denek
Administrator

Burmistrzowie miast

04 sty 2019, 09:21

Temat dotyczy teraźniejszych oraz przyszłych burmistrzów miast na serwerze.

burmistrz.png
burmistrz.png (4 KiB) Przejrzano 5790 razy

Jeśli marzysz o randze Burmistrza, musisz spełnić kilka wymagań:

- niekaralność (jeden mute nie stanowi problemu)
- kultura osobista
- uczciwość
- aktywność w grze
- pomysły, zdolność budowania, poprawiania
- poparcie mieszkańców (graczy)

A jeśli jesteś lub chcesz zostać burmistrzem to :
- dbaj o swoje miasto
- wymyśl nazwę miasta (o ile już nie ma)
- przygarniaj nowych mieszkańców i dbaj o tereny mieszkalne
- organizuj turnieje, festiwale dla mieszkańców
- pomagaj mieszkańcom
- dbaj o wizerunek swój i swojego miasteczka

Spełniam powyższe warunki i chcę kandydować

- kandydatów na burmistrzów będzie wybierać administracja wraz z całą społecznością serwera.
- po wyborze kilku potencjalnych (być może przyszłych burmistrzów), odbędzie się głosowanie w urnach.
- wygrywa ten kandydat, który zdobędzie największe poparcie.

PS: wszelkie oszustwa (próby oszustwa) w wyborach, namawiania, przekupstwa itp itd będą powodem do dyskwalifikacji kandydata i wydania zakazu o ubieganie się na jakiekolwiek stanowisko na serwerze.

Lista miast i opiekunów :
PC - 292
PC2 - Negris
PC3 - Entx
PC4 - Ticah (aktualnie zastępstwo MocazPL)
PC5 - zjebstrike
PC6 - Daku
PCA - Kapitan_Speed
PCS - Madnes
PCX - Wardf
PCV - Scrub_Lord
Obrazek

denek
Administrator

Re: Burmistrzowie miast - rekrutacja /warp PC

09 sty 2019, 08:35

Rozpoczynamy I ETAP rekrutacji na burmistrza miasta PC 5
1 etap to przedstawienie się + weryfikacja kandydatur przez graczy, aktualnych włodarzy miast i administrację .
Przejdą te osoby, które są aktywne, maja pomysły, spełniają warunki na burmistrza i potrafią ładnie budować.

Zainteresowani kandydaci muszą spełniać warunki opisane powyżej oraz :

- podać swój nick z gry
- przedstawić swoją najlepszą pracę budowlaną* (1x ss z podpisaną tabliczką, na której widnieje nick kandydata)
- pokazać swój domek na serwerze (gracze i administracja jest ciekawa jak go urządziłeś/-aś).
- krótko opisać plan rozwoju miasta (co byście zmienili, jak zachęcilibyście graczy do zamieszkania w mieście?)

Macie czas do 23.08.2019 r.

Posty nie na temat lub niekompletne będą usuwane. Przygotuj się zanim napiszesz podanie.
Podania wg. wzoru piszemy poniżej.

*praca może być wykonana w trybie gry single player dowolnymi metodami
Obrazek

Awatar użytkownika
zjebstrike

Re: Burmistrzowie miast - rekrutacja na /warp pc5

16 sie 2019, 23:19

Nick: zjebstrike
Jedna z lepszych prac: https://imgur.com/0Sp8F5P
Mój dom: https://imgur.com/sHR69Wt
Plan rozwoju miasta:
Zapełnić puste zakątki w mieście nowymi budynkami w stylu jakim zrobione jest miasto,
Zniszczenie budynku /warp dommody i zastąpienie go innymi budynkami podobnymi do stylu miasta,
Częściowa zmiana pokemonów w kostce, wyrzucenie pokemonów które już nie są interesujące dla mieszkańców,
Ciekawe eventy o nagrody organizowane w mieście,
Wysłuchiwanie propozycji mieszkańców/graczy,
Dodanie nowych questów z interesującymi nagrodami dla mieszkańców/graczy

Na razie to na tyle, dziękuje za przeczytanie i liczę na wasz głos.
Obrazek

Tygrysek_HDD_1

17 sie 2019, 09:26

Nick: Tygrysek_HDD_1
Praca na Singlu https://imgur.com/a/8hKtRbW
Dół Mojej Działki https://imgur.com/a/uqeRRKg (domku nie mg pokazać bo jest autorstwa zjebstrike)
Plan Rozwoju Miasta:
A wiec tak chciałbym ogarnąć lagi na pc5 . Zmienić Pokemony w kostce. Zagospodarować pusty teren na pc5 działkami lub budowlami pasujące do stylu miasta.
Myślę ,że wypisałem najważniejsze rzeczy co do planu miasta i liczę ,że na mnie zagłosujecie.
Gracz od 2018 Lipca
Lider Fire od 16-06-2019 do ----
Lider Gildi KS

adi9923

17 sie 2019, 15:37

Nick: adi9923

Prac jakiś takich super mega nie mam, ale na build battles bardzo dużo grałem i mam do tego smykałke

Mój dom na pixelmonach (to jest działka do 'budowli', gdyż na osiedlu trzymam materiały) https://imgur.com/a/5DDJ0Ey

Mój plan zagospodarowania rozwoju miasta:
Moim głównym postanowieniem, jest 'ożywić' calutki teren działki pc5, żeby nie było napaćkane, ale żeby miało ręce i nogi. Chciałbym aby budowle które mógłbym tam budować byłyby pasujące do stylu miasta, wraz z otoczeniem. Chciałbym jeszcze udoskonalić kostkę, gdyż przejście tam wygląda odrażająco. Częściowo chciałbym zmienić pokemony w kostce. Ciekawe eventy bym urządzałbym, oczywiście z nagrodą. Dodanie nowych zadań dla nowych graczy, lub mieszkańców tego miasta. I oczywiście zapełnić pustkę która tam panuje.

Nigdy nie byłem karany na serwerze.

Jakby ta budowla by nie pasowała, z łatwością moge zbudować drugą.

Pozdrawiam serdecznie, kandydat na burmistrza /warp pc5 :)
Ostatnio zmieniony 17 sie 2019, 17:35 przez adi9923, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
MufinowskiPL

17 sie 2019, 16:18

Adi no takie troche średnio twoja ta budowla

https://www.pinterest.com/pin/439663982344622009/

P.S USUWANIE tego co chciałeś zrobić ci nic nie da
Ostatnio zmieniony 17 sie 2019, 20:01 przez MufinowskiPL, łącznie zmieniany 1 raz.
Obrazek

It's Muffin Time!

Helper od 14-08-19 do ---

maciooo6483

17 sie 2019, 17:03

Nick: maciooo6483 (Maciej223)
Moje niektóre budowle/prace które znalazły się już na serwerze: https://imgur.com/a/aQUlU1q
Domu jako takowego nie mam wiec nie będę go pokazywał bo mieszkam "po ludziach"
Plan Rozwoju miasta:
- Zapełnienie Wolnej przestrzeni dookoła miasta Budynkami w Klimacie tego bajkowego PC
- Rozszerzenie otwartego Respu pokemonów pod miastem oraz dodanie nowych respów w tym miejscu (o ile zgodzi się administracja)
- Zmiany tych pokemonów w kostce które nie cieszą się sympatią graczy
- Zmiana Domu mody na coś co będzie sie przydawać lub likwidacja go i zagospodarowanie tego miejsca działkami dla graczy
- Organizowanie Konkursu na najbardziej kreatywny i najładniejszy domek na Pc5
- Rozszerzenie /warp trening o kolejne pomieszczenia z pokemonami dającymi ev (dokładnie to samo po drugiej stronie korytarza)
- o ile będe miał zgodę Administracji i pomoc Questmakerów chce porobić nowe ciekawe questy
- Chce zbudować coś o czym myślałem już dawno czyli /warp trenerzy gdzie ludzie będą mogli walczyć z botami raz dziennie z których za wygraną będą lecieć ciekawe przedmioty (które być może będzie można wymieniać u jednego Npc na nagrody)
Ps: o ile zgodzi się na to denek

No i myślę ze to wstępnie mój zamysł na Pc5, mam jeszcze kilka pomysłów ale nie chce z nimi teraz wypalać bo nie wiadomo czy da się to ogarnąć :D

Pozdrawiam Wszystkich, a najbardziej ludzi którzy na mnie zagłosują :)

Awatar użytkownika
ursar

17 sie 2019, 18:34

adi juz nie powinien byc brany pod uwage, przekleil pierw prace z neta a teraz ja usunal w nadziei ze nikt inny nie zobaczy xD
Były Lider Fire
Były lider BF OpiekunPałacu
Obrazek

adi9923

17 sie 2019, 19:35

znaczy ja wiem, i tak bym sie nie dostał gdyż idą na kandydature starzy gracze, a ja jakis noname i tak by na mnie nie głosował :(

Awatar użytkownika
kerelkam

17 sie 2019, 21:31

NICK:kerelkam

Chce zostać burmistrzem warp pc5.
Ponieważ czuje że będę się w tym odnajdywał mam discorda / trochę go nie ogarniam ale się zawsze staram.
Jestem dobrym graczem na pixelmonach byłem adminem na serwerach z mc chodzi o serwery z minigames i survival.
Zawsze mam sporo czasu i mogę organizować eventy .
Pierwsze co zrobię to poszerzenie obszaru miasta na np: nowe gildie więcej domu mieszkańców i pixelarty na warp trening puste kabiny dodam te same poki co z lewej po to żeby gracze się nie kłócili kiedy np 2 osoby będą ciachały expic np atak, dodam kilka questów i resp poków typu BUg np wedlee caterpi hearacros itp w kostce zmienie poki na noibat horse aron . najważniejsze zbudować górę a tam będą małe działki dla VIPÓW nie SVIP
Będę pomagał mieszkańcom i nie tylko będę tłumaczył nowym graczom co to np ivs evs hiden naturka i o ile będę mijał czas.
Jestem całkiem dobrym budowniczym w minecraft i bardzo lubię klimat chiński i nowoczesne wile// ale nie mam nic to tych którzy budują w innych klimatach.
Mijałem kilka odznak na starym koni cię i na tym.
Byłem też w kilku gildiach np PW Firma i teraz jestem w sup.

ss mojego domku https://imgur.com/a/o4xa9Io
ss moich pracy na singlu https://imgur.com/a/HEqjfeU wiem że ich mało ale nie mogę znaleś ci więcej domków

Wróć do „Konkursy”