Juliuszek69

Re: Prośba o unbana

14 paź 2020, 01:18

Mój Nick : Juliuszek69 / (ban na : jemsebulke )
Za co dostałem bana : brak kultury
Od kogo(jeśli wiemy to piszemy) :
Dlaczego powinniśmy Ci zdjąć karę : Bo byłem wtedy głupim dzieciakiem i minęło już dużo czasu od bana i myślę ze w ten czas zdążyłem wydorośleć i mowie na serio, ze z respektem i kultura się powinno odnosić nawet do najmłodszych. Nawet nie pamiętam co napisałem i czemu to zrobiłem na multikoncie. Liczę na wyrozumiałość od administracji i że będę mógł w przyszłości okazywać pozytywny przykład dla członków serwera.

Pozdrawiam,

rockman876

17 paź 2020, 13:25

Mój Nick :dziwka123y6
Za co dostałem bana :obraźliwy nick
Od kogo(jeśli wiemy to piszemy) :Niewiem
Dlaczego powinniśmy Ci zdjąć karę :Dlatego że bardzo lubię ten serwer i już nigdy nie popełnie takiego błedu jak ten Niemoge wejsc na moje głowne konto Proszę :cry: :cry: :cry:

Typoman

21 paź 2020, 16:23

Mój Nick : PokeTypo
Za co dostałem bana : Oszukanie osoby na ck.
Od kogo(jeśli wiemy to piszemy) : Dostałem Jaila od Lotosika a potem bana, nie wiem od kogo.
Dlaczego powinniśmy Ci zdjąć karę : Od tamtej sytuacji minęły 2 lata ( Mniej więcej). Przemyślałem swoje błędy i tak jakby chciałem oddać te cukierki ale, gdy wpisałem komenda tpa to w drodze do osoby dostałem jaila, a potem bana. Liczę na drugą szansę dziękuje i życzę miłego dnia.

Hubhercik

23 paź 2020, 22:46

Mój nick: Hubhert
Za co mam bana: wierszyk na czacie
Od kogo: Chyba denek
Dlaczego powinniśmy Ci zdjąć karę: Glupio zrobilem a to tylko takie przewinienie na czacie D: , chce prosic o szanse.
Pozdrawiam :)

Awatar użytkownika
iluminata

24 paź 2020, 18:48

Mój nick: iluminata
Za co mam bana: wyzywanie gracza "Roxkox"
Od kogo: chyba Wardf
Dlaczego powinniśmy ci zdjąć bana: byłem głupi dając się głupio sprowokować jego wyzwiskami i żałuje tego co zrobiłem i przemyślałem wszystko co zrobiłem i dopiero po tej całej sytuacji zauważyłem że zbyt chaotycznie podejmowałem decyzje i zbyt wybuchowo reagowałem na wszelakie zaczepki w moim kierunku żałuje wszystkiego co zrobiłem i chciałbym przeprosić wszystkie osoby które obraziłem i proszę o jedną ostatnią szanse i jeśli ja dostane to obiecuje że takie sytuacje już nigdy się nie powtórzą.
Jeszcze przepraszam za swoje zachowanie całą administracje i wszystkich graczy i pozdrawiam.
Obrazek

milosz12321

25 paź 2020, 10:24

Mój Nick :milosz12321
Za co dostałem bana : śmiecenie internetu
Dlaczego powinniśmy Ci zdjąć karę : Ponieważ było jakieś nieporozumienie raczej i nic nie zrobiłem nawet

Witam dostałem bana 14 miesiące temu powód śmiecenie internetu nie wiem za co jest ten ban na serwerze grałem długo szkoda mi trącić bardzo dobrych pokemonów proszę o pilną odpowiedź

czekałem 21dni i nikt mi nie odpisał i pisze kolejny post

Awatar użytkownika
NegzuV

28 paź 2020, 20:05

Mój Nick : NexuV
Za co dostałem bana : Oszustwo na licytacji
Od kogo(jeśli wiemy to piszemy) : denek
Dlaczego powinniśmy Ci zdjąć karę : Moim zdaniem, jak i wielu innych graczy jeżeli osoba kupująca nie oskarża mnie o tzw. "scam", to nie powinienem otrzymać bana, a kiedy prosiłem o sprawdzenie logów, to odmówiłeś mi, ponieważ (zacytuję) "chyba żyjemy na innych planetach, robisz mem obrażający gracza i mam logi sprawdzać ...", owego mema nie zrobiłem ja, nie sprawdziłeś, czy rzeczywiście byłem jego autorem, ani nic nie zrobiłeś, poza usunięciem mi posta i zablokowaniem mojego konta na forum. Pozdrawiam.
Noname od zawsze
Obrazek
Obrazek

Awatar użytkownika
Olomanek

31 paź 2020, 16:23

Mój Nick : Olomanek
Za co dostałem bana : kupno za psc
Od kogo(jeśli wiemy to piszemy) : Denek
Dlaczego powinniśmy Ci zdjąć karę :
Przepraszam za to co zrobiłem wiem ze zle postąpiłem. Obiecuje że już nigdy nie po pełnie tego co zrobiłem. Moim zdaniem każdy zasługuje na druga szanse by poprawić swoje błędy i odzyskać zaufanie.

Awatar użytkownika
MrLolmen_

03 lis 2020, 12:50

Mój Nick : MrLolmen
Za co dostałem bana : Handel PSC
Od kogo(jeśli wiemy to piszemy) : Lotosik
Dlaczego powinniśmy Ci zdjąć karę : Czasu Nie Cofne . Chciałbym Wrócić na Serwer i spotkać się ze starymi znajomymi . To Było moje pierwsze i jedyne wykroczenie na serwerze :(
Gracz Od 2013

Shacker

05 lis 2020, 17:58

Mój Nick : Shacker
Za co dostałem bana : Złodziej kont
Od kogo(jeśli wiemy to piszemy) : Nie wiem, nie pisze
Dlaczego powinniśmy Ci zdjąć karę : Ponieważ od nadaniu mi bana minął jakoś rok czasu, wiem że źle zrobiłem, ale chciałbym znowu pograć u was na serwerze :D.

Wróć do „Podania o UnBan”