kuba1282 V3

Zbrojki z Kamieni do poków

25 cze 2019, 13:43

Siema Ostatnio zauważyłem duże zainteresowanie w zbrojkach które normalnie mozna zrobić z kamieni do evolucji pokemonów jednak na naszym serwerze crafting jest zablokowany. Jednak niektóre można zdobyć z misji a ja dziś przychodzę z wami z wszystkimi efektami oraz bugami związane z tymi zbrojkami

Thunder Stone Set
Ten set daje nam efekt Haste czyli dzięki niemu możemy szybciej kopać jednak gdy pobiegamy z tym setem 5-10 minut speed nam się znacząco zwiększy oraz mamy 200% normalnego speeda. Dlatego ta zbrojka jest zakazana na eventach :D nie ma dodatkowego efektu na butach

Fire Stone Set
Ta zbrojka daje nam efekt Fire resistance czyli ze nie mozemy sie spalic w lawie oraz ogniu. Posiadają dodatkowy efekt na butkach Fire protection II .

Water Stone Set
Ta zbrojka daje nam efekt Water Breathing czyli wieczne oddychanie pod wodą. Oraz posiadamy dodatkowy efekt na butkach Aqua Affinity II

Leaf Stone Set
Ta zbrojka nie daje nam dodatkowego efektu Lecz posiadamy aż 2 dodatkowe enchanty na butkach Feather Falling III Oraz Thorns III

Sun Stone Set
Ta zbrojka nie daje nam dodatkowego efektu lecz posiadamy 2 dodatkowe enchanty na butkach Protection IV oraz Projectile Protection IV

Moon Stone Set
Ten set nie daje dodatkowego efektu lecz posiadamy 2 dodatkowe Enchanty na butkach Protection IV oraz Blast Protection IV

Dawn Stone Set
Ten secik daje nam Efekt Jump Boosta oraz nie posiadamy dodatkowego enchantu na butkach

Dusk Stone Set
Daje on nam dodatkowy efekt Nasycenie oraz żadnego enchantu na butkach

Ice Stone Set
Ten secik nie daje dotkowego efektu oraz nie posiadamy zadnego enchantu na butach

No i tym luźnym krokiem doszliśmy do końca mam nadzieje że pomogłem oraz
ze administracja wprowadzi questy z niektorymi zbrojkami :D
Lider BF Władca Jaskini 25.05.2019 r - 15.07.2019 r

Awatar użytkownika
SQUR
Kontakt: Skype

Re: Zbrojki z Kamieni do poków

26 cze 2019, 23:15

Pozwoliłem sobie lekko zedytować, aby było bardziej czytelne. Dzięki za informacje o zbroikach.
Obrazek

Wróć do „PORADNIKI”