Olomanek

PatrzNaGóreAkuku

05 cze 2020, 16:48

Dzień dobry pisze na forum na temat dzisiejszego bana nałożonego na PatrzNaGóreAkuku. Prosił mnie o napisanie o tym na forum.
Dostało go za " bugowanie na spleef3". Rozmawiałem z nim i moim zdaniem nie powinien go dostać. Mam kilku świadków którzy widzieli jak stało się tak samo kilka dni wcześniej. On ma straszne przerwania z internetem. I czasami np. Lata na eventach. Nawet jak nie będzie to przekonujące to denku możesz sprawdzić w logach czy używał komend.

Awatar użytkownika
wawro1234

Re: PatrzNaGóreAkuku

05 cze 2020, 17:11

można ez zobaczyć na przesyłane pakiety do serwera
jeśli jest i dużo to - cheaty
a jak mało to - lagi
Gracz od 2015Obrazek

denek
Administrator

05 cze 2020, 17:40

z całym szacunkiem, ale byłem na tym spleefie i osobiście widziałem ja spadł z 1 poziomu na sam dół (leciałem za nim). Gdy wróciłem to on znów był na górze ... Zalecam szczerość jeśli chce tu nadal grać, bo bajt z netem do mnie nie przemawia.
Obrazek

PatrzNaGoreAkuKu

05 cze 2020, 18:11

Witam. Bardzo mi zależy na tym serwerze po graniu na nim 1 miesiąc mogę powiedzieć że to najlepszy serwer o tematyce pokemon w minecraft mogę nawet się przyznać do rzeczy której nie zrobiłem. Jak napisał kolega można to łatwo sprawdzić czy oszukiwałem czy nie bardzo proszę o un bana
obiecuje że nie będzie ze mną więcej problemów :[ jeszcze raz przepraszam i mam nadzieje że dostane un bana bo nie mam zamiaru grać na innych serwerach na których liczy się tylko hajs.

Awatar użytkownika
Hasek

05 cze 2020, 18:54

PatrzNaGoreAkuKu tutaj jest rozmowa na temat co zrobiłeś a to co napisałeś bardziej do tematu ''Prośba o unbana''. Już na wielu serwerach widziałem tego typu sprawy więc wg. mnie powinno się sprawdzić logi jeśli chodzi o komendy, a jeśli chodzi o cheaty to discord udostępnienie ekranu i elo.
Helper
BFOpiekunPałacu

Obrazek Kiedyś może do tego dojdę :D

Wróć do „Kosz”