Awatar użytkownika
PlepsuV

Re: Prośba o unbana

25 maja 2020, 11:50

Mój Nick : NexuV
Za co dostałem bana : Oszustwo na nalocie legend
Od kogo(jeśli wiemy to piszemy) : denek
Dlaczego powinniśmy Ci zdjąć karę :
Witam, od popełnionego przestępstwa mineło troche czasu. Chciałbym wrócić na serwer pograć ze znajomymi a co najważniejsze już nigdy nie próbować oszukiwać, bo po prostu i tak za takie coś spotka cię kara. Bardzo żaluje tego co zrobiłem. Pozdro <3
Nikt od 21.05.2005 do ∞.

Awatar użytkownika
MrShelo

29 maja 2020, 20:39

Mój Nick : MrShelo
Za co dostałem bana : Kopiowanie Itemów
Od kogo(jeśli wiemy to piszemy) : Denek
Dlaczego powinniśmy Ci zdjąć karę : Na wstępie chcę powiedzieć iż od mojego bana minęło około 2,5 roku czasu jeżeli się nie mylę . Zmieniłem się jako człowiek oraz z perspektywy czasu wiem że zachowałem się jak szczyl. Jeżeli moje konto nie zostało jeszcze wyczyszczone proszę o czystkę aby być fair play względem innych graczy . Mam nadzieję na pozytywne rozpatrzenie i mój rychły powrót.

RoxKox

01 cze 2020, 22:10

Witam, około 2 miesiące temu napisałem prośbę o unbana i do tej pory nie otrzymałem odpowiedzi od żadnego z Administratorów. Myśle że nie ma sensu już 3 raz pisać tej samej prośby o unbana bo tylko spam by się narobił, wiec tylko przypominam że nadal mi zależy na odzyskaniu możliwości gry na serwerze. Proszę o jakąkolwiek odpowiedz i życzę miłego dnia.

Tomaszeq

07 cze 2020, 13:21

Mój Nick :minecraft_tomek
Za co dostałem bana : wsumie to niewiem moze kogos wyzywalem czy cos
Od kogo(jeśli wiemy to piszemy) :nwm
Dlaczego powinniśmy Ci zdjąć karę : bo chcialbym wrócic i sobie dalej grac ale siedze w jailu :(

wymiatacz3891

12 cze 2020, 22:19

wita m
mój nick wymiatacz3891
powód bana: pisanie tekstu kiedy miałem 3 lata
hej chciałbym dostać unbana na waszym serverze wiem, że to co zrobiłem było głupie i załosne
ale byłem wtedy głupi i nie przemyślałem ze mogę dostac bana
więc oczekuje na odpowiedz:D

utra125konto21broken

16 cze 2020, 07:12

Mój Nick : utra125
Za co dostałem bana : nick?
Od kogo(jeśli wiemy to piszemy) : nie bo to nie mój ban a przynajmniej nie na moje konto i nie jest napisane
Dlaczego powinniśmy Ci zdjąć karę : ponieważ komputer jest już w 100% mój i nikt mi nie wbije, nawet chomik, obiecuje ze nie bedzie żadnych wybryków :)

Awatar użytkownika
Squalo

16 cze 2020, 15:19

Mój nick: SqualoPoke
Za co dostałem bana: obraza i brak kultury ( perm )
Od kogo: denek
Dlaczego powinniśmy ci zdjąć karę: Nie wiem czemu tak napisałem, poniosło mnie, kapitan zawsze dużo budował i starał się pomagać, ale przez jeden głupi incydent ( no moja wina była też ) taką ksywkę mu dałem co też nie było zbyt mądre. Rangę oczywiście dostał słusznie. Nie gram tu zbyt wiele, czasem lubię wejść popisać z jakimiś serwerowymi znajomymi na priv, chciałem przeprosić za swoje zachowanie, na pewno taka kara pozostanie dla mnie nauczką na przyszłość. Oczywiście coś takiego nie może ujść bez winy, lecz biorąc pod uwagę mój dawny wkład w serwer, to, że była to jednorazowa sytuacja i fakt, że nie zwyzywałem go, tylko użyłem zbyt dosadnych słów, myślę, że zmiana kary na perm mute bez odwołania byłaby wystarczając bolączką. Jeszcze raz przepraszam wszystkich, szczególnie Kapitana. Byłem trochę wnerwiony inna sprawą, ale mniejsza, to nie wytłumaczenie.

Jeśli na ub nie ma szans to proszę o zmianę kary na perm jaila, chociaż będę mógł wejść popatrzeć co się dzieje.

Pozdrawiam, jakby ktoś czytał forum i nie wiedział, to nie jest żart, serio mam perma.
Ostatnio zmieniony 18 cze 2020, 20:45 przez Squalo, łącznie zmieniany 1 raz.
Obrazek
Obrazek
A helpera zabrali w lutym, nawet nie wiem kiedy.
Obrazek
banicja 16 06 20

Awatar użytkownika
Jumbo3000
Kontakt: YouTube

17 cze 2020, 21:05

Mój nick: Jumbo3000
Za co dostałem bana: obraza ( perm )
Dlaczego powinniśmy ci zdjąć karę: Denku przepraszam ze tak ciebie wyzwalem ale bylem pod wplywem emocji mam nadzieje ze przyjmiesz przeprosiny I dostane ub pozdrawiam Jumbo I jeszcze raz przepraszam ciebie denq kc kc!
Obrazek
Lider BFWładcaJaskini od 24.08.2019 do 30.11.2019
Lider BFGłowaFabryki od 23.05.2020 do 09.06.2020
gracz od: 31 maja 2017 do: 10 czerwca 2020

hubhert

23 cze 2020, 12:06

Mój Nick : Hubhert
Za co dostałem bana : słowa / kultura
Od kogo(jeśli wiemy to piszemy) : Denek.
Dlaczego powinniśmy Ci zdjąć karę : Chciałbym zagrać jeszcze na tym serverku razem z kolegami. Zachowałem się słabo i rozumiem mój błąd. Przepraszam za moją postawę i prosze o unbanka. Obiecuję poprawe :)

Awatar użytkownika
Squalo

06 lip 2020, 00:17

Squalo pisze:
16 cze 2020, 15:19
Mój nick: SqualoPoke
Za co dostałem bana: obraza i brak kultury ( perm )
Dlaczego powinniśmy ci zdjąć karę: Nie wiem czemu tak napisałem, poniosło mnie, kapitan zawsze dużo budował i starał się pomagać, ale przez jeden głupi incydent ( no moja wina była też ) taką ksywkę mu dałem co też nie było zbyt mądre. Rangę oczywiście dostał słusznie. Nie gram tu zbyt wiele, czasem lubię wejść popisać z jakimiś serwerowymi znajomymi na priv, chciałem przeprosić za swoje zachowanie, na pewno taka kara pozostanie dla mnie nauczką na przyszłość. Oczywiście coś takiego nie może ujść bez winy, lecz biorąc pod uwagę mój dawny wkład w serwer, to, że była to jednorazowa sytuacja i fakt, że nie zwyzywałem go, tylko użyłem zbyt dosadnych słów, myślę, że zmiana kary na perm mute bez odwołania byłaby wystarczając bolączką. Jeszcze raz przepraszam wszystkich, szczególnie Kapitana. Byłem trochę wnerwiony inna sprawą, ale mniejsza, to nie wytłumaczenie.

Jeśli na ub nie ma szans to proszę o zmianę kary na perm jaila, chociaż będę mógł wejść popatrzeć co się dzieje.

Pozdrawiam, jakby ktoś czytał forum i nie wiedział, to nie jest żart, serio mam perma.
Obrazek
Obrazek
A helpera zabrali w lutym, nawet nie wiem kiedy.
Obrazek
banicja 16 06 20

Wróć do „Podania o UnBan”