wilku326

Re: Prośba o unbana

22 sty 2019, 00:51

Hej, tak to ja zrobiłem, Kazus o niczym nie wiedział

denek
Administrator

22 sty 2019, 08:37

gratuluję kolegi ... odpowiadasz za swoje konto Kazus i nieważne czy to kolega, czy .. kot a nawet babcia zrobi coś niezgodnego z regulaminem to ponosisz tego konsekwencje. Teraz niech twój kolega przyzna się ze swojego kompa.
Obrazek

NmgGaming

23 sty 2019, 12:55

Nick: nmgmadagaskar2
Powód: nie mam pojęcia ale napisane jest: obraza graczy
Od Kogo:Nie mam pojęcia nie jest napisane
Dlaczego powinniście mi zjdąć: Przemyślałem chciałbym wrucić już nigdy sie do nikogo tak nie odezwę grałem na serwerze 3 lata chciałbym powrucić już nigdy nie popełnie tego błędu będę pomagał wszystkim każdemu kto coś sie zapyta prosze Denek

Przepraszam :| :| :|
Ostatnio zmieniony 24 sty 2019, 22:14 przez NmgGaming, łącznie zmieniany 2 razy.

DrvnkMario

24 sty 2019, 00:56

Mój Nick : DrvnkMario
Za co dostałem bana : Obraza innych graczy, przekleństwa
Od kogo(jeśli wiemy to piszemy) : Denek
Dlaczego powinniśmy Ci zdjąć karę : Proszę o przeczytanie do końca :(. Uważam że dobrze zrobiłem reagując na sytuacje na serwerze. Jacyś gracze z gildii 2115 potraktowali źle innego gracza, zdenerwowałem się i zacząłem się z nimi kłócić. Musze jednak przyznać że mocno przesadziłem z doborem słownictwa. Miałem wtedy także zły dzień..... Jest mi przede wszystkim głupio z powodu tego co sobie pomyśleliście o mnie wy, Admini. Przepraszam za całe zajście. Obiecuje starać się następnym razem zapanować nad emocjami. Czy jest w ogóle jakaś szansa na UB? Proszę o odpowiedź i dziękuje za przeczytanie.

wilku326

31 sty 2019, 18:49

Mój Nick : Wilku326
Za co dostałem bana : Spamienie wulgaryzmami
Dlaczego powinniśmy Ci zdjąć karę : Odrazu chciałbym powiedzieć, że proszę o możliwość założenia nowego konta ponieważ chciałbym sobie pograć na serwerze zdaje sobie sprawę z tego co zrobiłem, dlatego proszę tylko o unban ip. Uważam że każdy zasługuje na drugą szansę i naprawdę żałuje tego co zrobiłem. Chciałbym jeszcze dopowiedzieć że między mną a Kazusem jest wszystko ok.

omoko365

02 lut 2019, 21:00

Mój Nick : omoko365 .
Bana dostałem za : Brak Kultury .
Niewiem od kogo dostałem bana.
Chciałbym powiedzieć, że bardzo żałuje tego że obrażałem gracza , proszę tylko o zdjęcie bana bardzo żałuje tego .
I takie ip. Mam nadzieje że dostane drugą szanse bo zawsze każdy zasługuje na drugą szanse .
Bardzo Przepraszam żałuje z całego serca .

MagmeN

04 lut 2019, 21:18

Mój Nick : MagmeN
Za co dostałem bana : za reklame
Od kogo(jeśli wiemy to piszemy) : denek
Dlaczego powinniśmy Ci zdjąć karę : Bana dostalem dosyc dawno bana. Pisalem juz 1 prosbe ale domyslam sie dlaczego nie dostalem ub. Zmienilem bardzo moje zachowanie no i chcialbym wrocic. Nie grałem praktycznie wgl i nudzi mi sie nacodzien wiec chcialbym sobie pograc na nowym serwerze pokemon.

Ami27

11 lut 2019, 21:31

Mój Nick :Ami27
Za co dostałem bana :za przerobione dowody na entx ze niby robi ddosy
Od kogo(jeśli wiemy to piszemy) :iceheart
Dlaczego powinniśmy Ci zdjąć karę :ponieważ itak zablokowałam entx i innych co z nimi sie kolcilam i chciałam przeprosić za tamto i będę już grzeczna zrobiłam to pod wpływem obrażeń i złości na entx

BoSzu

12 lut 2019, 19:05

Mój Nick : BoSzu
Za co dostałem bana : Obraza admina
Od kogo(jeśli wiemy to piszemy) : icehart
Dlaczego powinniśmy Ci zdjąć karę : Wiem że moje zachowanie było złe i wiem że nie powinienem obrażać admina. Bardzo żałuje za moje wyrażenie się w brzydki sposób do jednego z adminów i chciałbym go przeprosić za moje słowa.

DobryGraczPl

17 lut 2019, 21:01

Mój Nick : Apacze
Za co dostałem bana : Handel PSC
Dlaczego powinniśmy Ci zdjąć karę: Drogi denku , chciałbym po tak długim czasie prosić o 2 szanse wiem co zrobiłem źle, dużo zrozumiałem i chciałbym otrzymać druga szanse grania na moim koncie żeby pobyć ze starymi znajomymi, ale także podgonić pozostałych graczy
Pozdrawiam wszystkich Apacze

Wróć do „Podania o UnBan”