Awatar użytkownika
IceHeart
Posty: 288
Rejestracja: 29 paź 2016, 20:41
Lokalizacja: Arra Land

League of Pixelmon - pokaż na co Cię stać!

06 sty 2021, 23:13

Hej hej,
Jak zapewne część z was wie już o tym od jakiegoś czasu, ale dzisiaj oficjalnie zapraszam do wzięcia udziału w Pixelmonowej Lidze!

Zapraszamy w kwietniu


O co chodzi?
Waszym zadaniem będzie zapisać pod postem 5-cio osobowe Teamy z podziałem, kto gra jaką postacią. Należy podać nazwę drużyny. Następnie rozlosuję który team gra z którym i gramy. Na gry będzie określony przedział czasu, który napiszę w poście po zakończeniu zapisów.

Ale o co tu chodzi?
Głównym celem jest zniszczenie przeciwnego Nexusu znajdującego się w bazie przeciwnika. Można go bić dopiero po zniszczeniu 3 wież w jednej linii, wcześniejsze bicie będzie karane.

Jungla
Moby mają stały czas odnawiania różny dla każdego rodzaju moba. Dropią z nich waluta oraz Buffy (Z mobów o określonych nazwach)
Respią się również takie potwory jak:
Smoki - 4 typy, 4 buffy, nie dropią monety a jedynie 5szt. określonego buffa. Zaczynają respić się po około 10 minutach od zaczęcia rozgrywki.
Elmer - Respi się wraz z zabiciem łącznie 4 smoków, dropią monetki oraz 5szt. określonego buffa.
Herold - Respi się po około 10 minutach od zaczęcia rozgrywki. Dropi oko Herolda (pozwala przyzwać podążającego za nami Moba, który znika podczas naszego relogu, ma 3000 życia oraz bije przeciwne turrety.
Baron - Respi się po 20 minutach od respu Herolda, pojawia się zamiast niego. Dropi monety oraz określony buff.

Nagroda?
A no będzie, będzie nagroda. Zaznaczyć najpierw trzeba, że LoP będzie odbywać się raz w miesiącu do Lipca włącznie, i za każdy dostaniecie pamiątkowy itemek + każda osoba ze zwycięskiej drużyny dostanie puchar.
Nagrody za zwycięstwo pojedynczego numerku to itemki, nie zdradzę jakie, ale są przyjemne i przydatne do rozgrywki w świecie Pokemonów.

Jednak!!! Nagroda dla osoby, która zbierze jak najwięcej (maksymalnie siedem) własnych! (będą podpisane, marne trudy na oszukanie systemu) pucharków dostanie: Dowolną legendę do pc z losową naturką i ivs!. Radzę więc brać regularnie udział w LoPie i oczywiście - wygrywać :]


Zasady
1. Nie można bić Nexusu przed zniszczeniem 3 wież, za zdjęcie mu powyżej 50hp przed czystą linią skutkuje dyskwalifikacją całej drużyny.
2. Nie można dzielić się elementami uzbrojenia (zbroje, hełmy, bronie (wyjątek Tarandien na czas ulepszenia, nie można zakładać)), skutkuje to dyskwalifikacją całej drużyny.
3. Nie można iść AFK w czasie meczu. Nieobecność powyżej 15 minut skutkuje przeniesieniem osoby na spawn bez możliwości powrotu.
4. Nie można wynosić przedmiotów z LoPa poza jego obszar, skutkuje to dyskwalifikacją z zawodów do końca edycji (lipiec).
5. Nie można wnosić przedmiotów na obszar LoPa, skutkuje to dyskwalifikacją z zawodów do końca edycji (lipiec) oraz w przypadku zwycięstwa - unieważnieniem wygranej.

Gdyby były jakieś pytania proszę pisać, postaram dodać je do FAQ

FAQ
1. Czy można do składów dodać osoby rezerwowe?
Jak najbardziej można, ale max. 3

2. Co jeśli kilka osób będzie miało równą ilość pucharków?
Nie wiem, ale do lipca się dowiem xD

3. Czy teamy muszą być te same przez 7 turniejów?
Nie, teamy mogą się zmieniać w każdej edycji, każda osoba indywidualnie dostaje pucharki

Styczeń 2021
Spis wygranych
thiskidxd, Marcinekxkoks, pawcio080807, Teizer_ , pchlarztostowy,

Luty 2021
Spis wygranych
Patro1029 , Kordillo, B_Rubbit, endzio24556 , Kris0000

Marzec 2021
Spis wygranych
Patro1029 , Kordillo, B_Rubbit, endzio24556 , Kapiszi


Osoby mające zakaz brania udziału w turnieju:
Obrazek

Wróć do „Konkursy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 6 gości