Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Znajdziesz nas również na

Sign in to follow this  
_NeQu_

Pożegnanie

Recommended Posts

Dziękuję za wspólną grę, za te chwile które mogłem spędzić z wami na serwerze ciesząc się grą lecz moja przygoda z pokemonami się już kończy lecz wasza jeszcze nie, więc cieszcie się grą i bawcie się dobrze

Taki_fajny - dzięki ci za te wspólne chwilę które spędziliśmy na serwerze jak i na dc gadając o wszystkim i o niczym, tyle czasu ile razem spędziliśmy nie spędziłem z żadną inną osobą z serwera dziękuję Ci za to że mogłem cię poznać

Kapiszi - od ciebie dużo się nauczyłem między innymi jak walczyć oraz pokazałeś mi różne dziwne taktyki o których nigdy nie słyszałem

Baggus, XDpokemons - chłopaki razem dużo przeszliśmy ale nie zapomnę naszego dawnego kopiowania i wspólnego bana XD Dziękuję wam za to że mogłem z wami spędzić fajnie czas na serwerze jak i na dc

Flasz - ty mały szczylu dzięki Ci za wspólne chwilę które spędziliśmy razem na serwerze oraz na dc grając w mc

H3x0, kero, Bartek, roksior - to was poznałem jako pierwszych pamiętam jak dziś gdy kero zaprosił mnie do was na dc i od tamtej pory graliśmy razem i gadaliśmy na dc to od was zaczęła się moja przygoda na serwerze i to z wami stawiałem moje pierwsze kroki po długiej przerwie, dziękuję wam za to że mogłem was poznać i grać z wami

Kuba112pl - to w większości dzięki tobie osiągnąłem tyle legend ile osiągnąłem to ty pilnowałeś moich wymian i dzięki tobie zdobyłem tyle na serwerze (to ty nauczyłeś mnie scamować) bez ciebie nie osiągnąłbym tego wszystkiego, dziękuję Kubusiu

Masny_Tryhard - pamiętam jak poznaliśmy się na chińczyku gdy brakowało nam 1osoby do full teamu i od tamtej pory graliśmy razem w pixy jak i w ligę i to właśnie ty uczyłeś mnie podstaw ligi co i jak dzięki Ci bardzo że mogłem cię poznać

Po27 - ty mój malutki słodziaku nigdy nie zapomnę tych chwil które razem spędziliśmy grając w ligusie gdy cię poznałem wydawałeś się mega spoko osobą i tak było to ciebie wykorzystywałem do walk na SD jak szedłem na jakąś salę dziękuję Ci po za to że pojawiłeś się na mojej drodze

Sniki - to od ciebie zaczęły się moje pierwsze zarobione w większych ilościach ck jak i heldy to właśnie od ciebie zaczęło się moje zdobywanie ck, heldow, legendy itp. Dziękuję Ci sniki za te wspólnie spędzone chwilę na serwerze jak i w csku

Kamiquer, Janosik, kruks, killer - między innymi to wy byliście jednymi z pierwszych członków NT i dzięki wam jak i innym NT było kiedyś takie jakie było, dziękuję panowie

Muffin - mój malutki słodziaku to z tobą mogłem popisać na serwerze i porozmawiać na dc to właśnie ty sprawiałeś że poprawiał mi się humor gdy cię widziałem na serwerze, jesteś najlepszy muffek nie słuchaj hejterów i nie zmieniaj się dziękuję Ci za wszystko muffin

Łasica - oj wyder dziękuję Ci za wspólne chwilę spędzone na graniu w ligę i rozmawianiu na dc, pamiętam nalot legend 2021/2022 gdy siedzieliśmy razem z Kubą i flaszem na dc i próbowaliśmy scamować wszystkich co się dało nigdy tego nie zapomnę, dziękuję Ci

Ice, Duki, - to dzięki wam serwer dotrwał do tego momentu to właśnie wy pomagaliście ludzią gdy czegoś potrzebowali i jako jedyni odpisywalicie gdy ktoś do was napisał z jakąś sprawą

Oskip - znamy się od początku kiedy wróciłem na serwer to właśnie między innym z tobą zaczynałem moja przygodę z pokemonami to z tobą zawsze mogłem porozmawiać o wszystkim lecz jednak okazałeś się fałszywa osobą która dla kilku pixeli sprzeda się na kolegę zawiodłem się na tobie oskipku mam nadzieję że ludzie na serwerze nie dadzą Ci żyć

Oraz wszystkim osobą które były członkami NT dziękuję wam że mogłem grać z wami w jednej gildii, lecz po moim 1 banie większość osób poszła w swoją stronę a kilka zostało i dalej tworzyliśmy NT po moim ub dziękuje wszystkim którzy byli w NT i dziękuję za wspólną grę i wszystkie chwilę spędzone razem na dc

Dziękuję również krajgowi, rekfiemu, Black_Jackowi, kborowiakowi, Wawro, PociaQ, Igor, Jeśli kogoś pominąłem to przepraszam

Życzę wszystkim miłej gry na serwerze i uważajcie na konfidentów bo jak widzę nawet osoba która znasz od początku swojej przygody na serwerze może się na ciebie sprzedać dla kilku pixeli

PDW

Edited by _NeQu_
  • Like 1

Lider Dragon 12.07.2021 - 06.11.2021

 Lider Fire 18.11.2021 - 23.03.2022

Lider  Ice 01.11.2022 - 04.03.2023

Lider Dark 09.03.2023 - 25.03.2023

Lider Flying 26.02.2024 - ...

Były Burmistrz Miasta PCS

Lider Gildii NiceTry

Share this post


Link to post
Share on other sites

Siema, Jak o i ja też dostałem permabana za zwyzywanie tego fałszywego szczura to też chciałbym się pożegnać może na zawsze, a może na dłuższą chwilę. Dzięki wszystkim za grę i za wspólny spędzony czas i życzę powodzenia w rozgrywce wszystkim. Szczególnie chciałbym podziękować Całej gildii NT i następującym osobom:

-_NeQu_ Myślę, że to idealny moment żeby ci podziękować za wszystko, bo między innymi przez ciebie osiągnałem cokolwiek na tym serwerze i dowiedziałem się co nie co komu można ufać, a komu nie, a praktycznie wszystko zawdzięczam tobie jak i pozostałym członkom NT. Niestety były  nasz kolega okazał się konfidentem no i wywalił cię na banicje.  Poszedłbym za tobą w ogień.

- taki_fajny Dzięki za pomaganie i rady mimo, że lubiałem kręcić afery z tobą to i tak dzięki za spędzony czas na dc i na pixach

- po27 jesteś gigachadem, nie zmieniaj się. 

- janosik niezłym poddymiaczem jesteś i mocny jesteś w gadce jak i na pięści. 

- Baggus/XDpokemons bez was też bym nic nie osiągnął na tym serwerze i równie dziękuje wam tak samo jak Neqowi, bo od was też dużo się dowiedziałem na temat serwera i ogólnie. 

- Killer tobie też mocno dziękuje za wspólny spędzony czas na dc, bo szczerze chyba z tobą najbardziej lubiałem gadać, ponieważ nigdy się nie nudziłem.

- Bartek15615 mimo często wyzywany to i tak w miare ogarnięty. 

- kapiszi wiele się od ciebie nauczyłem jak i na pixach to też na lidze, lecz uczeń przerósł mistrza.

- Kborowiak/_BlackJack_ dzięki za pomoc głównie w kwestii pokemonów i osobach na tym serwerze. 

- Sneaky_/Flasz fajnie się z wami grało w różne gry. 

- Kuba112pl mimo, że nie mieliśmy przez cały czas dobry kontakt głównie przez ze mnie to i tak dziękuje ci za pomaganie. 

- Kruks1234/Sayslash dużo się od was dowiedziałem o walkach double za co dziękuje

- łasicagaming dużo graliśmy ze sobą, pamiętam jak razem startowaliśmy poprzedni sezon w lidze jak i kiedy lost ark wyszedł i razem nawalaliśmy w niego.

- igorskejter nadal mnie bawi ta twoja obsesja związana z niecodziennymi pokami i garbodorami.

- i reszcie gildii NT lub osobami, którzy kręcili się wokół NT.

a tak osobom z poza gildii to chciałbym podziękować top3 i ludziom którzy nakręcali i pisali te wszystkie nwordy, nuty belmonda itd. świetnie się bawiłem wtedy, a najlepsze były bieluchy.

I jedynie chciałbym nie pozdrowić oskipa mam nadzieję, że chłop już do końca tego serwera zostanie bez kolegów i nie zostanie przyjęty do jakiejkolwiek gildii, bo to co zrobił to szkoda słów. Na szczęście serwer nie śpi na to i reaguje w odpowiedni sposób.

wszystkich pominiętych przepraszam.

 

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites
25 minut temu, Masny_Tryhard napisał:

Siema, Jak o i ja też dostałem permabana za zwyzywanie tego fałszywego szczura to też chciałbym się pożegnać może na zawsze, a może na dłuższą chwilę. Dzięki wszystkim za grę i za wspólny spędzony czas i życzę powodzenia w rozgrywce wszystkim. Szczególnie chciałbym podziękować Całej gildii NT i następującym osobom:

-_NeQu_ Myślę, że to idealny moment żeby ci podziękować za wszystko, bo między innymi przez ciebie osiągnałem cokolwiek na tym serwerze i dowiedziałem się co nie co komu można ufać, a komu nie, a praktycznie wszystko zawdzięczam tobie jak i pozostałym członkom NT. Niestety były  nasz kolega okazał się konfidentem no i wywalił cię na banicje.  Poszedłbym za tobą w ogień.

- taki_fajny Dzięki za pomaganie i rady mimo, że lubiałem kręcić afery z tobą to i tak dzięki za spędzony czas na dc i na pixach

- po27 jesteś gigachadem, nie zmieniaj się. 

- janosik niezłym poddymiaczem jesteś i mocny jesteś w gadce jak i na pięści. 

- Baggus/XDpokemons bez was też bym nic nie osiągnął na tym serwerze i równie dziękuje wam tak samo jak Neqowi, bo od was też dużo się dowiedziałem na temat serwera i ogólnie. 

- Killer tobie też mocno dziękuje za wspólny spędzony czas na dc, bo szczerze chyba z tobą najbardziej lubiałem gadać, ponieważ nigdy się nie nudziłem.

- Bartek15615 mimo często wyzywany to i tak w miare ogarnięty. 

- kapiszi wiele się od ciebie nauczyłem jak i na pixach to też na lidze, lecz uczeń przerósł mistrza.

- Kborowiak/_BlackJack_ dzięki za pomoc głównie w kwestii pokemonów i osobach na tym serwerze. 

- Sneaky_/Flasz fajnie się z wami grało w różne gry. 

- Kuba112pl mimo, że nie mieliśmy przez cały czas dobry kontakt głównie przez ze mnie to i tak dziękuje ci za pomaganie. 

- Kruks1234/Sayslash dużo się od was dowiedziałem o walkach double za co dziękuje

- łasicagaming dużo graliśmy ze sobą, pamiętam jak razem startowaliśmy poprzedni sezon w lidze jak i kiedy lost ark wyszedł i razem nawalaliśmy w niego.

- igorskejter nadal mnie bawi ta twoja obsesja związana z niecodziennymi pokami i garbodorami.

- i reszcie gildii NT lub osobami, którzy kręcili się wokół NT.

a tak osobom z poza gildii to chciałbym podziękować top3 i ludziom którzy nakręcali i pisali te wszystkie nwordy, nuty belmonda itd. świetnie się bawiłem wtedy, a najlepsze były bieluchy.

I jedynie chciałbym nie pozdrowić oskipa mam nadzieję, że chłop już do końca tego serwera zostanie bez kolegów i nie zostanie przyjęty do jakiejkolwiek gildii, bo to co zrobił to szkoda słów. Na szczęście serwer nie śpi na to i reaguje w odpowiedni sposób.

wszystkich pominiętych przepraszam.

 

 

 

bardzo mnie zastanawia dlaczego dostales perm bana + cleara za wyzywanie jakiegos szczura 

Share this post


Link to post
Share on other sites

trzymajcie się koledzy mam nadzieje że jeszcze  kiedyś zobaczę VNeqaV i masnego_tryharda na serwerze 

PDW
 

Edited by Bartek15615

LiderBFWłaścicielDomu od 12.05.2021 do 22.9.2021

LiderIce od 06.10.2021 do 06.01.2022

LiderBFMistrzareny od 11.09.2022 do 04.12.2022

liderDragon od 27.12.2022 do 25.03.2023

LiderPsychic od 23.12.2023 do

Członek E4 od 09.09.2023 do
 

Share this post


Link to post
Share on other sites
18 godzin temu, _NeQu_ napisał:

idol nq dla was dwóch pamiętam wsólmy odc ma yt którego musimy nagrać vnequv twoje inwestycje w naklejki w cs i wspólne przechodzenie dying  light 1 ale niezmieniań sie Tomusiu (kiedy zaakceptujesz zapro na fb) i wspólne chodzenie na topke. i faceity w cs xdd

pamf my się trochę mniej znamy ale trochę pograliśmy w lige twoje rage na bartka to cos.

nq dla was chłopaki i liczę ze kiedyś pogramy wi lige albo w cs i pdw 

 

Edited by keroo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Szkoda, trzymaj sie


Właściciel gildii FGG QT

Lider Dragon od 21.11.2021 do 26.12.2021

Lider Bug od 07.03.2022 do 16.06.2022

Lider Grass od 26.06.2022 do 05.10.2022

Lider Water od 12.10.2022 do 17.11.2022

Lider Fighting od 29.01.2023 do 07.03.2023

Lider Ghost od 22.05.2023 do XX.XX.XXXX

Członek E4 od 19.12.2021  do 13.01.2023

Champion od 13.01.2023 do 03.08.2023

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Sign in to follow this  

Serwer Pixelmon.pl - Jest to serwer, który łączy Pokemony i Minecraft w jedno od 2013r. Serwer jest prowadzony przez graczy dla graczy, aby każdy mógł grać w dobrym towarzystwie na wysokim poziomie rozrywki.

Ostatnie wiadomości

Social media

×
×
  • Create New...