Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Znajdziesz nas również na

Sign in to follow this  
Kicak

Niezasłużony warn

Recommended Posts

Siema, w dużym skrócie - jak ktoś chce to niech odniesie się do sprawy (albo i napisze jak mnie ktoś widział).
Dostałem niezasłużonego warna za 'słabą/brak aktywności' gdzie nic takiego nie miało miejsca.
Jedyne co się dowiedziałem (od Wardfa oczywiście) to to że według systemu nie logowałem się od 30 kwietnia do 2 maja (co jest nieprawdą bo byłem z rana 1 maja na serwerze).
Co dostaje lider za obecność? Warna - sam warn nie rusza mnie praktycznie, tylko sam powód za który go dostałem - czyli to co powinien robić lider - GRAĆ. (pomijając fakt że nie ma nigdy chętnych do walki)
Tak czy siak - jeśli ktoś 1 maja rano widział mnie/ewentualnie pisał mi coś na pw to można się wypowiedzieć, jeśli nie to za parę dni zdejmie mi zjeb lidera (tym razem słusznie) bo w takim środowisku nie zamierzam się denerwować.
Arrivederci.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Od lidera wymagamy większej aktywności niż ta którą posiadałeś przez ostatnie dni stąd pojawiło się ostrzeżenie na twoim koncie.

 

Słabszą aktywność zawsze można zgłaszać na forum w postaci urlopu. Ostrzeżenie jak dla mnie słuszne i zostaje bo nie było tej aktywności na serwerze z twojej strony.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Brak aktywności - ponad 50% czasu spędzonego w walce. (Na serwerze siedziałem 4h47min a nie tak jak ty napisałeś 'ledwo dwie'). Z nich 2h21min spędziłem na walkach (dłużej się nawet nie dało bo nikt nie chce na sale przychodzić - takie jest zainteresowanie pvp na serverze że wpycha się mnóstwo gównoeventów kosztem pvp). Teraz to i tak mam to w dupie, nie wracam tam nawet. Nie warto poświęcać czasu na coś co z góry ma być potraktowane jak danie komuś w ryj.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nie wiem z jakiego okresu czasu ktoś ci sprawdzał aktywność ale najwidoczniej z większego niż ja to sprawdzam standardowo, więc trochę błędne możesz mieć informacje.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Okres czasu który był sprawdzany to majówka - tam system pokazuje 3d off, gdzie byłem 1 maja a jakimś cudem system logowania nie zarejestrował. Czasy obecności i walk są z 14 dni.

Share this post


Link to post
Share on other sites
W dniu 9.05.2023 o 21:44, zjebstrike napisał:

Od lidera wymagamy większej aktywności niż ta którą posiadałeś przez ostatnie dni stąd pojawiło się ostrzeżenie na twoim koncie.

 

Słabszą aktywność zawsze można zgłaszać na forum w postaci urlopu. Ostrzeżenie jak dla mnie słuszne i zostaje bo nie było tej aktywności na serwerze z twojej strony.

Zjebstrike wymagasz od liderow aktywnosci moze sprecyzuj ile to ma byc plus minus i przy okazji powiedz co lider ma przez ten czas robic skoro nie ma z kim walczyc . Moze ma skakać po drzewach albo afczyc ( z czego to 2 mija sie z celem) i prosze nie pisz tylko o chodzeniu na eventy bo nie po to sa serwery pokroju hypixela itp żeby wchodzic na pixy tylko dla spleefa

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Sign in to follow this  

Serwer Pixelmon.pl - Jest to serwer, który łączy Pokemony i Minecraft w jedno od 2013r. Serwer jest prowadzony przez graczy dla graczy, aby każdy mógł grać w dobrym towarzystwie na wysokim poziomie rozrywki.

Ostatnie wiadomości

Social media

×
×
  • Create New...