylko laga miałeś. Czekam na filmik ze 100kg na klatę mój kochany gymbro.

Cpuuun- on tego nawet nie przeczyta bo ciągle ćpa xd

Witamsmoki- Kiedyś się Piotrusiu nie lubiliśmy, bo zawsze się z z cb śmiałem, ale jak po powrocie, byłeś jedną z niewielu osób, która mi pomogła. Przepraszam, że zabrałem Ci salę Bug, ale mam nadzieje, że sala Ice, będzie twoja, o ile dostaniesz zgodę na pójście xdddd

Misstirządziświatem- dziś mnie dopadli mistrzu, ale jutro jest kolejny dzien. Wrócę silniejszy.

Jowisz- dziękuje jowiszpl za wszystkie śmiechy i żarciki, zarówno IG, jak i na dc. Mam nadzieję, że przyjmiesz kiedyś od kratowanego karnet na siłownie, a za występ w nowych star warsach dostaniesz oscara. Dalej miej taki dystans do siebie jaki masz.

Dukiii- dziękuje Michał, za to, że pozwoliłeś mi grać po powrocie i zawsze strałeś się mnie chronić, żebym nie wyłapał glupiego bana/jaila. KC i się nie zmieniaj.

Troll- Nie sprzedam Ci Zekroma, nawet do mnie nie pisz.

Rakso- Nie wbuguje Cie do kostki CV, ty też nie pisz.

Gildio WP- cieszę się, że byliście i dało się z wami prowadzić fajną sportową rywalizację i  normalnie się wyzywać bez spiny. Dalej ciśnijcie innych.

Hayer- wymyśl jakieś ciekawsze fity, a nie zakładasz białe af1 wszędzie.

 

Dziękuje także ,wszystkim osobom z naszej gildii KKK- Ku Klux Klan!! Ciężko wam wszystkim osobiście podziękować, ale każdy z was jest wybitną jednostką.

 

Jeśli o kimś zapomniałem to przepraszam, ale każdej osobie, z którą miałem doczynienia w tym krótkim kilkumiesięcznym czasie, serdecznie dziękuje!!

Bawcie się dobrze, lecz w takim tempie i z takimi krokami, serwer długo nie pociągnie.

 

Papa,

Złomek polska

 

 

 

 

  • Like 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ziomson kto mnie bedzie cisnal jezeli cie nie bedzie 😭😭😭 Bardzo smutno mi ze konczysz nasza milosna relacje 😞 Pamietaj ziomku aka pixelku ze zawsze bede cie pamietal i nigdy juz nie bede mowil o rasach przy twojej wypowiedzi. pozdrawiam cie serdecznie i zycze ci wszystkiego super bo jestes swietnym czlowiekiem w srodku. pozdrawiam

 

 

ziomson bobek

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

zlomek niestety  stal sie celem administracji bede tesknil za wspolnym spedzonie czasem  zlomus 😢

Edited by smurfyz
  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dziękuje ci ziomson za grę to był zaszczyt, pamiętam jak się poznawaliśmy średnio za tobą przepadałem jednak po tym wszystkim co przeszliśmy razem mogę powiedzieć ze jesteś naprawde dobrą i ułożoną mordeczką z fartem ziomson.

 

PS. Wpadnij do nas czasem na discord 😉

 

Kosa / Mbappe / Lider sali Smok

 

 

 

  • Like 1

Lider Dragon od 23.08.2023 - 26.04.2024

Burmistrz /Warp Pc4 

689ea0e9dff1871fc1d2f20f60da990d.gif.4513807ff99df17eaabea0f98cbc4fbe.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

zawsze wiedziałem że ten serwer jest antyżydowski no nic ziomson trzymaj sie miłego studiowania za granica. dużo zaliczonych hiszpanek i innych dobrych dup
 

Edited by Bartek15615

LiderBFWłaścicielDomu od 12.05.2021 do 22.9.2021

LiderIce od 06.10.2021 do 06.01.2022

LiderBFMistrzareny od 11.09.2022 do 04.12.2022

liderDragon od 27.12.2022 do 25.03.2023

LiderPsychic od 23.12.2023 do

Członek E4 od 09.09.2023 do
 

Share this post


Link to post
Share on other sites

elo zlomson modest 1spee


Lider BFWlascicielDomu 
Lider Ice 
Lider Water 
Lider BFMistrzAreny 
Lider Rock 
Lider BFWlascicielDomu
E4
zalozyciel najlepszej gildi na serwie NIP

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Sign in to follow this  

Serwer Pixelmon.pl - Jest to serwer, który łączy Pokemony i Minecraft w jedno od 2013r. Serwer jest prowadzony przez graczy dla graczy, aby każdy mógł grać w dobrym towarzystwie na wysokim poziomie rozrywki.

Ostatnie wiadomości

Social media

×
×
  • Create New...