denek
Administrator

Prośba o unbana

30 sie 2017, 08:52

Krótko i na temat. Każdy zasługuje na drugą szansę, więc jeśli dostałeś bana napisz podanie według poniższego wzoru :

Mój Nick :
Za co dostałem bana :
Od kogo(jeśli wiemy to piszemy) :
Dlaczego powinniśmy Ci zdjąć karę :

Nie interesuje nas ile kupiliście PP, czy jak bardzo wam się nasz serwer podoba!

UWAGA!:
1) Pisanie nie na temat, dyskusje i inne posty zostaną usunięte.
2) Spam o unbana nie przynosi rezultatów
3) Prośby o unmute zakazane - kara sama mija
Obrazek

Awatar użytkownika
Emerald4

Re: Prośba o unbana

30 sie 2017, 14:12

Mój Nick : Emerald4
Za co dostałem bana : handel psc
Od kogo(jeśli wiemy to piszemy) : Denek
Dlaczego powinniśmy Ci zdjąć karę : Minęło już trochę czasu od kiedy zostałem ukarany. Uważam, że bardzo źle postąpiłem, łamiąc regulamin. Chciałbym pokazać, że się zmieniłem przez te miesiące. Bardzo chciałbym pograć jeszcze raz na naszym serwerze, przetestować nowe pokemony i składy, powalczyć z innymi. Wiem, że szanse są nikłe ale wierzę, że otrzymam drugą szansę. Pozdrawiam, Emerald
Ostatnio zmieniony 07 wrz 2017, 15:03 przez Emerald4, łącznie zmieniany 1 raz.
Były:
-Lider ICE
-Lider FLYING
-Lider DARK
-E4

Awatar użytkownika
Wortess

30 sie 2017, 15:08

Mój Nick : Wortess
Za co dostałem bana : ban na ts3, Obraza administracji ?
Od kogo(jeśli wiemy to piszemy) :Pawlo2/nika17
Dlaczego powinniśmy Ci zdjąć karę :Bo chciałbym wejsc na tsa

NeXoGaRiD2

30 sie 2017, 15:46

Witam ,
Mój nick : NeXoGaRiD2
Za co dostałem bana: za handel kontami
Od kogo dostałem bana : Niestety nie wiem
Dlaczego powinniśmy zdjąć ci karę: Sądzę że jak w temacie każdy zasługuje na poprawę, a ja nie wiedziałem po prostu, że nie wolno handlować kontami. Nie sprzedałem go, nic nie zrobiłem tylko raz zapytałem. Sądzę że wystarczyło by upomnienie, ale coż jak to mówią "nieznajomość prawa szkodzi". Także póki co proszę ślicznie o UB ;)
Pozdrawiam i miłego dnia życzę.

xUrsarrr

30 sie 2017, 22:13

BAN NA FORUM
Mój nick: xUrsarrr
Za co dostałem bana: za "prowokowanie"
Od kogo dostałem bana:od denka
Dlaczego powinniśmy ci zdjąć karę: Ponieważ minęło już trochę czasu od tej "prowokacji", przemyślałem moje zachowanie, skończę już z tym prowokowaniem (Aczkolwiek dalej uważam, że to Fapszol zrobił źle,bo wyzwał mnie od zj****** idioty :v)a . Brak możliwości wejścia na forum w takiej grze jest troszkę przeszkadzający, nie mam dostępu do sprawdzania różnych ofert kupna/sprzedaży itd.
Pozdrawiam 8)
Ostatnio zmieniony 31 sie 2017, 21:20 przez xUrsarrr, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
Rekin_X

31 sie 2017, 09:09

Mój Nick : Rekin1234
Za co dostałem bana : Udostępnianie danych osobistych, brak kultury, Obraza
Dlaczego powinniśmy Ci zdjąć karę : Poprawiłem swoje zachowanie oraz przepraszam te osoby które skrzywdzilem i chciałbym znów zagrać pixy bo to bardzo mnie to kosztowało ze zdobyć moje osiągnięcie i mieć itemy które zdobyłem na eventach. Mam nadzieje że pozytywnie zostanie rozpatrzone podanie o unbana.

THEerykYT

31 sie 2017, 20:52

Mój nick : THEerykYT
dostałem bana za obrazę administracji czyli denka , wyłudzanie oraz o kłamstwo wiem że to co zrobiłem nie było zbyt mądre ale proszę o wybaczenie , jak byś denek to czytał lub ktokolwiek to proszę przekazać Denkowi że go przepraszam i więcej tego nie zrobię i że bardzo żałuje co zrobiłem (czyli że go wyzywałem i kłamałem i chciałem go oszukać ) - za to przepraszam

Freamyy

02 wrz 2017, 12:07

Mój Nick : PedofilPL
Za co dostałem bana :Za nick i napisanie źle :? :?
Od kogo(jeśli wiemy to piszemy) :Chyba to Denek
Dlaczego powinniśmy Ci zdjąć karę :Mogliście mi dać na 1 dzień lub perma na tym pedofilkuPl, żeby grać na głównym koncie. :( :( :( :( :( :( :(

Arejcz

02 wrz 2017, 14:18

Mój Nick : Arejcz
Za co dostałem bana : "Admin ma zawsze racje"
Od kogo : Nie wiem, nie ma napisane
Dlaczego powinniśmy Ci zdjąc karę : Gdyż nudzi mi się już granie wiesz gdzie denku, i mam ochotę pograć sobie z kilkoma osobami tutaj, bo uważam, że ten serwer też jest dobry i nie ma tej samej rutyny na 2 serwerze denku ^^

Awatar użytkownika
Frodo1337i

02 wrz 2017, 21:14

Mój Nick : Frodo1337
Za co dostałem bana : Kopiowanie itemów
Dlaczego powinniśmy Ci zdjąć karę Ponieważ minęło sporo czasu o danego incydentu który mnie nauczył ze nie warto oszukiwać i chodzić na skróty jeśli chcemy coś osiągnąć trzeba ciężkiej pracy :D a że wyszedł nowy path i doszło wiele ciekawych rzeczy i wróciło duzo znajomych z którymi się dobrze grało a także rywalizowało poprosił bym o unbana żebym mógł dołączyć do grona przyjaciół ze świata pokemon a jeśli nie chcecie mi oddać starego konta to chociaż poprosił bym o usuniecie bana na ip dziękuję i pozdrawiam :D Frodo1337
Obrazek

Wróć do „Podania o UnBan”