MagmeN

Re: Prośba o unbana

25 wrz 2018, 18:26

Mój Nick : MagmeN ( na serwerze jakos tak nie pamietam jak dokladnie)
Za co dostałem bana : Reklama
Od kogo(jeśli wiemy to piszemy) : denek
Dlaczego powinniśmy Ci zdjąć karę : No jako iz pisze ze nie napisze jak serwer sie podoba itd. Napisze po prostu ze bardzo tego zaluje i nie chcialem zrobic czegos zeby dostac bana (napisalem do denka na msg o innym serwerze) gralem na innym serwerze z pokemonami ale przyszedl pewien questmaker ktory zaczal wszystkich swoich kolegow faworkowac i slepy zyczu nic nie widzi... A więc chciałbym zacząc nowa przygode o tutaj licze na przyjecie xd

PolskieMasełko

28 wrz 2018, 15:01

nick Daniel_i_ekipa
za co dostałem bana oszustwo przy wymianie
od kogo wardf
za co powinniście zdjąć mi kare minęło już dużo czasu i się zmieniłem bardzo żałuję tego co zrobiłem dał bym jakieś itemki dla servera oraz chciał bym sobie znowu pograć na tym super serverze
szczerze żałuję Daniel_i_ekipa.

PolskieMasełko

28 wrz 2018, 15:05

nick Daniel_i_ekipa
za co dostałem bana oszustwo przy wymianie
od kogo wardf
za co powinniście zdjąć mi kare minęło już dużo czasu i się zmieniłem bardzo żałuję tego co zrobiłem dał bym jakieś itemki dla servera oraz chciał bym sobie znowu pograć na tym super serverze
szczerze żałuję Daniel_i_ekipa.

Awatar użytkownika
ustron

01 paź 2018, 18:03

raz wystarczy spam nie pomoże jak ci nie odpisano to znaczy ze adm nie popatrzył w ten temat albo rozmyśla co z tobą zrobić

Awatar użytkownika
San

14 paź 2018, 20:54

Mój Nick :San
Za co dostałem bana : Prośba o Bana
Od kogo(jeśli wiemy to piszemy) : Denuś
Dlaczego powinniśmy Ci zdjąć karę : Przemyślałem to i na live u Gold Rogera na ktorym wygrałem Statek zrobiony przez Ice Hearta zauważyłem stare mordki to chciałbym wrócić na serwer i dalej grać.
24 sty 2017 Lider BF Głowa Fabryki Do 03.09.2017
Obrazek

Awatar użytkownika
Squalo

15 paź 2018, 06:40

A mówiłem...
Lider:
BF Głowa Fabryki 19.11.2017r. - 07.12.2017r.
Ghost 19.02.2018r. - 09.07.2018r. ; 12.09.2018r. -
Fighting 08.08.2018r. - 08.09.2018r.
Helper:
04.02.2018r. - 17.05.2018r. ; 31.08.2018r. -

neseloczek

21 paź 2018, 20:08

Nick: Neseloq_ (nick w grze)
Bana dostałem za rzekome oszukanie gracza w wymianie (do czego się nie przyznaje) ponieważ pewien gracz chciał się ze mną wymienić i złożył mi swoją ofertę ta oferta nie pasowała mi więc napisałem temu graczowi że wychodzę bo nie chce się z nim wymieniać , a on napisał że mam bana bo on mi już rzucił ck ( zaznaczam że nie zgodziłem się na wymianę ).

bana dostałem od Denka

Powinniście anulować moją banicje ponieważ uważam że zostałem zbanowany bez wyraźnych dowodów na oszustwo. Drugim moim argumentem jest to że mam mocne postanowienie poprawy , bo większość moich znajomych uczęszczają na pixlemony i grają tam często ,a mi jest smutno grać samemu w inne gry. Denek musisz przyznać że ty też wolałbyś grać z przyjaciółmi , hę?
Mam nadzieje że rozważycie moją proźbe o ub pomyślnie :)

Awatar użytkownika
SQUR
Kontakt: Skype

22 paź 2018, 11:48

Chyba nie "rzekome" patrząc na wcześniejsze podania...
neseloq_ pisze:
29 gru 2017, 10:02
mój nick : neseloq_
ban od : nie wiem
ban za : oszukanie gracza
powinniście mi zdjąć bana ponieważ przez te 3 dni nauczyłem się żeby być uczciwym trenerem .

P.S
Obiecuje poprawę , mam nadzieje że dojdziemy do porozumienia :D czy dostane dziś un bana no daj mi w reszcie go tak dawno nie grałem na tym serwie, czy dostane dziś unbana...?
neseloq_ pisze:
04 lut 2018, 17:56
mój nick : neseloq_
ban od : nie wiem
ban za : oszukanie gracz (niby
powinniście mi zdjąć bana ponieważ przez te 50 dni nauczyłem się żeby być uczciwym trenerem .

P.S
Obiecuje poprawę , mam nadzieje że dojdziemy do porozumienia
neseloq_

Czy dostane dziś un bana no chodź daj mi go tak dawno nie grałem już na tym serwie , Czy dostane dziś un bana?
Obrazek

neseloczek

22 paź 2018, 16:02

Bana dostałem za rzekome oszukanie gracza w wymianie (do czego się nie przyznaje) ponieważ pewien gracz chciał się ze mną wymienić i złożył mi swoją ofertę ta oferta nie pasowała mi więc napisałem temu graczowi że wychodzę bo nie chce się z nim wymieniać , a on napisał że mam bana bo on mi już rzucił ck ( zaznaczam że nie zgodziłem się na wymianę ).

bana dostałem od Denka

Powinniście anulować moją banicje ponieważ uważam że zostałem zbanowany bez wyraźnych dowodów na oszustwo. Drugim moim argumentem jest to że mam mocne postanowienie poprawy , bo większość moich znajomych uczęszczają na pixlemony i grają tam często ,a mi jest smutno grać samemu w inne gry .Denek musisz przyznać że ty też wolałbyś grać z przyjaciółmi , hę ?
Mam nadzieje że rozpatrzysz moją prośbę pomyślnie (:

neseloczek

22 paź 2018, 17:50

bana dostałem od Denka

Powinniście anulować moją banicje ponieważ uważam że zostałem zbanowany bez wyraźnych dowodów na oszustwo. Drugim moim argumentem jest to że mam mocne postanowienie poprawy , bo większość moich znajomych uczęszczają na pixlemony i grają tam często ,a mi jest smutno grać samemu w inne gry .Denek musisz przyznać że ty też wolałbyś grać z przyjaciółmi , hę ?
Mam nadzieje że rozpatrzysz moją prośbę pomyślnie (:

Wróć do „Podania o UnBan”