Tasari

Kilka pytań i błąd na /warp surv?

09 lis 2018, 00:07

Dzień doberek,
1. Mam pewien problem o ile nie było to zamierzone, otóż gdy wpisuje jakąkolwiek komendę poza /rtp na /warp survival dostaje błąd
'Nie wolno używać komendy na tym obszarze'
2. Czy istnieje komenda /sethome lub jakaś podobna która pozwala na tp do wyznaczonego miejsca?
3. Co ile czyszczona jest mapa /warp surv?
4. Czy jest jakaś lista komend które może używać gracz?
5. Jak używać komendy /warps, gdy wpisuje /warps 2 nie wyświetla mi się kolejna strona
Z góry dziękuje za wszystkie odpowiedzi

Awatar użytkownika
szycac.

Re: Kilka pytań i błąd na /warp surv?

09 lis 2018, 07:18

1. Na survivalu nie ma prawie komend
2. Sethome to komenda dla svip ale nie da się jej użyć na survivalu
3. Ja się tym nie zajmuje ale wydaje mi się że co 2/3miech
4. Nie ale część komend dla gracza to: warps, spawn, kit start, msg, ignore. Jakie są najpotrzebniejsze komendy mozna się też dowiedzieć na /warp tutorial
5. Jak chcesz zobaczyć 2 stronę komendy /warps to na końcu listy masz taką strzałkę w prawo, po kliknięciu pokaże ci się 2 strona
Były lider DomWalk
Były lider WieżaWalk
Były lider Poison
Były lider FabrykaWalk
Obecnie lider Grass
Były Helper
Obecnie Moderator
Obrazek

Awatar użytkownika
SQUR
Kontakt: Skype

Re: Kilka pytań i błąd na /warp surv?

09 lis 2018, 10:08

1. Na survivalu działają o ile dobrze teraz pamiętam komendy: /spawn, /warp, /home, /l, /m (/msg) , /r, + administracyjne. Również jest /rtp, lecz tylko w obrębie (spawn-survival) na /warp survival.

2 Istnieje, lecz posiada ją SuperVip i rangi wyższe. Na survivalu jest ona zabloblokowana, gdyż jest to mapa o założeniu surwiwalowym/vanilla.

3. Survival jest zmieniany raz na jakiś czas (dokładniej, gdy według naszego uznania oraz graczy nie ma już wystarczającej ilości przydatniejszych surowców/miejsca), lecz nie polega to na czyszczeniu mapy, lecz na przeniesieniu lokalizacji (spawn-survival) /warp survival w nowe miejsce oddalone co najmniej 4k kratek od wcześniejszej lokalizacji. Zawsze jest również w budynku (spawn-survival) guzik/guziki teleportujące na starsze lokalizacje.

4. O ile dobrze pamiętam są to komendy: /warp , /warps, /l, /msg, /r, /spawn, /kit start, /ignore, /mail, lecz więcej informacji zobaczysz na /warp tutorial jak opisał Szyczac.

5. Są 2 metody na poruszanie się w menu /warps. Pierwszą jest tak jak szycac napisał, czyli za pomocą myszki klikając w strzałki u góry i dołu ramki. Drugą metodą jest wpisywanie komendy /warps -p <numer strony>.
Obrazek

Wróć do „Mam pytanie!”