Awatar użytkownika
Bob3rr

Re: Piszemy opowiadania na eventy (BAJKI POKEMON)

21 lip 2018, 16:59

Pewnego razu w wakacyjny dzień , zdarzył się cud nie mały, a mianowicie serwer pokemonami został zasypany.
Tu lata drillbur , a tam charmander , przy oknie squirtle, chaos ogromny .
/pokespawn drillbur
/pokespawn charmander
/pokespawn squirtle
Widzę trenera co się uporać z dratini próbuje
/pokespawn dratini
Pytam go ,
- Co robisz ?
A on plan jak ją złapać snuje .
Sytuacja nie do opanowania tam lata pidgey a tam biega rattata
/pokespawn s pidgey
/pokespawn alolan rattata
Próbuje coś poradzić lecz nie mogę nikomu zdradzic , że w pokoju obok biega dziki groudon
/pokespawn groudon
Próbuję się wymknąć lecz pewien pokemon,zauważył mnie czy to bulbasaur czy treecko kto to wie?
/pokespawn treecko
/pokespawn bulbasaur
Staję w bezruchu , ciężko oddycham , widzę groudona , i nagle się potykam
Gdy wstałem zaczynam gadać z gastlym
/pokespawn gastly
po czym nagle budze sie ten groudon i ten chaos ,
to niestety sen . lecz kto wie może kiedyś groudona złapie sobie
Obrazek

kerel2007

21 lip 2018, 17:22

Dawno Dawno temu był sobie syn rybaka. Posiadał on tylko jednego pokemona Froakiego /pokespawnfroaki Chłopak ten dopiero wyruszał w swoją przygode. Wyruszł on jego pierwszym celem było złapanie pidgeya /PokespawnPidgey
ale nie myślał ze jest ich więcej więc bez zastanowienia rzucił pokeballem ale zamiast go złapać uszkodził mu głowe
.Więc wielkie stado pidgeyi go zatakowało zaczoł uciekać ale go dopadły dosłownie nie miał nadziei że ucieknie lecz nagle pojawił sie wielki shiny Dragonite /pokespawnShDragonite Uratował syna rybaka i uciekł ale już więcej się nie pojawił.

Ps:Cz druga za nie długo

Awatar użytkownika
xVerQueZ

21 lip 2018, 17:53

,,Na pokeballa''
Karpiu,, siądź pod mym pokeballem, a odpoczni sobie!
(/pokespawn S Magikarp)
Nie dójdzie cię tu Wingull, przyrzekam ja tobie,
(/pokespawn S Wingull)
Choć się w ciasnym miejscu zamknę, a Tynamo Proste
(/pokespawn S Tynamo)
Ściągną pod swoje pokeballe Cloystery Ostre
(/pokespawn S Cloyster)
Tu zawżdy chłodne Sandslashe z Tundry zawiewają,
(/pokespawn Sandslash-Alolan)
Tu Magby, tu Burmy wdzięcznie narzekają.
(/pokespawn S Magby)
(/pokespawn S Burmy)
Z mego wonnego Revive'a pracowite Lairony
(/pokespawn S Lairon)
Biorą energię, która potym niszczy wasze Drapiony.
(/pokespawn S Drapion)
A ja swym cichym sporem sprawić umiem snadnie,
Że Snorlaxowi łacno słodki sen przypadnie.
(/pokespawn S Snorlax)
Pokemonów wprawdzie nie rodzę, lecz mię pan tak rzuca
Że po czasie, Groudona ze mnie wyrzuca
(/pokespawn Boss Groudon)(opcjonalnie zwykły
XD

Dynamo125YT

12 sie 2018, 09:01

W pewnym mieście mieszkał sobie chłopiec o imieniu Piotrek. Piotrek ma już 10lat i odebrać swojego pierwszego pokémona więc wybrał się do profesora Jana który jest jego wujkiem. Wujek powitał go z uśmiechem i pokazał mu jakie pokémony ma do wyboru Piotrek myślał i myślał gdy nagle wujkowi przypomniało się że ma jeszcze jednego pokémona był nim sh zoura
/pokespawn sh zoura
Piotrek więc wybrał zoure podziękował wujkowi i pobiegł szukać pokémonów do expienia zoury były weedle i kakuny zoura pokonywał je bardzo szybko zauważył sh nidorana
/pokespawn weedle
/pokespawn kakuna
/pokespawn sh nidoran
I pobiegł z nim walczyć gdy nagle z kszaków wyłonił się wielki potężny lickitung
/pokespawn lickitung
Zaatakował Piotrka a zoura pobiegł na pomoc ale lickitung jednym atakiem pokonał zoure wystraszony chłopiec kszyczal aż wyrwał sie z uścisku lickitunga i podniósł chorą zoure i uciekł do najbliższej uleczarki gdy nagle z jeziora wyłoniło sie coś dziwnego chłopiec pomyślał że to wailmer
/pokespawn wailmer
Ale był to sh articuno
/pokespawn Sh articuno (opcjonalnie)
chłopiec podziwiał ten widok ale
przypomniał se o swoim chorym pokémonie naszczęście obok było centrum pokémon a tam uleczarki audino i sh blissey które pomagały w uleczaniu i obsłudze sprzetu
/pokespawn blissey
/pokespawn audino
Chłopiec wrócił do domu i zaczął czytać książkę o mistrzu pokémon niesamowitym Dynamo i jego mega sh metagrossie
/pokespawn mega sh metagross (albo coś takiego)
I na ostatniej stronie zauważył że jeśli wyślę list do swojego mistrza może wygrać metagrossite i spotkanie z mistrzem dynamo!
(a tu to musisz denek coś wymyśleć może deszcz metagrossite :D)
Jestem dynamo
Lubie metagrossy

Ibraaaaa

17 wrz 2018, 01:11

pięć dni temu słoik dżemu jadł se hawalucha a tu skucha /pokespawn s hawalucha nagle wszedł tu sobie psyduck i miał migrene jak nasz kochany denek /pokespawn psyduck. potem spadł z nieba mewtwo i kazał im jeść malinki i pojawiły się świnki /pokespawn togepi /pokespawn mewtwo

Ibraaaaa

17 wrz 2018, 01:13

krótkie opowiadanie. a wszystko się zaczeło od dżemu. pięć dni temu słoik dżemu jadł se hawalucha a tu skucha /pokespawn s hawalucha nagle wszedł tu sobie psyduck i miał migrene jak nasz kochany denek /pokespawn psyduck. potem spadł z nieba mewtwo i kazał im jeść malinki i pojawiły się świnki /pokespawn togepi /pokespawn mewtho

Majeczka98

12 paź 2018, 19:30

Hejka Dziś mam bajkę na Zimne wieczory :D
Zacznijmy :D
Mały chłopiec o Imieniu Marek ruszył w podróż pokemon w wieku 12 lat.
Mieszkał w regionie Sinnoh i jego starterem był chimchar. - Respimy Chimchary
Chłopak całą podróż powtarzał sobie w głowie ,, Jak ja bardzo chce Deino! - Respimy Deino
Podczas podróży spotkał kilka dzikich pokemonów - Magikarp , rattata i caterpie. - Respimy Magikarp , rattata i caterpie.
Na końcu lasu spotkał Dzikie riolu które walczyły z wielkim Lucario. - Respimy riolu i lucario
Chłopiec chciał któregoś złapać i wyrzucił swojego areodaktyla - Respimy Areodaktyla.
Nagle z lasu wybiegł ogromny Lycanrock. - Respimy Lycanrocka (Forma nocna)
A za nim kilka larvitarów i eevee. - Respimy Larvitary i eevee
Chłopiec krzyknął - Leć Pokeball ale Larvitar odbił go a ball uderzył w dzikiego metanga który spał w krzakach - Respimy Metangi.
W pewnym momencie pokemony uciekły i został mały litleo - Respimy Litleo
Skończyło się na tym że litleo ruszył z chłopcem. Po chwili przed wzrokiem chłopca przebiegł shinx - Respimy Shinxy
Chłopiec wrócił do domu. Pochwialił się bratu co złapał a brat tylko prychnął. Wyjął Level balla i wyszedł z niego ogromny Drudigon.
Zaraz potem wyrzucił Gible. _ Respimy Drudigon i Gible
i tak się kończy nasza historia ! Koniec! :D :D :D :D
Pozdrowionka Majeczka98 :D :D

Awatar użytkownika
gtnay3u8
Lokalizacja: podkarpacie , Nisko ktore jest obok Stalowej Woli , ale czesto bywam tez na rybnicy na roztoczu

13 paź 2018, 09:55

To ja też coś napisze :3
Kiedyś był sobie ambitny gracz któremu sie nudziło i postanowił zrobić blazikena ( respimy blaziken ) . Ale i tak mu sie nudziło więc zrobił jeszcze shiny gardevoir ( respimy sh gardevoir ) . Ale to i tak nie powstrzymało jego nudów to kupił losujpoke . A tu sh caterpie ( respimy sh caterpie) a potem sh magikarp ( respimy sh magikarp ) . Ale ciągle sie nudziło , to postanowił załatwić ekipe do grania. Pomyślał że będą zarabiać. Dlatego puchaty13 dostał alolan sandslash ( respimy alolan sandslash ) . Lecz ta ekipa wkońcu zmieniła się w firme w której mieszkały grubbiny ( respimy shiny grubbin ) . Lecz IceHeart postanowił zrobić konkurencje , więc zrobił kilka statków gdzie mieszkały sarny ( respimy shiny deerling) . Więc założyciel firmy postanowił zrobić wojne na miecze i szable ( respimy shiny aegislash) . Wkońcu Arceus stępuje z nieba ( respimy arceus ) i niszczy wszelkie konflikty między siedzibami . KONIEC
Lider gildi FIRMA

Gram od 2015

Jestem tym od wywiadow

Awatar użytkownika
OuDroi2

28 paź 2018, 22:53

Za lasami, za górami żył sobie pan z laprasami. Pewnego dnia wybrał się do lasu gdzie zobaczy pare jangmo-o. Szedł dalej i szedł, nie widząc końca gdy nagle wpadł do stawu z carvanhami. Ledwo uszedł z życiem ale niestety spotkał straszne Golisopody, uciekał, uciekał i uciekał, w końcu mu się udało i krzyczał "Tak, Tak, Tak" krzyczał tak głośno że obudził straszne hydreigony. Znów uciekł i wrócił do swojego domku gdzie powiedzial "nic gorszego chyba mnie nie spotka" gdy spadł mu na głowe wielki snorlax.

Awatar użytkownika
xVerQueZ

04 gru 2018, 16:33

Wstaje Snorlax prędko z łózka,
/pokespawn Snorlax
Czeka już żółta kaczuszka
/pokespawn Psyduck
Już zakłada swoją czapkę,
Na prezentów moc ma chrapkę!

Zrzut ck
Scizor także jest gotowy,
/pokespawn Scizor
Na Tmków wspólne łowy
Zrzut Tmków